Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:45
Hedon
Zwolle
15:00
Grounds
Rotterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
EKKO
Utrecht
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
21:00
De Zwerver
Oostende
De Oosterpoort
Groningen
17:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Cactus Muziekcentrum
Brugge
14:30
Boerderij
Zoetermeer
14:00
BIRD
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
OCCII
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Hofman
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
People's Place
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
16:00
Concerto
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
ACU
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Simplon
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
21:30
Hofman
Utrecht
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Grenswerk
Venlo
19:00
dB's
Utrecht
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
22:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:30
Rotown
Rotterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Philips Stadion
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
P60
Amstelveen
20:30
On The Roof
Amsterdam
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
Ndrgrnd (Underground)
Nijmegen
21:00
N9
Eeklo
20:00
Musicon
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
18:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:30
Holland Casino Rotterdam
Rotterdam
Hedon
Zwolle
21:00
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
21:00
Gigant
Apeldoorn
20:45
De Kargadoor
Utrecht
20:45
De Kargadoor
Utrecht
20:30
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
dB's
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Botanique
Brussel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Wiel's Le Renard Noir
Brussel
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Storing
Haarlem
21:30
Rotown
Rotterdam
Poppodium Volt
Sittard
Philips Stadion
Eindhoven
zondag 14 juni 2015
20:45
Albert Hammond
Hedon, Zwolle
15:00
Monir Goran / Nieloefaar Bahadori / Saleh Raouf / Samira Dainan / Tali
Grounds, Rotterdam
16:15
Glossy Jesus
Gigant, Apeldoorn
20:00
Regio Showcase Popsport Utrecht
EKKO, Utrecht
20:30
Maite Hontelé
Doornroosje, Nijmegen
Body Count feat. Ice-T
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Christopher Paul Stelling
De Zwerver, Oostende
Triggerfinger + support
De Oosterpoort, Groningen
17:00
The Dirty Denims
Café Wilhelmina, Eindhoven
Zun Zun Egui
Cactus Muziekcentrum, Brugge
14:30
The Country Wings
Boerderij, Zoetermeer
14:00
Brazilian Afternoon w/ EPM Holanda The Breakfast Club
BIRD, Rotterdam
maandag 15 juni 2015
Placebo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Marilyn Manson
Paradiso, Amsterdam
20:00
Liturgy
OCCII, Amsterdam
Life Of Agony
Effenaar, Eindhoven
Primus
Ancienne Belgique (AB), Brussel
dinsdag 16 juni 2015
Primus
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Idina Menzel
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Greg Shapiro
Hofman, Utrecht
Calexico
Doornroosje, Nijmegen
Counting Crows
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Sonic Soirée #35: Floris Bates & the Rented Friends / Miaux / Robbing
De Brakke Grond, Amsterdam
woensdag 17 juni 2015
21:30
Noah Guthrie
Vera, Groningen
20:15
Chet Faker
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Bart Wirtz / Mike Del Ferro / Monophonics / The Ob6sions / Tiny Legs T
Sugar Factory, Amsterdam
Counting Crows
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Revolver / The Analogues
People's Place, Amsterdam
20:00
Senioren Rockschool On Tour
Paradiso, Amsterdam
20:00
Israel Vibration
Paradiso, Amsterdam
20:30
Petter Carlsen feat. Vincent Cavanagh
Muziekgieterij, Maastricht
Tremonti
Melkweg, Amsterdam
Mastodon
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Bløf
Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
16:00
Morgan Heritage
Concerto, Amsterdam
22:00
Dutch Music Community (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
20:00
Natalie Prass
BIRD, Rotterdam
Gloria Lewis
ACU, Utrecht
donderdag 18 juni 2015
Kiss
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Jack and the Weatherman
Simplon, Groningen
20:00
Dio
Paradiso, Amsterdam
20:00
Albert Hammond & Band
Paard, Den Haag
20:00
Local The Night
P60, Amstelveen
21:00
Rebecca Loebe & JW Roy
North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:00
Noah Guthrie
Melkweg, Amsterdam
20:15
Wolven | Opera Theater Amsterdam
Meervaart, Amsterdam
21:30
HOFMAN LIVE: Daniel Cane & The Rebellion
Hofman, Utrecht
Herbert Grönemeyer
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
Petter Carlsen & The Lonely Drummer Orchestra
Hedon, Zwolle
20:00
Rowwen Heze
Grenswerk, Venlo
19:00
Merauder
dB's, Utrecht
20:00
Dichter
BIRD, Rotterdam
20:30
Israel Vibration
Bibelot, Dordrecht
vrijdag 19 juni 2015
22:00
Lightning Guy & The Mighty Gators
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Mia Zabelka / Philippe Petit
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Kraantje Pappie
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Arwen Linnemann / Philip Kroonenberg / Rens van der Zalm
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:30
The Kik & Armand
Rotown, Rotterdam
21:00
Brainbox - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
King Ayisoba
Podium Asteriks, Leeuwarden
Guus Meeuwis - Groots Met Een Zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
Sylvan
Patronaat, Haarlem
20:30
Rolf de Band
Paradiso, Amsterdam
Kenny B
Paard, Den Haag
Orphaned Land
P60, Amstelveen
20:30
Ceumar / Mapi Quintata & Elias Garcia
On The Roof, Amsterdam
21:00
A Minor Problem
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
BoXruBa / I Saw The Deep
Ndrgrnd (Underground), Nijmegen
21:00
Het Zesde Metaal
N9, Eeklo
20:00
Locked & Loaded Collective
Musicon, Den Haag
20:15
Wolven | Opera Theater Amsterdam
Meervaart, Amsterdam
20:00
Joe madman & The Sidewalkers / The Heat
Luxor Live, Arnhem
18:00
So What!
Luxor Live, Arnhem
21:00
Jacky Checker
Little Devil, Tilburg
19:30
Elements
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:30
Siembra
Holland Casino Rotterdam, Rotterdam
Audio Adam
Hedon, Zwolle
21:00
Hank Wedel
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
21:00
Frédérique Spigt
Gigant, Apeldoorn
20:45
Loes Swinkels
De Kargadoor, Utrecht
20:45
Loes Swinkels
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Watipies
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Dead Bronco
dB's, Utrecht
20:00
Joe Buck Yourself
dB's, Utrecht
20:00
Ron Buitenhuis
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:00
Saint Vitus
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Natalie Prass
Botanique, Brussel
20:30
Petter Carlsen ft. Vincent Cavanagh (Anathema)
Boerderij, Zoetermeer
Nathaniel Rateliff
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Hans Dulfer
Bibelot, Dordrecht
21:00
The Black Marble Selection
Altstadt, Eindhoven
zaterdag 20 juni 2015
20:00
Sens Unique
Wiel's Le Renard Noir, Brussel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark / Pepijn Schoneveld
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Club Vondel i.s.m. GRAP: BIXBY / Klangstof
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Timeless XL: Let It Roll Warm Up
Storing, Haarlem
21:30
Noah Guthrie
Rotown, Rotterdam
High On Fire
Poppodium Volt, Sittard
Guus Meeuwis - Groots Met Een Zachte G
Philips Stadion, Eindhoven