Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Grounds
Rotterdam
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Capitole
Gent
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Helling
Utrecht
20:00
013
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Jazzpodium Waterweg
Schiedam
Nova Kiel
Antwerpen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Innocent
Hengelo
21:00
Mezz
Breda
Bitterzoet
Amsterdam
De Bonte Wever
Assen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
19:30
P3
Purmerend
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Victorie
Alkmaar
Cpunt Theater
Hoofddorp
Atak
Enschede
Schenkers
Apeldoorn
21:30
So What!
Gouda
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Diligentia
Den Haag
19:00
Theater de Beun
Heiloo
Theater De Veste
Delft
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Zalencentrum Wieleman
Westervoort
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
De Weijer
Boxmeer
22:00
Vera
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
Paradiso
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Hedon
Zwolle
Grand Theatre
Groningen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Posttheater
Arnhem
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Panama
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
23:00
Paradiso
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
EKKO
Utrecht
22:00
Simplon
Groningen
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Cinetol
Amsterdam
21:00
De Vinger
Den Haag
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Koorenhuis
Den Haag
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
donderdag 19 mei 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Maximus / Tommysurf
Grounds, Rotterdam
20:15
New Cool Collective & Mark Reilly (Matt Bianco)
Effenaar, Eindhoven
20:30
Oldenosborn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Q-CafÉ Live: Slow Dancer + Marle Thomson
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Qeaux Qeaux Joans
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Rita Zipora / Vic Willems
De Kargadoor, Utrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Kampanje, Den Helder
Stef Bos
Capitole, Gent
20:00
Stef Bos
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
SX
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Doors Alive
De Helling, Utrecht
20:00
Tjing Tjing + Flip en de Noormannen
013, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Vonder & Bloom
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 20 mei 2016
20:00
3J'S
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
5 Seconds of Summer
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Agathonas Iakovidis Trio
RASA, Utrecht
20:30
Alain Perez
Jazzpodium Waterweg, Schiedam
Alex Agnew - Unfinished Business
Nova Kiel, Antwerpen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
20:15
Balkan Beat Box
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Bells of Youth
Café Wilhelmina, Eindhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Black Lung
Innocent, Hengelo
21:00
Black Oak
Mezz, Breda
Bleached
Bitterzoet, Amsterdam
Bökkers
De Bonte Wever, Assen
21:00
Brooklyn Funk Essentials
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Chef'Special
Paradiso, Amsterdam
20:30
Chris van der Ende / Huib van Roest / Nick Donders / Oscar Arnold / Pa
De Kargadoor, Utrecht
Circle Percussion - Bang! That Drum
Theater de Schalm, Veldhoven
19:30
Collibus
P3, Purmerend
21:00
Cory Henry & The Funk Apostles
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Cowboys Of The Sky [cd-presentatie]
Nieuwe Nor, Heerlen
Daniel Lohues
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
De Dijk
Doornroosje, Nijmegen
20:30
De Likt
Victorie, Alkmaar
De Partizanen - De Partizanen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Delain
Atak, Enschede
Démira
Schenkers, Apeldoorn
21:30
Di Gojim
So What!, Gouda
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Diligentia, Den Haag
19:00
Duo Lisa Noya & Wim Lohy / Masohi / Sabine Dissels / Tifa Bunji / Tula
Theater de Beun, Heiloo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Veste, Delft
20:00
Flavium / Lefthand Freddy
Patronaat, Haarlem
20:15
Frank Boeijen
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
Fusebox
Vorstin, Hilversum
20:00
Glennis Grace
Zalencentrum Wieleman, Westervoort
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:30
Hauschka
Nijdrop, Opwijk
20:30
HEF
Bibelot, Dordrecht
20:00
Hell's Basement
Fluor, Amersfoort
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Hidden Agenda
De Weijer, Boxmeer
22:00
Hugo Race & The True Spirit
Vera, Groningen
Imarhan / Steve Gunn
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Intouchables
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jambinai
Paard, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater Sneek, Sneek
Jo Goes Hunting / Klangstof
Paradiso, Amsterdam
21:00
Jodymoon + Belle of Louisville
Luxor Live, Arnhem
20:30
Joep Beving
TivoliVredenburg, Utrecht
Joy Division Undercover
Hedon, Zwolle
Jungle By Night
Grand Theatre, Groningen
Kasper van Kooten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
21:00
Leap Day + Picklelegaz
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Little Green Cars + support
De Zwerver, Oostende
20:00
LV
Melkweg, Amsterdam
23:00
Marco Bailey / Tahko
Panama, Amsterdam
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
Migos
Melkweg, Amsterdam
23:00
Murda Turk
Paradiso, Amsterdam
Nathalie Baartman - Louter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nick & Simon
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Noord Nederlands Orkest
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Nordic Delight Danish Night
EKKO, Utrecht
22:00
OIJ / Yakumo
Simplon, Groningen
20:15
O’Hooley and Tidow met support Fred Piek
De Kleine Waarheid, Zaandam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Pique Nique Live
Cinetol, Amsterdam
21:00
PLASTICZOOMS
De Vinger, Den Haag
21:00
Pro-Pain
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Qeaux Qeaux Joans
Koorenhuis, Den Haag
20:00
Radiohead
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
Radiohead Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
Redfoo (LMFAO) + The Party Rock Crew
Trix, Antwerpen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Maaspoort, Venlo
20:15
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Schouwburg Cuijk, Cuijk