PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -981
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 19 mei
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
013
Tilburg
20:00
The Waterhole
Amsterdam
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
1
20:00
Mezz
Breda
1
20:00
P60
Amstelveen
1
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
StudioGonz
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
1
Flint
Amersfoort
1
1
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Venue
Utrecht
20:30
BG-22-24
Almere
20:30
Cul de Sac
Tilburg
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
1
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De Helling
Utrecht
21:15
Simplon
Groningen
22:00
Vera
Groningen
vr 20 mei
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater De Veste
Delft
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schenkers
Apeldoorn
De Meerpaal
Dronten
Nova Kiel
Antwerpen
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
1
1
Hedon
Zwolle
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
1
Chassé Theater
Breda
17:00
Concerto
Amsterdam
19:00
Theater de Beun
Heiloo
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
2
1
Paradiso
Amsterdam
1
Paradiso
Amsterdam
19:30
P3
Purmerend
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
18
2
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Eglise Saint-Etienne
Waha
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
Burgerweeshuis
Deventer
1
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Grand Theatre
Groningen
1
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
PopEi
Eindhoven
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Koorenhuis
Den Haag
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
1
20:00
Capitole
Gent
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Zalencentrum Wieleman
Westervoort
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen

donderdag 19 mei 2016

20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Foto Chef'Special
Chef'Special De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
Tjing Tjing + Flip en de Noormannen 013, Tilburg
20:00
Day Out coverband The Waterhole, Amsterdam
20:00
Stef Bos 30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
SX Melkweg, Amsterdam
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen De Meenthe, Steenwijk
20:00
Hef Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Exclusieve pre-afstudeershow eerste lichting Metal Factory PopEi, Eindhoven
20:00
Q-CafÉ Live: Slow Dancer + Marle Thomson Q-Factory, Amsterdam
20:00
Maximus / Tommysurf Grounds, Rotterdam
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Wilminktheater, Enschede
1
20:00
Black Milk Mezz, Breda
1
20:00
Evil Oath / Grafjammer P60, Amstelveen
1
20:00
An Evening With Knives / SiMÓN / The Fifth Alliance Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Blistered StudioGonz, Gouda
Foto Benjamin Clementine
Benjamin Clementine Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
20:15
Emilio Guzman Leidse Schouwburg, Leiden
1
Foto Frank Boeijen
Frank Boeijen Flint, Amersfoort
1
1
20:15
Intouchables Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
New Cool Collective & Mark Reilly (Matt Bianco) Effenaar, Eindhoven
20:15
Amsterdam Sinfonietta / Khatia Buniatishvili TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Youp van 't Hek - Licht Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Het Nederlands Kamerorkest Paradiso, Amsterdam
20:30
Bells of Youth Patronaat, Haarlem
20:30
Elenne May Venue, Utrecht
20:30
Bader el Khalfi / Cristian Pielich / Dani Urka / Dario di Mango / Dave BG-22-24, Almere
20:30
Achterdochtig / Beroerte Cul de Sac, Tilburg
20:30
Rita Zipora / Vic Willems De Kargadoor, Utrecht
20:30
Vonder & Bloom Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Finale Roos van Nijmegen Doornroosje, Nijmegen
1
20:30
Oldenosborn Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Qeaux Qeaux Joans Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
The Doors Alive De Helling, Utrecht
21:15
BOO SEEKA / Jack and the Weatherman Simplon, Groningen
22:00
Jambinai Vera, Groningen

vrijdag 20 mei 2016

Katinka Polderman - Polderman tiert welig Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Hardverwarmend Diligentia, Den Haag
Circle Percussion - Bang! That Drum Theater de Schalm, Veldhoven
Leids Cabaret Festival - finalistentour Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kasper van Kooten C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
De Partizanen - De Partizanen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Patrick Laureij - Dekking Hoog De Kleine Komedie, Amsterdam
Stef Bos C.C De Muze, Heusden-Zolder
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater De Veste, Delft
Hans Liberg - Jazz & Comedy Schouwburg De Kring, Roosendaal
Démira Schenkers, Apeldoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment De Meerpaal, Dronten
Alex Agnew - Unfinished Business Nova Kiel, Antwerpen
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato Schouwburg Almere, Almere
Foto The Common Linnets
The Common Linnets Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
1
1
Joy Division Undercover Hedon, Zwolle
Daniel Lohues Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nathalie Baartman - Louter Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind Deventer Schouwburg, Deventer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Schouwburg Amphion, Doetinchem
1
Ashton Brothers - Enfants Terribles Chassé Theater, Breda
17:00
Ronald Snijders Concerto, Amsterdam
19:00
Duo Lisa Noya & Wim Lohy / Masohi / Sabine Dissels / Tifa Bunji / Tula Theater de Beun, Heiloo
19:00
Vandale Little Devil, Tilburg
19:30
Migos Melkweg, Amsterdam
Foto Suuns
Suuns Melkweg, Amsterdam
2
1
Foto Chef'Special
Chef'Special Paradiso, Amsterdam
1
Jo Goes Hunting / Klangstof Paradiso, Amsterdam
19:30
Collibus P3, Purmerend
19:30
Hauschka Nijdrop, Opwijk
20:00
Jambinai Paard, Den Haag
20:00
Radiohead Heineken Music Hall, Amsterdam
18
2
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Trio Fernand Khnopff Eglise Saint-Etienne, Waha
20:00
Smib / Veldentaal Doornroosje, Nijmegen
20:00
Who's Pinski Cafe D’n Ingel, Thorn
Foto The Doors Alive
The Doors Alive Burgerweeshuis, Deventer
1
The Voodoo Fix PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Redfoo (LMFAO) + The Party Rock Crew Trix, Antwerpen
20:00
The Sessions - A LIVE re-staging of the Beatles at Abbey Road Studios Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Flavium / Lefthand Freddy Patronaat, Haarlem
20:00
Ali B - Je Suis Ali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Stöma Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Foto Jungle By Night
Jungle By Night Grand Theatre, Groningen
1
20:00
Typhoon Openluchttheater Eibergen, Eibergen
Nick & Simon Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Cowboys Of The Sky [cd-presentatie] Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Moods PopEi, Eindhoven
Foto 5 Seconds of Summer
5 Seconds of Summer Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Qeaux Qeaux Joans Koorenhuis, Den Haag
20:00
Hell's Basement Fluor, Amersfoort
20:00
Nordic Delight Danish Night EKKO, Utrecht
20:00
3J'S Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Foto Imarhan / Steve Gunn
Imarhan / Steve Gunn Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
1
20:00
Stef Bos - Een Sprong In De Tijd Capitole, Gent
20:00
LV Melkweg, Amsterdam
20:00
Glennis Grace Zalencentrum Wieleman, Westervoort
20:00
Shiverburn Effenaar, Eindhoven
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pagina -981