Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paard
Den Haag
Kavka
Antwerpen
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Lazarus
Leiden
20:00
Little Devil
Tilburg
Bostheater Ommen
Ommen
20:00
Wiel's Le Renard Noir
Brussel
20:00
Storing
Haarlem
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
N9
Eeklo
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
De Reünie
Geleen
21:30
Nederland Drie
Wateringen
21:30
Rotown
Rotterdam
22:30
Ernesto's
Sittard
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Concertgebouw
Amsterdam
10:30
Paradiso
Amsterdam
12:00
Tolhuistuin
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
13:00
Pitboel Theater
Sittard
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
14:30
Meervaart
Amsterdam
14:45
Roepaen
Ottersum
15:00
Poppodium Volt
Sittard
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
15:30
BIRD
Rotterdam
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Concerto
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Mezz
Breda
17:00
Taverne
Bergen
17:00
Hofman
Utrecht
19:30
Bibelot
Dordrecht
Sportpaleis
Antwerpen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Willemeen
Arnhem
Lokaal42
Helmond
20:00
Musicon
Den Haag
Patronaat
Haarlem
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
dB's
Utrecht
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
19:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Little Devil
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Vera
Groningen
19:00
PopEi
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Woodstock69
Bloemendaal
Paard
Den Haag
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
21:30
Vera
Groningen
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
P60
Amstelveen
Metropool
Hengelo
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Paradiso
Amsterdam
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Kaffee 't Hof
Middelburg
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Metropool
Hengelo
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
dB's
Utrecht
zaterdag 20 juni 2015
SEMPRE CRESCENDO FT. KRAAK & SMAAK
Paard, Den Haag
Bass Drum Of Death
Kavka, Antwerpen
20:00
The Ball Of Fire
Musicon, Den Haag
20:00
The Obnoxious
Lazarus, Leiden
20:00
Resistor
Little Devil, Tilburg
Glossy Jesus
Bostheater Ommen, Ommen
20:00
Sens Unique
Wiel's Le Renard Noir, Brussel
20:00
Timeless XL: Let It Roll Warm Up
Storing, Haarlem
20:00
Another Brick In The Wall i.s.m. The Pink Floyd Sound
Grenswerk, Venlo
20:15
Wolven | Opera Theater Amsterdam
Meervaart, Amsterdam
20:30
Gospelformatie YCS
Gigant, Apeldoorn
High On Fire
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Patatje Metal
Effenaar, Eindhoven
20:30
Patricia Kelly
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Beatrice van der Poel
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Velvet Music Night: Tubelight (BE)
Bibelot, Dordrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark / Pepijn Schoneveld
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Pitcher
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Daniel Norgren (SE)
N9, Eeklo
21:00
Eva Almagor / Tarzan's My Daddy
Altstadt, Eindhoven
21:00
Jared James Nichols / Little Caesar
De Bosuil, Weert
21:00
Mitch laddie band
De Reünie, Geleen
21:30
Rosie
Nederland Drie, Wateringen
21:30
Noah Guthrie
Rotown, Rotterdam
22:30
ERNESTHOUSE
Ernesto's, Sittard
23:00
Huerco S / Mr. Ties
Doornroosje, Nijmegen
Anna Calvi / Metropole Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
zondag 21 juni 2015
10:30
The Diary of Jake’s Dance Factory
Paradiso, Amsterdam
12:00
Mag Het Licht Aan Festival
Tolhuistuin, Amsterdam
12:00
Aurelia Saxofoonkwartet / Maria Prokofieva
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
13:00
Eva Visbach / Marta Lina Thomassen / Ryanne de Bie
Pitboel Theater, Sittard
13:30
Beets & Friends Play Wes Montgomery Feat. Anton Goudsmit
North Sea Jazz Club, Amsterdam
14:30
Wolven | Opera Theater Amsterdam
Meervaart, Amsterdam
14:45
Kanoconcert - Autumn Child
Roepaen, Ottersum
15:00
Merauder / Providence
Poppodium Volt, Sittard
15:00
Finale Mooie Noten & optredens van Marien Dorleijn, Tessa Rose Jackson
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:30
Atlas And The Fox / No Strings Attached / The Tambles
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
15:30
Sanne Monster & AAPNOOTMIES The Breakfast Club
BIRD, Rotterdam
16:00
Armand
De Bosuil, Weert
16:00
Singer-songwriter Stijn Charpentier live in PopEi
PopEi, Eindhoven
16:00
Fuz
Concerto, Amsterdam
16:15
Björn van der Doelen
Gigant, Apeldoorn
16:30
Matt Sellors (UK) - terrasconcert
Mezz, Breda
17:00
JvT Band
Taverne, Bergen
17:00
Midzomergracht Festival
Hofman, Utrecht
19:30
Twitching Tongues (USA)
Bibelot, Dordrecht
Neil Diamond
Sportpaleis, Antwerpen
Taylor Swift
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Ebo Taylor
Paard, Den Haag
20:00
Red Hot Chilli Pipers
P60, Amstelveen
20:00
Upon A Burning Body
Willemeen, Arnhem
Hannah Rickard and the Relatives
Lokaal42, Helmond
20:00
Chiki Liki Tu-a
Musicon, Den Haag
High On Fire
Patronaat, Haarlem
20:30
Jeffrey Lewis & the Jrams
EKKO, Utrecht
20:30
Lydia Lunch
dB's, Utrecht
20:30
Dead Bronco
Blue Collar Hotel, Eindhoven
maandag 22 juni 2015
19:00
RCI Showcases
PopEi, Eindhoven
20:00
Jackson Browne
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Six Organs of Admittance
Paradiso, Amsterdam
20:00
Wibi Soerjadi
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Evergrey
Little Devil, Tilburg
Angus & Julia Stone
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Jeffrey Lewis & the Jrams
Vera, Groningen
dinsdag 23 juni 2015
19:00
RCI Showcases
PopEi, Eindhoven
James Bay
Paradiso, Amsterdam
20:00
Upon A Burning Body
Poppodium Volt, Sittard
Angus & Julia Stone
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Midzomergracht Festival
Hofman, Utrecht
20:00
Every Time I Die / Meet the Storm / The Royal
Patronaat, Haarlem
21:30
Tasseomancy
Paradiso, Amsterdam
woensdag 24 juni 2015
20:00
Jackson Browne
Koninklijk Circus, Brussel
The Cat Empire
Woodstock69, Bloemendaal
The Robert Cray Band
Paard, Den Haag
The Tallest Man on Earth
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Frank Fairfield
't Rozenknopje, Eindhoven
Het Gelders Orkest / Wende Snijders
Paradiso, Amsterdam
20:30
Bony King
EKKO, Utrecht
21:30
Jozef van Wissem
Vera, Groningen
21:30
Hermine Deurloo & Zapp 4 / Musicconnex Live / The Obsession
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Silva, De Graaf, Fongaro (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
donderdag 25 juni 2015
20:00
The Moody Blues: Timeless Flight, The Voyage Continues
Heineken Music Hall, Amsterdam
Neil Diamond
Ziggo Dome, Amsterdam
The Cat Empire
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Popkoor Amstelveen zingt 'It's a Family Affair'
P60, Amstelveen
The Robert Cray Band
Metropool, Hengelo
20:00
Mad About Mountains
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Sef
Paradiso, Amsterdam
Blaudzun
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
The People Tree
Paard, Den Haag
20:00
Frank Fairfield
Kaffee 't Hof, Middelburg
20:00
King Ayisoba
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
The Shape Of Punk To Come (7)
EKKO, Utrecht
20:30
Seven Waters
Metropool, Hengelo
Dayna Kurtz
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Pique!: Tenfold & Tabaqui
Q-Factory, Amsterdam
Ez3kiel
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Khaira Arby
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Mozz / Rumours
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Mary Fields
dB's, Utrecht