Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Victorie
Alkmaar
Mezz
Breda
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Innocent
Hengelo
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Jazzpodium Waterweg
Schiedam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Bonte Wever
Assen
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Mezz
Breda
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
De Vinger
Den Haag
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Vorstin
Hilversum
21:30
So What!
Gouda
22:00
Vera
Groningen
22:00
Simplon
Groningen
23:00
Panama
Amsterdam
23:00
Paradiso
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Lochem
Lochem
Chassé Theater
Breda
Schouwburg de Lawei
Drachten
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Mechelen
Mechelen
De Kattendans
Bergeijk
13:30
Baroeg
Rotterdam
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
18:00
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Melkweg
Amsterdam
19:30
Willemeen
Arnhem
19:30
De Meester
Almere
Gasthuiskerk
Doesburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Capitole
Gent
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Paard
Den Haag
Dynamo
Eindhoven
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Centre Culturel de Soignies
Soignies
20:00
Asgard
Beverwijk
20:00
013
Tilburg
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Paard
Den Haag
City Lido
Groenlo
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
Cafe Het Bolwerk
Enschede
Simplon
Groningen
Denovo
Breda
Garage Amsterdam
Amsterdam-Zuidoost
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Fluor
Amersfoort
20:15
Muziekcafé De Lantaern
Zevenaar
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Sjiwa
Baarlo
vrijdag 20 mei 2016
20:30
Bells of Youth
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
De Likt
Victorie, Alkmaar
The Sore Losers (BE) + The Elementary Penguins
Mezz, Breda
20:30
Sun Caged - Farewell Show
De Bosuil, Weert
20:30
Agathonas Iakovidis Trio
RASA, Utrecht
20:30
Black Lung
Innocent, Hengelo
20:30
Pique Nique Live
Cinetol, Amsterdam
20:30
Alain Perez
Jazzpodium Waterweg, Schiedam
20:30
Chris van der Ende / Huib van Roest / Nick Donders / Oscar Arnold / Pa
De Kargadoor, Utrecht
21:00
Jodymoon + Belle of Louisville
Luxor Live, Arnhem
21:00
Cory Henry & The Funk Apostles
TivoliVredenburg, Utrecht
Bökkers
De Bonte Wever, Assen
Bleached
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Little Green Cars + support
De Zwerver, Oostende
21:00
Pro-Pain
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Black Oak
Mezz, Breda
21:00
Wolves Dressed in Sheep
Cul de Sac, Tilburg
21:00
Leap Day + Picklelegaz
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Radiohead Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Rob Heron & The Tea Pad Orchestra
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
PLASTICZOOMS
De Vinger, Den Haag
21:00
Brooklyn Funk Essentials
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Fusebox
Vorstin, Hilversum
21:30
Di Gojim
So What!, Gouda
22:00
Hugo Race & The True Spirit
Vera, Groningen
22:00
OIJ / Yakumo
Simplon, Groningen
23:00
Marco Bailey / Tahko
Panama, Amsterdam
23:00
Murda Turk
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 21 mei 2016
JP & The Seeger Session Band
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Veste, Delft
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Lochem, Lochem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
Dekoor - Close Harmony
Schouwburg de Lawei, Drachten
Intgeniep - Jeukt
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Het Park, Hoorn
Soundos - Geboren met ervaring
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Orpheus, Apeldoorn
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Stef Bos
C.C. Mechelen, Mechelen
Jochen Otten
De Kattendans, Bergeijk
13:30
Spinozpark comité & Baroeg presenteren: Senioren Big Band
Baroeg, Rotterdam
14:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
16:00
The Tibbs
Concerto, Amsterdam
16:00
Hugo Race & The True Spirit
Paradiso, Amsterdam
17:00
Gethouse Bluesband
Café de Pilaren, Alkmaar
18:00
Bartek / Electric Company / PALMSY / Pitou
Q-Factory, Amsterdam
19:00
Velvet Acid Christ + Angels & Agony + Benjamin's Plague
Baroeg, Rotterdam
19:00
Jose Rivero
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
HAEVN
Paradiso, Amsterdam
19:30
Pro-Pain
Gebr. De Nobel, Leiden
The Heavy
Melkweg, Amsterdam
19:30
Star*rats (dk/swe) + The Devil'S 3rd + Support
Willemeen, Arnhem
19:30
Celebrate Miles Davis
De Meester, Almere
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Gasthuiskerk, Doesburg
20:00
Max Jury
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Common Linnets
Goudse Schouwburg, Gouda
5 Seconds of Summer
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Kommil Foo
Capitole, Gent
20:00
Vanbinsbergen Playstation
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Def P / Engel & Just / Spinal / McGyver
Paard, Den Haag
Delain
Dynamo, Eindhoven
20:00
Her Majesty
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
De Boetners
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Mickey 3D
Centre Culturel de Soignies, Soignies
20:00
Monoshock
Asgard, Beverwijk
20:00
Alpha Blondy & The Solar System
013, Tilburg
20:00
Infloyd
Poppodium Volt, Sittard
20:00
de Règâhs
Paard, Den Haag
De Dijk
City Lido, Groenlo
20:00
Sinas
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Blackbird Blackbird
Nijdrop, Opwijk
20:00
Brooklyn Funk Essentials
Grounds, Rotterdam
20:00
Radiohead
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Big Ass Metal Fest
dB's, Utrecht
20:00
Sud Sound System feat Papa Leu Selecter
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Anima Mundi
De Pul, Uden
Flip en de Noormannen
Cafe Het Bolwerk, Enschede
SBMG
Simplon, Groningen
Broederliefde
Denovo, Breda
SBMG / Yung Internet
Garage Amsterdam, Amsterdam-Zuidoost
20:15
Boudewijn de Groot
De Maaspoort, Venlo
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Intouchables
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Frank Boeijen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Joy Division Undercover
Luxor Live, Arnhem
20:15
Leids Cabaret Festival Finalisten
De Weijer, Boxmeer
20:15
Psyche
Fluor, Amersfoort
20:15
O'Hooley and Tidow
Muziekcafé De Lantaern, Zevenaar
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
André Manuel
Chassé Theater, Breda
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Monomyth + Gomer Pyle
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Bon Scotch
Sjiwa, Baarlo