Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:30
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Taverne
Bergen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
De School
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Eglise Saint-Etienne
Waha
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Grenswerk
Venlo
van Beresteyn
Veendam
20:30
RASA
Utrecht
Markant Uden
Uden
21:00
Cul de Sac
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
19:00
013
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Casino
Sint-Niklaas
21:00
V11
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
De Lege Ruimte
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Dok6
Panningen
21:00
Roepaen
Ottersum
21:30
De Zwerver
Oostende
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Club Monte Carlo
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
Koningshof
Maassluis
20:30
Lopster Kroon
Loppersum
De Kubus
Lelystad
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Music Club Kampen
Kampen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Vorstin
Hilversum
22:00
De Nul
Hengelo
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Nozem & De Non
Heemskerk
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Simplon
Groningen
Martiniplaza
Groningen
21:00
Atak
Enschede
21:00
TAC
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
STECK
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
19:30
Vk*
Brussel
21:00
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
20:00
Sound Dog
Breda
Chassé Theater
Breda
22:00
Taverne
Bergen
21:00
Luxor Live
Arnhem
donderdag 26 mei 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
il volo
Koninklijk Circus, Brussel
19:30
Admiral Freebee + Michael Patrick Kelly
Mezz, Breda
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
20:15
Lucas Hamming
De Weijer, Boxmeer
20:30
Don't Blame It Part 2: Freddy Moreira
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Kattendans, Bergeijk
20:15
David Olney
Live Stage Marnix, Bennekom
Daniel Lohues
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Naive Set
Paradiso, Amsterdam
21:00
JEFF ANGELL'S STATICLAND + THE SHADY GREYS
Winston, Amsterdam
21:00
Ciaran Lavery
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Feecho Meets How Town
Splendor, Amsterdam
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:00
Friars / Karawane / The Lumes
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Het Universumpje
Cinetol, Amsterdam
20:00
Highasakite
Paradiso, Amsterdam
19:30
Jessy Lanza
De School, Amsterdam
19:30
William Singe
Melkweg, Amsterdam
Panic At The Disco
Melkweg, Amsterdam
19:30
The House of Love
Paradiso, Amsterdam
Jungle By Night
Concerto, Amsterdam
Kasper van Kooten
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
vrijdag 27 mei 2016
20:00
Ryvok
Hedon, Zwolle
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Theater de Spiegel, Zwolle
Haken
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Dan Patlansky
De Bosuil, Weert
20:00
Belem
Eglise Saint-Etienne, Waha
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Maaspoort, Venlo
20:00
Storytellers: Christopher Green & The Lion And The Wolf
Grenswerk, Venlo
Dolf Jansen - Hardverwarmend
van Beresteyn, Veendam
20:30
Amsterdams Andalusisch Orkest
RASA, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Markant Uden, Uden
21:00
The Afterveins
Cul de Sac, Tilburg
Comedy Central presents: Jimmy Carr
013, Tilburg
20:00
For I Am King + Suasion (BE) + No Loose Ends
Little Devil, Tilburg
19:00
Goldfest
013, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Fleddy Melculy
De Casino, Sint-Niklaas
21:00
Søren Juul
V11, Rotterdam
20:30
Erik Vloeimans & Kinan Azmeh
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Van Piekeren
De Lege Ruimte, Rotterdam
20:00
NUNUK
Grounds, Rotterdam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Javier Guzman - Absurd Verlicht (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jimmy Kelly & Band - The Streetkid
Dok6, Panningen
21:00
Paul Weller/Jam/Style Council Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:30
Drums 'n' Guns
De Zwerver, Oostende
23:00
FS Green / Vic Crezée
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Fifty Foot Combo
Doornroosje, Nijmegen
Broederliefde / SBMG
Club Monte Carlo, Nijmegen
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Bas Paardekooper & the Blue Crew
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Kris Dane
C.C. Mechelen, Mechelen
Circle Percussion - Bang! That Drum
Koningshof, Maassluis
20:30
Mr. Knowhow
Lopster Kroon, Loppersum
Gary Brooker / Procol Harum
De Kubus, Lelystad
20:00
The Golden Grass
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Mengelmoes
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
De Dijk
Music Club Kampen, Kampen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
TIJDMASJIEN
Vorstin, Hilversum
22:00
Karaokeband Rockzooi
De Nul, Hengelo
21:00
Joy Division Undercover
Metropool, Hengelo
20:00
UB40
Metropool, Hengelo
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
USAwesome
Nozem & De Non, Heemskerk
20:00
Zakk Wylde
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Spasmodique
Patronaat, Haarlem
20:00
Saybia
Patronaat, Haarlem
20:30
Bells of Youth
Simplon, Groningen
The Analogues
Martiniplaza, Groningen
21:00
Aight Editie 2 - DJ Kwakman / Moustache Monkeys / Noëmar / Sillo / Zwo
Atak, Enschede
21:00
Webber/Hollenbeck/Mitchell Trio
TAC, Eindhoven
21:00
Yakumo
Altstadt, Eindhoven
20:30
Colette Collerette / Emilie Loison / Lady Marmalade / Mr Codefrey / Ro
Blue Collar Hotel, Eindhoven
21:00
Gerson Main / Postcards From Mars / Sebastiaan Benjamin
Bibelot, Dordrecht
21:00
Jaya The Cat (US)
Bibelot, Dordrecht
20:00
The Common Linnets
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Dave Vermeulen & Voltage
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Yentl & de Boer
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Ready To Play presents Emmaly Brown
STECK, Delft
Lenette van Dongen - Tegenwind
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Boudewijn de Groot
Spant!, Bussum
19:30
Eagulls
Vk*, Brussel
21:00
Jan de Bruijn
Mezz, Breda
21:00
DÉMIRA - White Ravens Tour
Mezz, Breda
20:00
Freeloader & Clvstertrvck
Sound Dog, Breda
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
22:00
Aanwijsstokjes Special
Taverne, Bergen
21:00
Celine Cairo
Luxor Live, Arnhem