Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Oosterpoort
Groningen
Klokgebouw
Eindhoven
The College Hotel
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Het Bolwerk
Sneek
De Harmonie
Leeuwarden
Spirit of 66
Verviers
De Oostkerk
Middelburg
O.J.C. Nirwana
Lierop
Cinetol
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Philharmonie Haarlem
Haarlem
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Kom
Nieuwegein
De Poorterij
Zaltbommel
Podium onder de toren
Grootschermer
Het Kielzog
Hoogezand
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Vooruit
Gent
Boerderij
Zoetermeer
Podium Victorie
Alkmaar
Metropool Enschede
Enschede
Bibelot
Dordrecht
Café de Cactus
Hengelo
V11
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:45
Handelsbeurs
Gent
20:45
dB's
Utrecht
Neushoorn
Leeuwarden
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
De Flux
Zaandam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Meerpaal
Dronten
Theater De Winsinghhof
Roden
Studio de Bakkerij
Rotterdam
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Agora Theater Druten
Druten
Theater Dakota
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:15
Patronaat
Haarlem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Vera
Groningen
Het Veur Theater
Leidschendam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Hoftheater
Raalte
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
Martiniplaza
Groningen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Veste
Delft
Markant Uden
Uden
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
De Oosterpoort
Groningen
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
Simplon
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
LantarenVenster
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Verwachting
Ritthem
De Eendracht
Gemert
P3
Purmerend
14:00
Het Bolwerk
Sneek
DeLaMar
Amsterdam
De Cammeleur
Dongen
15:00
Gigant
Apeldoorn
Kursaal Oostende
Oostende
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
Scheltema Complex
Leiden
Philharmonie Haarlem
Haarlem
't Waarhuis
Winsum
Roepaen
Ottersum
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
16:00
Het Bolwerk
Sneek
16:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
La Madeleine
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Gigant
Apeldoorn
DeLaMar
Amsterdam
17:15
Patronaat
Haarlem
17:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
zaterdag 31 oktober 2020
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
Suzan & Freek
Klokgebouw, Eindhoven
Berget Lewis
The College Hotel, Amsterdam
Kamaal Williams
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Junkyard Dogs
Het Bolwerk, Sneek
Cabaret Cafe
De Harmonie, Leeuwarden
Déjà Vu
Spirit of 66, Verviers
Ed Struijlaart - Alles op Rood
De Oostkerk, Middelburg
Popronde Pre-Party
O.J.C. Nirwana, Lierop
Gita Buhari
Cinetol, Amsterdam
Willem Ardui
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Dolly Dots - Sisters on Tour
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Freek de Jonge - Asociale afstand
Theater Hof 88, Almelo
Lebbis - De Ervaring
Theater de Kom, Nieuwegein
Percossa - UNPLUGGED
De Poorterij, Zaltbommel
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
Podium onder de toren, Grootschermer
Lakshmi
Het Kielzog, Hoogezand
Sven Ratzke - Where Are We Now
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lavinia Meijer
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Laryssa Kim
Vooruit, Gent
Arena
Boerderij, Zoetermeer
The Shavers
Podium Victorie, Alkmaar
Mono Inc.
Metropool Enschede, Enschede
Leif de Leeuw Band
Bibelot, Dordrecht
The Billy Joel Experience
Café de Cactus, Hengelo
V11, The Shape Of Punk To Come & Baroeg present: Jaya The Cat
V11, Rotterdam
Gregory Page - Right Now Not Tomorrow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Posttheater, Arnhem
Gaidaa / Nana Adjoa
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:45
Nordmann
Handelsbeurs, Gent
20:45
Lubbert Das
dB's, Utrecht
Miss Montreal
Neushoorn, Leeuwarden
Steffen Morrison
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Band of Friends
De Flux, Zaandam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames
De Meerpaal, Dronten
Leonie Meijer - Perfect Solitude
Theater De Winsinghhof, Roden
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond)
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Fabian Franciscus - Kleine wereld
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Agora Theater Druten, Druten
Rayen Panday - Trigger
Theater Dakota, Den Haag
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kevin
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:15
Frank Boeijen
Patronaat, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater Aan de Slinger, Houten
The Best of the Carpenters
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Johan Goossens - In het beste geval
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:30
Greetje Bijma / Oceanic
TivoliVredenburg, Utrecht
She Past Away
Vera, Groningen
Lisa Loeb - Extase
Het Veur Theater, Leidschendam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Hoftheater, Raalte
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Flint, Amersfoort
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Diligentia, Den Haag
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Martiniplaza, Groningen
Rootsriders - Marley75
Theater de Stoep, Spijkenisse
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Stef Bos - Bloemlezing
Theater De Veste, Delft
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter
Markant Uden, Uden
René van Meurs - Hunkert
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Oosterpoort, Groningen
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Munttheater, Weert
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story
Junushoff Theater, Wageningen
Engel (NL)
Simplon, Groningen
22:00
LIVE: Pene Corrida, “Popmusic on Steroids!” + Puyn
Muziekcafé Helmond, Helmond
zondag 01 november 2020
So What's Next?
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Mercy John - Let It Go Easy
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Festival Jazz International Rotterdam
LantarenVenster, Rotterdam
Yuri Honing Acoustic Quartet - Bluebeard
Schouwburg Ogterop, Meppel
Mart Hillen - In Concert
Theater De Verwachting, Ritthem
Joris Linssen & Caramba - Nieuwe streken
De Eendracht, Gemert
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
P3, Purmerend
14:00
Meet the Makers
Het Bolwerk, Sneek
Cor Bakker / Fay Claassen - Cor-i-Fay
DeLaMar, Amsterdam
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
De Cammeleur, Dongen
15:00
Jazzclub Gigant: Jan Terlouw invites
Gigant, Apeldoorn
Willem Vermandere
Kursaal Oostende, Oostende
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jan Blaauw
Podium Victorie, Alkmaar
Fay Lovsky
Scheltema Complex, Leiden
Flip Noorman - Leonard Cohen
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Philippe Elan - Ma France en chansons
't Waarhuis, Winsum
Bob Dylan door 'The Freewheelin Tommy Ebben'
Roepaen, Ottersum
Frysk Jeugd Orkest
De Harmonie, Leeuwarden
Guy Salomon Group
De Harmonie, Leeuwarden
16:00
Meet the Makers
Het Bolwerk, Sneek
16:00
Mama's Open Mic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Agustin Galiana
La Madeleine, Brussel
Davina Michelle 'my own world' tour
TivoliVredenburg, Utrecht
Freek de Jonge - Asociale afstand
Theater Aan de Slinger, Houten
Johan Goossens - In het beste geval
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
De Nieuwe Kolk, Assen
Eli Goffa
Gigant, Apeldoorn
Cor Bakker / Fay Claassen - Cor-i-Fay
DeLaMar, Amsterdam
17:15
Frank Boeijen
Patronaat, Haarlem
17:30
Another Now
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch