Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Merleyn
Nijmegen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
11:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Paradiso
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Lokeren
Lokeren
Chassé Theater
Breda
18:30
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Concerto
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Paradiso
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Scheltema Complex
Leiden
Vera
Groningen
Bitterzoet
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Duycker
Hoofddorp
Zaantheater
Zaandam
C.C. De Zandloper
Wemmel
Orpheus
Apeldoorn
13:00
Bokaal
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Poppodium Volt
Sittard
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Grand Theatre
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Grand Theatre
Groningen
20:00
Reflektor
Liège
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
WOW Amsterdam
Amsterdam
20:00
WOW Amsterdam
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
maandag 30 mei 2016
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:30
Lonely The Brave
Melkweg, Amsterdam
19:30
Russ
Melkweg, Amsterdam
20:00
Her Majesty
Theater de Spiegel, Zwolle
Yak
Merleyn, Nijmegen
20:00
Jimmy Carr
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Korn
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
METZ + Solids
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
20:00
Dirty Fences
Rotown, Rotterdam
20:00
Os Mutantes
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Potman Jr.
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Medicine Jet / St. Solaire
Paard, Den Haag
Garbage
Paradiso, Amsterdam
21:00
Chris Ayer / Eric Hutchinson
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Doomsquad
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 31 mei 2016
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater Bellevue, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
11:00
Finale Buma Music Academy voor scholieren
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Lonely The Brave
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Northeast Party House
Paradiso, Amsterdam
METZ + Solids
Rotown, Rotterdam
20:00
Classic & Popular Compositions from Curaçao - The works of composers o
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Eleanor Friedberger
Bitterzoet, Amsterdam
Chris Brown
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
The Chills
Paradiso, Amsterdam
20:00
Wick Hayen
Patronaat, Haarlem
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Dara Ó Briain - Crowd Tickler
Meervaart, Amsterdam
20:30
Welkom bij de Fresku show
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Finale Kaf & Koren
Merleyn, Nijmegen
Yak
Paradiso, Amsterdam
woensdag 01 juni 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Simon Keizer - Ik & Simon
Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Orpheus, Apeldoorn
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Lokeren, Lokeren
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Chassé Theater, Breda
18:30
Brin de nostalgie
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
Dara Ó Briain
Meervaart, Amsterdam
Adele
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Zazie
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
The Analogues
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Pentatonix
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Day Wave
Paradiso, Amsterdam
20:00
Liima
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Robert Jon & The Wreck
NiXenMeer, Enschede
20:00
Caesar / Scram C. Baby
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Marsicans
Concerto, Amsterdam
We Came As Romans
Dynamo, Eindhoven
20:15
Intouchables
Schouwburg Almere, Almere
20:30
André Manuel
Parktheater, Eindhoven
20:30
Ana Popovic
Groene Engel, Oss
20:30
Remy van Kesteren: Tomorrow Eyes
Paradiso, Amsterdam
Pierce Brothers
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Welkom bij de Fresku show
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Ruysdael Kwartet
Splendor, Amsterdam
20:30
Reinier Meijer
Comedy Cafe, Amsterdam
Tim Knol
Scheltema Complex, Leiden
Metz + Solids
Vera, Groningen
We Are Scientists
Bitterzoet, Amsterdam
donderdag 02 juni 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Orpheus, Apeldoorn
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sinas
Duycker, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Licht
Zaantheater, Zaandam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Zandloper, Wemmel
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Orpheus, Apeldoorn
13:00
Pica Pica Parade: Maurice van Hoek (Bokaal)
Bokaal, Rotterdam
Issues
Melkweg, Amsterdam
Nelly
Melkweg, Amsterdam
19:30
Uncle Acid & The Deadbeats
Poppodium Volt, Sittard
Puscifer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Chassé Theater, Breda
20:00
Zazie
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Power Trip (USA) + ICEPICK + DEATHTRAP
Winston, Amsterdam
20:00
Ana Popovic
Neushoorn, Leeuwarden
Suzanne Vega
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
White Lung
Paard, Den Haag
20:00
Pentatonix
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Flying Horseman / Black Oak / Ansatz Der Machine
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Aina
Patronaat, Haarlem
20:00
Pierce Brothers
Grand Theatre, Groningen
20:00
Julianna Barwick
Paradiso, Amsterdam
Pierce Brothers
Grand Theatre, Groningen
20:00
Milow
Reflektor, Liège
20:00
Eli 'Paperboy' Reed
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Howlin'
Patronaat, Haarlem
Jeangu Macrooy
WOW Amsterdam, Amsterdam
20:00
Démira
WOW Amsterdam, Amsterdam
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Oude Luxor Theater, Rotterdam