PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -975
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 02 jun
Melkweg
Amsterdam
1
TivoliVredenburg
Utrecht
14
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
WOW Amsterdam
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
WOW Amsterdam
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
3
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Paard
Den Haag
2
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Vorstin
Hilversum
Grand Theatre
Groningen
1
20:00
Reflektor
Liège
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Grand Theatre
Groningen
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
3
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
De Helling
Utrecht
1
20:15
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Vestzaktheater
Enschede
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
EKKO
Utrecht
1
2
20:30
Rockhal
20:30
Volta
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Club Sweet
Oosterhout
21:00
Brebl
Nijmegen
1
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
vr 03 jun
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Willemeen
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Verlichte Geest
Roeselare
19:30
De Vorstin
Hilversum
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
2
8
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Alto
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Feesttent Lekkerkerk
Lekkerkerk
Stairway To Heaven
Utrecht
20:00
Music Centre The Box
Katwijk
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
2
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Little Devil
Tilburg
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Het Podium
Hoogeveen
21:00
RASA
Utrecht
Rotown
Rotterdam
4
Burgerweeshuis
Deventer
1
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
V11
Rotterdam

donderdag 02 juni 2016

Foto Nelly
Nelly Melkweg, Amsterdam
1
Foto Puscifer
Puscifer TivoliVredenburg, Utrecht
14
20:00
Eli 'Paperboy' Reed Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Démira WOW Amsterdam, Amsterdam
20:00
Zazie Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Power Trip (USA) + ICEPICK + DEATHTRAP Winston, Amsterdam
20:00
Jeangu Macrooy WOW Amsterdam, Amsterdam
Foto Suzanne Vega
Suzanne Vega TivoliVredenburg, Utrecht
3
20:00
The Howlin' Patronaat, Haarlem
20:00
Julianna Barwick Paradiso, Amsterdam
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Chassé Theater, Breda
20:00
White Lung Paard, Den Haag
2
20:00
Revolution in B-minor iET & Pink Oculus BIRD, Rotterdam
20:00
Aina Patronaat, Haarlem
20:00
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
Foto Pierce Brothers
Pierce Brothers Grand Theatre, Groningen
1
20:00
Milow Reflektor, Liège
20:00
Ana Popovic Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pentatonix Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Pierce Brothers Grand Theatre, Groningen
20:00
Flying Horseman / Black Oak / Ansatz Der Machine De Brakke Grond, Amsterdam
3
20:15
Paulinho da Viola / Rotterdams Philharmonisch Orkest / Yamandú Costa De Doelen, Rotterdam
20:15
Intouchables Schouwburg Almere, Almere
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Admiral Freebee De Helling, Utrecht
1
20:15
Yentl & de Boer Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Duncan MacDonald / Isabel Nolte / Marc van Gestel / Meeuw Roovers / Na Vestzaktheater, Enschede
20:30
Daniel Lohues - Theaterconcert Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Bart Melief / Tom Sligting Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Joggo / Lutan Fyah P60, Amstelveen
Foto Amber Arcades (album release)
Amber Arcades (album release) EKKO, Utrecht
1
2
20:30
2Cellos Rockhal,
20:30
Volta's Local Playground Volta, Amsterdam
21:00
Bewilder Luxor Live, Arnhem
21:00
Dolf Jansen Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Martin Borggreve / Raymond Hogenelst / Chris van der Ende / Dario di M Club Sweet, Oosterhout
21:00
Duo Herman / Goudsmit / Holzig Brebl, Nijmegen
1
22:00
Nicholas Allbrook Paradiso, Amsterdam
22:00
Feiertag Paradiso, Amsterdam

vrijdag 03 juni 2016

Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lenette van Dongen - Tegenwind De Kleine Komedie, Amsterdam
Yung Internet Willemeen, Arnhem
Youp van 't Hek - Licht Zaantheater, Zaandam
Leids Cabaret Festival - finalistentour Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Hans Liberg - Jazz & Comedy Theater De Lampegiet, Veenendaal
Daniel Lohues Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer - Op het laatste moment Parktheater, Eindhoven
19:00
Monkey Wrench (Foo Fighters Tribute) + Counterfeit (Limp Bizkit Tribu Baroeg, Rotterdam
19:00
Amken Verlichte Geest, Roeselare
19:30
Countdown café met o.a. Barry Hay Flying V Formation De Vorstin, Hilversum
Luke Christopher Melkweg, Amsterdam
19:45
Jonathan Wilson (solo acoustic) TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bongripper Patronaat, Haarlem
1
20:00
Adele Ziggo Dome, Amsterdam
2
8
20:00
Dave Vermeulen Fluor, Amersfoort
20:00
Milow Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Concours Reine Elisabeth 2016 (Piano) Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
De Dijk Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Celine Cairo Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Crazy Cult Roadshow / Seymour Sachs Pitboel Theater, Sittard
20:00
The Toy Dolls Victorie, Alkmaar
20:00
Ocean Alley / Starfish Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Analogues Schouwburg Amphion, Doetinchem
The Jig Alto, Amsterdam
20:00
Dara Ó Briain Meervaart, Amsterdam
20:00
O'nine Gebr. De Nobel, Leiden
The Dutch Eagles Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Nick & Simon Feesttent Lekkerkerk, Lekkerkerk
SBMG Stairway To Heaven, Utrecht
20:00
Lauriefish / Novatia / Phoenix Lights Music Centre The Box, Katwijk
20:00
Daniel Romano De Oosterpoort, Groningen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Intouchables Flint, Amersfoort
20:15
Marc Cohn TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
White Lung Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
2
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Birgit Schuurman, Aïrto e.a. North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
La Waay Paard, Den Haag
20:30
Flip en de Noormannen Patronaat, Haarlem
20:30
Alarion Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Gingerpig Poppodium Volt, Sittard
20:30
Lula Pena LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Fuad Hassen / Jeffrey Spalburg Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Tombaz / Vasile Nedea Club Antre, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
Polynation / Weval Effenaar, Eindhoven
21:00
Nervosa Little Devil, Tilburg
St. Tropez + Hockey Dad Het Bolwerk, Sneek
21:00
Dead Man's Silhouette / Out of my Eyes / Shoot the Girl First Het Podium, Hoogeveen
21:00
Analog Africa presents: Bitori RASA, Utrecht
Foto Pierce Brothers
Pierce Brothers Rotown, Rotterdam
4
Foto Jungle By Night
Jungle By Night Burgerweeshuis, Deventer
1
21:00
Revere + Postcards From Mars Altstadt, Eindhoven
21:00
The Doors in Concert De Bosuil, Weert
21:00
Lionel Richie Undercoversessie Roepaen, Ottersum
21:00
Ben Prestage Metropool, Hengelo
21:00
Apneu V11, Rotterdam
Pagina -975