Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
14:00
Metropool
Hengelo
16:30
Mezz
Breda
14:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
P60
Amstelveen
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
PopEi
Eindhoven
14:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Roepaen
Ottersum
13:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Splendor
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
15:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
17:00
Taverne
Bergen
15:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
15:00
Tolhuistuin
Amsterdam
13:30
Vorstin
Hilversum
19:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Zwolse Muziekkamer
Zwolle
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Kargadoor
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
11:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Meervaart
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Rotown
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Bitterzoet
Amsterdam
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Concerto
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Dynamo
Eindhoven
18:30
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:30
Groene Engel
Oss
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
NiXenMeer
Enschede
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Scheltema Complex
Leiden
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Splendor
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Vera
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
13:00
Bokaal
Rotterdam
21:00
Brebl
Nijmegen
C.C. De Zandloper
Wemmel
20:00
Chassé Theater
Breda
zondag 29 mei 2016
19:30
Breaking Benjamin
Melkweg, Amsterdam
18:00
Admiral Freebee / Brolin / STUFF. / Coely / Glints / Woodie Smalls
Melkweg, Amsterdam
14:00
Together: Chanoeka, Metanoia & Tribute
Metropool, Hengelo
16:30
Rita Zipora
Mezz, Breda
14:00
Battle of The Big Bands
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
The BellRays + spport
P60, Amstelveen
20:30
BEAUX / Mademoiselle / SMTHNGSMTHNGUNICRN
Paradiso, Amsterdam
Pierce Brothers
Paradiso, Amsterdam
19:30
Presentatie The Milsbeek Sessions
PopEi, Eindhoven
14:00
Streekvijver (Basket Case, White Stream en Kongsi)
PopEi, Eindhoven
16:00
Genevieve Chadwick / Maurice van Hoek
Roepaen, Ottersum
13:00
Kizzy
Schouwburg Almere, Almere
20:30
QUIOSQUE
Splendor, Amsterdam
20:15
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
15:00
Trijntje Oosterhuis
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Electric Eye / Tamarin Desert
Stroomhuis, Eindhoven
17:00
Van Dijk's Dylan - Tribute to Bob Dylan
Taverne, Bergen
15:00
Antoinette Lammers - De vier jaargetijden: Zomer
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
15:00
Jonathan Jeremiah
Tolhuistuin, Amsterdam
13:30
Open Podium
Vorstin, Hilversum
19:30
Ioana Tudor / Quinsy Gario
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Her Majesty
Zwolse Muziekkamer, Zwolle
maandag 30 mei 2016
20:00
Korn
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Chris Ayer / Eric Hutchinson
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
20:00
Potman Jr.
De Kargadoor, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Russ
Melkweg, Amsterdam
19:30
Lonely The Brave
Melkweg, Amsterdam
Yak
Merleyn, Nijmegen
20:00
METZ + Solids
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Medicine Jet / St. Solaire
Paard, Den Haag
22:00
Doomsquad
Paradiso, Amsterdam
Garbage
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dirty Fences
Rotown, Rotterdam
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Her Majesty
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Os Mutantes
Tolhuistuin, Amsterdam
dinsdag 31 mei 2016
20:00
Eleanor Friedberger
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Lonely The Brave
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Classic & Popular Compositions from Curaçao - The works of composers o
Concertgebouw, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
11:00
Finale Buma Music Academy voor scholieren
Heineken Music Hall, Amsterdam
Chris Brown
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Dara Ó Briain - Crowd Tickler
Meervaart, Amsterdam
21:00
Finale Kaf & Koren
Merleyn, Nijmegen
Kommil Foo - Schoft
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Yak
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Chills
Paradiso, Amsterdam
20:00
Northeast Party House
Paradiso, Amsterdam
20:00
Wick Hayen
Patronaat, Haarlem
METZ + Solids
Rotown, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Welkom bij de Fresku show
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Theater De Lievekamp, Oss
woensdag 01 juni 2016
We Are Scientists
Bitterzoet, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Liima
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Chassé Theater, Breda
20:30
Reinier Meijer
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Marsicans
Concerto, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pierce Brothers
Doornroosje, Nijmegen
We Came As Romans
Dynamo, Eindhoven
18:30
Brin de nostalgie
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:30
Ana Popovic
Groene Engel, Oss
Pentatonix
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Zazie
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Dara Ó Briain
Meervaart, Amsterdam
20:00
Robert Jon & The Wreck
NiXenMeer, Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Orpheus, Apeldoorn
Simon Keizer - Ik & Simon
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Remy van Kesteren: Tomorrow Eyes
Paradiso, Amsterdam
20:00
Day Wave
Paradiso, Amsterdam
20:30
André Manuel
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
Tim Knol
Scheltema Complex, Leiden
20:15
Intouchables
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Ruysdael Kwartet
Splendor, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
The Analogues
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Welkom bij de Fresku show
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater Bellevue, Amsterdam
Caesar / Scram C. Baby
Tolhuistuin, Amsterdam
Metz + Solids
Vera, Groningen
Adele
Ziggo Dome, Amsterdam
donderdag 02 juni 2016
20:00
Revolution in B-minor iET & Pink Oculus
BIRD, Rotterdam
20:00
Eli 'Paperboy' Reed
Bitterzoet, Amsterdam
13:00
Pica Pica Parade: Maurice van Hoek (Bokaal)
Bokaal, Rotterdam
21:00
Duo Herman / Goudsmit / Holzig
Brebl, Nijmegen
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Zandloper, Wemmel
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Chassé Theater, Breda