PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -974
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 29 mei
13:00
Schouwburg Almere
Almere
13:30
De Vorstin
Hilversum
14:00
PopEi
Eindhoven
14:00
Metropool
Hengelo
14:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:30
Het Veur Theater
Leidschendam
15:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
15:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
15:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
15:00
Altstadt
Eindhoven
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
16:00
Gigant
Apeldoorn
2
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
Roepaen
Ottersum
16:30
Mezz
Breda
17:00
Taverne
Bergen
17:00
De Fles
Spijkenisse
Melkweg
Amsterdam
1
18:00
Cafe de Pompe
Goes
19:00
P60
Amstelveen
19:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Iduna
Drachten
19:30
Melkweg
Amsterdam
8
3
19:30
PopEi
Eindhoven
19:30
Vrijplaats Leiden
Leiden
20:00
Haarlemmermeerstation
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Extase
Tilburg
20:00
Zwolse Muziekkamer
Zwolle
Chassé Theater
Breda
1
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Splendor
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
ma 30 mei
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
6
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Merleyn
Nijmegen
1
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Rotown
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
4
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
2
di 31 mei
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Bellevue
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
11:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Rotown
Rotterdam
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
1
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
1
Paradiso
Amsterdam
2
wo 01 jun
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Orpheus
Apeldoorn
1
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Lokeren
Lokeren
18:30
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
2
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
4
1
Heineken Music Hall
Amsterdam
1
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
2
20:00
NiX Podium
Enschede
1
20:00
Concerto
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
3

zondag 29 mei 2016

13:00
Kizzy Schouwburg Almere, Almere
13:30
Open Podium De Vorstin, Hilversum
14:00
Streekvijver (Basket Case, White Stream en Kongsi) PopEi, Eindhoven
14:00
Together: Chanoeka, Metanoia & Tribute Metropool, Hengelo
14:00
Battle of The Big Bands North Sea Jazz Club, Amsterdam
14:15
Tobias Borsboom / Yukiko Hasegawa D' Engelenburgh, Fijnaart
14:30
Veronique Sodano Het Veur Theater, Leidschendam
15:00
Antoinette Lammers - De vier jaargetijden: Zomer Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
15:00
Jonathan Jeremiah Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
15:00
Trijntje Oosterhuis Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
15:00
Blowbeat Altstadt, Eindhoven
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag
16:00
Eugene Chadbourne / Häxxan / Lookapony dB's, Utrecht
16:00
Steve Houben / Charles Loos Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
16:00
Lenya Gigant, Apeldoorn
2
16:00
The Bluesbones Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
Genevieve Chadwick / Maurice van Hoek Roepaen, Ottersum
16:30
Rita Zipora Mezz, Breda
17:00
Van Dijk's Dylan - Tribute to Bob Dylan Taverne, Bergen
17:00
midnight supply De Fles, Spijkenisse
Foto Admiral Freebee / Brolin / STUFF. / Coely / Glints / Woodie Smalls
Admiral Freebee / Brolin / STUFF. / Coely / Glints / Woodie Smalls Melkweg, Amsterdam
1
18:00
Luís de Sousa Cafe de Pompe, Goes
19:00
The BellRays + spport P60, Amstelveen
19:00
7 Layers Sessions Bitterzoet, Amsterdam
19:00
Lonely Kamel Little Devil, Tilburg
19:00
SPIDERS Iduna, Drachten
19:30
Breaking Benjamin Melkweg, Amsterdam
8
3
19:30
Presentatie The Milsbeek Sessions PopEi, Eindhoven
19:30
Ioana Tudor / Quinsy Gario Vrijplaats Leiden, Leiden
20:00
Yentl & de Boer Haarlemmermeerstation, Amsterdam
Foto Jimmy Carr
Jimmy Carr Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
Flip en de Noormannen / Theo Nijland De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Nightbirds: Dirty Fences / White Slice Extase, Tilburg
20:00
Her Majesty Zwolse Muziekkamer, Zwolle
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Chassé Theater, Breda
1
20:00
Electric Eye / Tamarin Desert Stroomhuis, Eindhoven
20:00
AB x Melkweg Melkweg, Amsterdam
1
20:15
Daniel Lohues Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
André Manuel De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Foto Pierce Brothers
Pierce Brothers Paradiso, Amsterdam
1
20:30
QUIOSQUE Splendor, Amsterdam
20:30
BEAUX / Mademoiselle / SMTHNGSMTHNGUNICRN Paradiso, Amsterdam

maandag 30 mei 2016

Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniel Lohues Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen - Hardverwarmend De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Russ Melkweg, Amsterdam
19:30
Lonely The Brave Melkweg, Amsterdam
6
20:00
Medicine Jet / St. Solaire Paard, Den Haag
20:00
Her Majesty Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jimmy Carr DeLaMar, Amsterdam
20:00
Os Mutantes Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Potman Jr. De Kargadoor, Utrecht
Foto Yak
Yak Merleyn, Nijmegen
1
20:00
METZ + Solids Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Hans Teeuwen Chassé Theater, Breda
20:00
Korn Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Dirty Fences Rotown, Rotterdam
Foto Garbage
Garbage Paradiso, Amsterdam
4
21:00
Chris Ayer / Eric Hutchinson Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Doomsquad Paradiso, Amsterdam
2

dinsdag 31 mei 2016

Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST Theater Bellevue, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend De Kleine Komedie, Amsterdam
11:00
Finale Buma Music Academy voor scholieren Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Wick Hayen Patronaat, Haarlem
20:00
Lonely The Brave Cacaofabriek, Helmond
Foto METZ + Solids
METZ + Solids Rotown, Rotterdam
1
20:00
Northeast Party House Paradiso, Amsterdam
20:00
The Chills Paradiso, Amsterdam
1
1
20:00
Classic & Popular Compositions from Curaçao - The works of composers o Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Eleanor Friedberger Bitterzoet, Amsterdam
Chris Brown Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Dara Ó Briain - Crowd Tickler Meervaart, Amsterdam
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Welkom bij de Fresku show Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Finale Kaf & Koren Merleyn, Nijmegen
1
Foto Yak
Yak Paradiso, Amsterdam
2

woensdag 01 juni 2016

Leids Cabaret Festival - finalistentour Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen Chassé Theater, Breda
Roué Verveer - Op het laatste moment Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Simon Keizer - Ik & Simon Orpheus, Apeldoorn
1
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Orpheus, Apeldoorn
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST Theater Bellevue, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. Lokeren, Lokeren
18:30
Brin de nostalgie Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
Dara Ó Briain Meervaart, Amsterdam
20:00
Zazie Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Day Wave Paradiso, Amsterdam
2
20:00
Adele Ziggo Dome, Amsterdam
4
1
Foto Pentatonix
Pentatonix Heineken Music Hall, Amsterdam
1
Foto Caesar / Scram C. Baby
Caesar / Scram C. Baby Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
2
20:00
Robert Jon & The Wreck NiX Podium, Enschede
1
20:00
Marsicans Concerto, Amsterdam
Foto We Came As Romans
We Came As Romans Dynamo, Eindhoven
3
Pagina -974