PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -973
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 01 jun
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Splendor
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
4
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Scheltema Complex
Leiden
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Parktheater
Eindhoven
Vera
Groningen
2
Bitterzoet
Amsterdam
2
do 02 jun
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Duycker
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. De Zandloper
Wemmel
Orpheus
Apeldoorn
13:00
Bokaal
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
4
1
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Poppodium Volt
Sittard
TivoliVredenburg
Utrecht
14
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Grand Theatre
Groningen
1
20:00
Paard
Den Haag
2
20:00
Reflektor
Liège
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
3
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
3
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
WOW Amsterdam
Amsterdam
20:00
Grand Theatre
Groningen
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
WOW Amsterdam
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Helling
Utrecht
1
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Volta
Amsterdam
EKKO
Utrecht
1
2
20:30
Vestzaktheater
Enschede
20:30
Rockhal
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
21:00
Club Sweet
Oosterhout
21:00
Brebl
Nijmegen
1
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Luxor Live
Arnhem
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
vr 03 jun
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Leidse Schouwburg
Leiden
Willemeen
Arnhem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Verlichte Geest
Roeselare
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Vorstin
Hilversum
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
Alto
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Feesttent Lekkerkerk
Lekkerkerk
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
2
8
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
Stairway To Heaven
Utrecht
20:00
Music Centre The Box
Katwijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht

woensdag 01 juni 2016

20:00
Liima M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
The Analogues Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Intouchables Schouwburg Almere, Almere
20:30
Ruysdael Kwartet Splendor, Amsterdam
Foto Pierce Brothers
Pierce Brothers Doornroosje, Nijmegen
4
20:30
Remy van Kesteren: Tomorrow Eyes Paradiso, Amsterdam
20:30
Welkom bij de Fresku show Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Knol Scheltema Complex, Leiden
20:30
Reinier Meijer Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Ana Popovic Groene Engel, Oss
20:30
André Manuel Parktheater, Eindhoven
Foto Metz + Solids
Metz + Solids Vera, Groningen
2
Foto We Are Scientists
We Are Scientists Bitterzoet, Amsterdam
2

donderdag 02 juni 2016

Youp van 't Hek - Licht Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Tegenwind De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Parktheater, Eindhoven
Sinas Duycker, Hoofddorp
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen Orpheus, Apeldoorn
Leids Cabaret Festival - finalistentour Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. De Zandloper, Wemmel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Orpheus, Apeldoorn
13:00
Pica Pica Parade: Maurice van Hoek (Bokaal) Bokaal, Rotterdam
Foto Issues
Issues Melkweg, Amsterdam
4
1
Foto Nelly
Nelly Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Uncle Acid & The Deadbeats Poppodium Volt, Sittard
Foto Puscifer
Puscifer TivoliVredenburg, Utrecht
14
20:00
Eli 'Paperboy' Reed Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Oude Luxor Theater, Rotterdam
Foto Pierce Brothers
Pierce Brothers Grand Theatre, Groningen
1
20:00
White Lung Paard, Den Haag
2
20:00
Milow Reflektor, Liège
20:00
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:00
Flying Horseman / Black Oak / Ansatz Der Machine De Brakke Grond, Amsterdam
3
20:00
Ana Popovic Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Julianna Barwick Paradiso, Amsterdam
20:00
The Howlin' Patronaat, Haarlem
Foto Suzanne Vega
Suzanne Vega TivoliVredenburg, Utrecht
3
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Chassé Theater, Breda
20:00
Pentatonix Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Revolution in B-minor iET & Pink Oculus BIRD, Rotterdam
20:00
Aina Patronaat, Haarlem
20:00
Jeangu Macrooy WOW Amsterdam, Amsterdam
20:00
Pierce Brothers Grand Theatre, Groningen
20:00
Power Trip (USA) + ICEPICK + DEATHTRAP Winston, Amsterdam
20:00
Démira WOW Amsterdam, Amsterdam
20:00
Zazie Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Yentl & de Boer Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Admiral Freebee De Helling, Utrecht
1
20:15
Intouchables Schouwburg Almere, Almere
20:15
Paulinho da Viola / Rotterdams Philharmonisch Orkest / Yamandú Costa De Doelen, Rotterdam
20:30
Daniel Lohues - Theaterconcert Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Joggo / Lutan Fyah P60, Amstelveen
20:30
Volta's Local Playground Volta, Amsterdam
Foto Amber Arcades (album release)
Amber Arcades (album release) EKKO, Utrecht
1
2
20:30
Duncan MacDonald / Isabel Nolte / Marc van Gestel / Meeuw Roovers / Na Vestzaktheater, Enschede
20:30
2Cellos Rockhal,
20:30
Bart Melief / Tom Sligting Comedy Cafe, Amsterdam
21:00
Martin Borggreve / Raymond Hogenelst / Chris van der Ende / Dario di M Club Sweet, Oosterhout
21:00
Duo Herman / Goudsmit / Holzig Brebl, Nijmegen
1
21:00
Dolf Jansen Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Bewilder Luxor Live, Arnhem
22:00
Feiertag Paradiso, Amsterdam
22:00
Nicholas Allbrook Paradiso, Amsterdam

vrijdag 03 juni 2016

Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Leids Cabaret Festival - finalistentour Leidse Schouwburg, Leiden
Yung Internet Willemeen, Arnhem
Hans Liberg - Jazz & Comedy Theater De Lampegiet, Veenendaal
Roué Verveer - Op het laatste moment Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lenette van Dongen - Tegenwind De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht Zaantheater, Zaandam
Daniel Lohues Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:00
Monkey Wrench (Foo Fighters Tribute) + Counterfeit (Limp Bizkit Tribu Baroeg, Rotterdam
19:00
Amken Verlichte Geest, Roeselare
Luke Christopher Melkweg, Amsterdam
19:30
Countdown café met o.a. Barry Hay Flying V Formation De Vorstin, Hilversum
19:45
Jonathan Wilson (solo acoustic) TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dave Vermeulen Fluor, Amersfoort
20:00
O'nine Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Celine Cairo Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Milow Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Bongripper Patronaat, Haarlem
1
20:00
De Dijk Gebouw T, Bergen op Zoom
The Jig Alto, Amsterdam
20:00
Dara Ó Briain Meervaart, Amsterdam
Nick & Simon Feesttent Lekkerkerk, Lekkerkerk
20:00
The Toy Dolls Victorie, Alkmaar
20:00
Adele Ziggo Dome, Amsterdam
2
8
20:00
The Analogues Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Crazy Cult Roadshow / Seymour Sachs Pitboel Theater, Sittard
20:00
Ocean Alley / Starfish Sugar Factory, Amsterdam
The Dutch Eagles Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Daniel Romano De Oosterpoort, Groningen
20:00
Concours Reine Elisabeth 2016 (Piano) Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
SBMG Stairway To Heaven, Utrecht
20:00
Lauriefish / Novatia / Phoenix Lights Music Centre The Box, Katwijk
20:15
Intouchables Flint, Amersfoort
20:15
Marc Cohn TivoliVredenburg, Utrecht
Pagina -973