Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
23:45
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
20:00
Victorie
Alkmaar
19:30
Vorstin
Hilversum
Willemeen
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
A9 studios
Uitgeest
21:00
Altstadt
Eindhoven
Amstelkerk
Amsterdam
Artis
Amsterdam
23:00
Atak
Enschede
Beachclub Vroeger
Bloemendaal
BIRD
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Country Hall De Liège
Angleur
20:00
Cretopia
Rotterdam
20:00
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
21:00
De Bosuil
Weert
20:15
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meester
Almere
21:00
De Peppel
Zeist
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Dorpshuis de Furs
Lage Vuursche
23:00
EKKO
Utrecht
20:00
Ethias Arena
Hasselt
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Gelredome
Arnhem
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Groene Engel
Oss
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Little Devil
Tilburg
Lucky
Rijssen
Meervaart
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Metropool
Hengelo
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
23:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Sound Dog
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Taverne
Bergen
22:00
The Bull's Eye
Assen
The Jack
Eindhoven
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
23:00
Victorie
Alkmaar
19:30
Victorie
Alkmaar
20:00
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
World Forum Theater
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
12:00
Atak
Enschede
Beachclub Vroeger
Bloemendaal
15:00
Blijburg
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Boerderij
Zoetermeer
Burgerweeshuis
Deventer
19:30
Club Solo
Breda
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
De Kleine Waarheid
Zaandam
20:00
De Pul
Uden
11:00
De Weijer
Boxmeer
14:30
Grenswerk
Venlo
Heineken Music Hall
Amsterdam
18:00
Hostel Ani & Haakien
Rotterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Nieuwe Nor
Heerlen
vrijdag 03 juni 2016
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Marc Cohn
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Jonathan Wilson (solo acoustic)
TivoliVredenburg, Utrecht
23:45
Dam-Funk
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
White Lung
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Apneu
V11, Rotterdam
22:00
Ni
Vera, Groningen
20:00
The Toy Dolls
Victorie, Alkmaar
19:30
Countdown café met o.a. Barry Hay Flying V Formation
Vorstin, Hilversum
Yung Internet
Willemeen, Arnhem
Youp van 't Hek - Licht
Zaantheater, Zaandam
Adele
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 04 juni 2016
20:00
De Dijk
A9 studios, Uitgeest
21:00
Rhinorino + Robin Hood
Altstadt, Eindhoven
Jonathan Wilson
Amstelkerk, Amsterdam
El Pino & The Volunteers
Artis, Amsterdam
23:00
Green Vibrations Afterparty
Atak, Enschede
Broederliefde
Beachclub Vroeger, Bloemendaal
Jungle By Night
BIRD, Rotterdam
21:00
Adje / Cho
Bitterzoet, Amsterdam
Doe Maar
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Marissa Nadler
Cactus Muziekcentrum, Brugge
17:00
Whiskeymo's
Café de Pilaren, Alkmaar
20:30
Album Release Francesca Pichel
Cinetol, Amsterdam
20:30
Harry Glotzbach / Jeffrey Spalburg
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Mika
Country Hall De Liège, Angleur
20:00
Openingsfeest Pica Pica Parade: The Black Atlantic + TOSSO (Cretopia)
Cretopia, Rotterdam
20:00
Evil Superstars / Meteor Musik / Onmens
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
21:00
4Eigner / Another Journey
De Bosuil, Weert
20:15
Bewilder
De Helling, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Maaspoort, Venlo
20:00
Mississippi Folk Fest
De Meester, Almere
21:00
2MF
De Peppel, Zeist
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Diligentia, Den Haag
20:00
Hannah Aldridge
Dorpshuis de Furs, Lage Vuursche
23:00
Weval
EKKO, Utrecht
20:00
Clouseau
Ethias Arena, Hasselt
20:15
Intouchables
Flint, Amersfoort
20:00
Ground Control
Fluor, Amersfoort
20:00
EO-Jongerendag
Gelredome, Arnhem
20:00
Admiral Freebee
Grenswerk, Venlo
20:30
Sabor a Mao
Groene Engel, Oss
23:00
SFB
Hedon, Zwolle
21:00
Pierce Brothers
Het Bolwerk, Sneek
21:00
15 Jaar Coverage
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
11Eleven
Little Devil, Tilburg
Broederliefde
Lucky, Rijssen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Meervaart, Amsterdam
18:00
Emergenza Final
Melkweg, Amsterdam
19:00
Clash of the Coverbands - regiofinale Oost
Metropool, Hengelo
20:00
Finale Kleine Prijs Van Fryslân 2016
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Mathilde Santing sings Joni Mitchell
North Sea Jazz Club, Amsterdam
John Coffey
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:30
Johnny Bruce Muller
Paard, Den Haag
20:00
Smib / Veldentaal
Paard, Den Haag
22:00
Arthur Beatrice
Paradiso, Amsterdam
Milow
Paradiso, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Parktheater, Eindhoven
23:00
Tydal Kamau
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Almere, Almere
20:00
The Rock Hard Brothers present RED VULTURES & Cape!
Sound Dog, Breda
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
40UP
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Casa de la Muerte
Taverne, Bergen
22:00
Amken / Procreation
The Bull's Eye, Assen
Barracuda
The Jack, Eindhoven
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Theater 't Pand, Gorinchem
Daniel Lohues
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Daniel Romano
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Serge Gainsbourg Forever
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Flip en de Noormannen
V11, Rotterdam
23:00
Indian Summer Afterparty
Victorie, Alkmaar
19:30
Alkmaar Dance Congres
Victorie, Alkmaar
20:00
Leeway
Vorstin, Hilversum
Harry Sacksioni
Vorstin, Hilversum
21:00
Bottles of Love
Winston, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
World Forum Theater, Den Haag
Adele
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 05 juni 2016
12:00
Open Huis/ Culturele Zondag
Atak, Enschede
SBMG
Beachclub Vroeger, Bloemendaal
15:00
Lemon
Blijburg, Amsterdam
16:00
Sean Webster & The Dead Lines
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Gingerpig
Boerderij, Zoetermeer
Doe Maar
Burgerweeshuis, Deventer
19:30
Raveyards
Club Solo, Breda
14:00
Met Trio Castradivi terug naar de tijd van de castraten
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
20:00
Her Majesty
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
The Friel Sisters
De Kleine Waarheid, Zaandam
20:00
The Toy Dolls
De Pul, Uden
11:00
Cultuur & Cappuccino
De Weijer, Boxmeer
14:30
Anton Goudsmit / Score Jazz Orchestra
Grenswerk, Venlo
Trevor Noah
Heineken Music Hall, Amsterdam
18:00
Pica Pica Parade: Wouter Mol + Oliver Pesch (Hostel Ani & Haakien)
Hostel Ani & Haakien, Rotterdam
15:30
Bertus en Ruud Borgers, Jan Pieter Kuijten
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
Little Big
Melkweg, Amsterdam
20:00
Suck City Rock 'n Roll Bash: Tio Gringo + Big Bat (Batmobile & Bosco)
Mezz, Breda
Pierce Brothers
Nieuwe Nor, Heerlen