Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
De Bosuil
Weert
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Club Antre
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
19:00
Baroeg
Rotterdam
23:45
Annabel
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
Alto
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
World Forum Theater
Den Haag
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
23:00
Victorie
Alkmaar
19:30
Victorie
Alkmaar
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
The Jack
Eindhoven
22:00
The Bull's Eye
Assen
21:00
Taverne
Bergen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Sound Dog
Breda
20:15
Schouwburg Almere
Almere
23:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Metropool
Hengelo
18:00
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Lucky
Rijssen
21:00
Little Devil
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
23:00
Hedon
Zwolle
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Gelredome
Arnhem
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Ethias Arena
Hasselt
23:00
EKKO
Utrecht
20:00
Dorpshuis de Furs
Lage Vuursche
20:15
Diligentia
Den Haag
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Meester
Almere
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
20:00
Cretopia
Rotterdam
20:00
Country Hall De Liège
Angleur
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
BIRD
Rotterdam
Beachclub Vroeger
Bloemendaal
23:00
Atak
Enschede
Artis
Amsterdam
Amstelkerk
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
A9 studios
Uitgeest
18:00
Winston
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Splendor
Amsterdam
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
15:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
18:00
Hostel Ani & Haakien
Rotterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
14:30
Grenswerk
Venlo
vrijdag 03 juni 2016
21:00
The Doors in Concert
De Bosuil, Weert
20:30
Fuad Hassen / Jeffrey Spalburg
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Tombaz / Vasile Nedea
Club Antre, Amsterdam
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jungle By Night
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Alarion
Boerderij, Zoetermeer
19:00
Monkey Wrench (Foo Fighters Tribute) + Counterfeit (Limp Bizkit Tribu
Baroeg, Rotterdam
23:45
Groove Armada
Annabel, Rotterdam
20:00
Milow
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Revere + Postcards From Mars
Altstadt, Eindhoven
The Jig
Alto, Amsterdam
zaterdag 04 juni 2016
Adele
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
World Forum Theater, Den Haag
21:00
Bottles of Love
Winston, Amsterdam
20:00
Leeway
Vorstin, Hilversum
Harry Sacksioni
Vorstin, Hilversum
23:00
Indian Summer Afterparty
Victorie, Alkmaar
19:30
Alkmaar Dance Congres
Victorie, Alkmaar
21:00
Flip en de Noormannen
V11, Rotterdam
20:00
Serge Gainsbourg Forever
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Daniel Romano
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniel Lohues
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Theater 't Pand, Gorinchem
Barracuda
The Jack, Eindhoven
22:00
Amken / Procreation
The Bull's Eye, Assen
21:00
Casa de la Muerte
Taverne, Bergen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
40UP
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
The Rock Hard Brothers present RED VULTURES & Cape!
Sound Dog, Breda
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Almere, Almere
23:00
Tydal Kamau
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Parktheater, Eindhoven
22:00
Arthur Beatrice
Paradiso, Amsterdam
Milow
Paradiso, Amsterdam
20:30
Johnny Bruce Muller
Paard, Den Haag
20:00
Smib / Veldentaal
Paard, Den Haag
John Coffey
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
21:00
Mathilde Santing sings Joni Mitchell
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Finale Kleine Prijs Van Fryslân 2016
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Clash of the Coverbands - regiofinale Oost
Metropool, Hengelo
18:00
Emergenza Final
Melkweg, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Meervaart, Amsterdam
Broederliefde
Lucky, Rijssen
21:00
11Eleven
Little Devil, Tilburg
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
15 Jaar Coverage
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Pierce Brothers
Het Bolwerk, Sneek
23:00
SFB
Hedon, Zwolle
20:30
Sabor a Mao
Groene Engel, Oss
20:00
Admiral Freebee
Grenswerk, Venlo
20:00
EO-Jongerendag
Gelredome, Arnhem
20:00
Ground Control
Fluor, Amersfoort
20:15
Intouchables
Flint, Amersfoort
20:00
Clouseau
Ethias Arena, Hasselt
23:00
Weval
EKKO, Utrecht
20:00
Hannah Aldridge
Dorpshuis de Furs, Lage Vuursche
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Diligentia, Den Haag
21:00
2MF
De Peppel, Zeist
20:00
Mississippi Folk Fest
De Meester, Almere
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Bewilder
De Helling, Utrecht
21:00
4Eigner / Another Journey
De Bosuil, Weert
20:00
Evil Superstars / Meteor Musik / Onmens
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
20:00
Openingsfeest Pica Pica Parade: The Black Atlantic + TOSSO (Cretopia)
Cretopia, Rotterdam
20:00
Mika
Country Hall De Liège, Angleur
20:30
Harry Glotzbach / Jeffrey Spalburg
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Album Release Francesca Pichel
Cinetol, Amsterdam
17:00
Whiskeymo's
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Marissa Nadler
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Doe Maar
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Adje / Cho
Bitterzoet, Amsterdam
Jungle By Night
BIRD, Rotterdam
Broederliefde
Beachclub Vroeger, Bloemendaal
23:00
Green Vibrations Afterparty
Atak, Enschede
El Pino & The Volunteers
Artis, Amsterdam
Jonathan Wilson
Amstelkerk, Amsterdam
21:00
Rhinorino + Robin Hood
Altstadt, Eindhoven
20:00
De Dijk
A9 studios, Uitgeest
zondag 05 juni 2016
18:00
Gigstarter Jazz Talent Night
Winston, Amsterdam
Kenny B, Gerson Main en Luna May
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Majid Jordan
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Vera Zané
Tolhuistuin, Amsterdam
17:00
The Royal Engineers
Taverne, Bergen
15:00
Trijntje Oosterhuis
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Floris Mijnder & het Kaim Trio
Splendor, Amsterdam
14:00
Ocean Alley / The Burning Hell / Wolves Dressed in Sheep
Sonsbeekpark, Arnhem
15:00
Amken / Art of Pain / Ceremony / Disquiet / Nervosa / Procreation
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Daniel Romano
Paradiso, Amsterdam
Marissa Nadler
Paradiso, Amsterdam
20:00
Candi Staton
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
21:00
An Evening With: Shalamar feat. Howard Hewett, Jeffrey Daniel & Caroly
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Pierce Brothers
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Suck City Rock 'n Roll Bash: Tio Gringo + Big Bat (Batmobile & Bosco)
Mezz, Breda
Little Big
Melkweg, Amsterdam
15:30
Bertus en Ruud Borgers, Jan Pieter Kuijten
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
18:00
Pica Pica Parade: Wouter Mol + Oliver Pesch (Hostel Ani & Haakien)
Hostel Ani & Haakien, Rotterdam
Trevor Noah
Heineken Music Hall, Amsterdam
14:30
Anton Goudsmit / Score Jazz Orchestra
Grenswerk, Venlo