Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Metropool
Hengelo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
V11
Rotterdam
21:00
RASA
Utrecht
19:00
De verlichte geest
Roeselare
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Ziggo Dome
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
23:00
EKKO
Utrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
23:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Sound Dog
Breda
20:00
Paard
Den Haag
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
Meervaart
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Cretopia
Rotterdam
20:00
De Meester
Almere
Paradiso
Amsterdam
20:00
Country Hall De Liège
Angleur
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Vorstin
Hilversum
BIRD
Rotterdam
Amstelkerk
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:15
Flint
Amersfoort
23:00
Victorie
Alkmaar
20:30
De Maaspoort
Venlo
Vorstin
Hilversum
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
World Forum Theater
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Dorpshuis de Furs
Lage Vuursche
20:00
Fluor
Amersfoort
23:00
Atak
Enschede
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
20:00
Gelredome
Arnhem
18:00
Melkweg
Amsterdam
Artis
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
A9 studios
Uitgeest
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Ethias Arena
Hasselt
19:00
Metropool
Hengelo
21:00
Taverne
Bergen
Beachclub Vroeger
Bloemendaal
Lucky
Rijssen
21:00
Winston
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
The Jack
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
The Bull's Eye
Assen
19:30
Victorie
Alkmaar
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
17:00
Taverne
Bergen
15:00
De Kleine Waarheid
Zaandam
20:00
Mezz
Breda
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Beachclub Vroeger
Bloemendaal
19:30
Club Solo
Breda
Nieuwe Nor
Heerlen
18:00
Hostel Ani & Haakien
Rotterdam
12:00
Atak
Enschede
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
15:00
Blijburg
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
vrijdag 03 juni 2016
20:00
Concours Reine Elisabeth 2016 (Piano)
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
Celine Cairo
Paradiso, Amsterdam
22:00
Carl Craig
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Bongripper
Patronaat, Haarlem
21:00
Ben Prestage
Metropool, Hengelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Apneu
V11, Rotterdam
21:00
Analog Africa presents: Bitori
RASA, Utrecht
19:00
Amken
De verlichte geest, Roeselare
20:30
Alarion
Boerderij, Zoetermeer
Adele
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 04 juni 2016
17:00
Whiskeymo's
Café de Pilaren, Alkmaar
23:00
Weval
EKKO, Utrecht
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Theater 't Pand, Gorinchem
23:00
Tydal Kamau
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Rock Hard Brothers present RED VULTURES & Cape!
Sound Dog, Breda
20:00
Smib / Veldentaal
Paard, Den Haag
23:00
SFB
Hedon, Zwolle
20:00
Serge Gainsbourg Forever
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Sabor a Mao
Groene Engel, Oss
Roué Verveer - Op het laatste moment
Meervaart, Amsterdam
21:00
Rhinorino + Robin Hood
Altstadt, Eindhoven
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Diligentia, Den Haag
21:00
Pierce Brothers
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Parktheater, Eindhoven
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Openingsfeest Pica Pica Parade: The Black Atlantic + TOSSO (Cretopia)
Cretopia, Rotterdam
20:00
Mississippi Folk Fest
De Meester, Almere
Milow
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mika
Country Hall De Liège, Angleur
21:00
Mathilde Santing sings Joni Mitchell
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Marissa Nadler
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Leeway
Vorstin, Hilversum
Jungle By Night
BIRD, Rotterdam
Jonathan Wilson
Amstelkerk, Amsterdam
20:30
Johnny Bruce Muller
Paard, Den Haag
John Coffey
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:15
Intouchables
Flint, Amersfoort
23:00
Indian Summer Afterparty
Victorie, Alkmaar
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Maaspoort, Venlo
Harry Sacksioni
Vorstin, Hilversum
20:30
Harry Glotzbach / Jeffrey Spalburg
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
World Forum Theater, Den Haag
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hannah Aldridge
Dorpshuis de Furs, Lage Vuursche
20:00
Ground Control
Fluor, Amersfoort
23:00
Green Vibrations Afterparty
Atak, Enschede
21:00
Flip en de Noormannen
V11, Rotterdam
20:00
Finale Kleine Prijs Van Fryslân 2016
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Evil Superstars / Meteor Musik / Onmens
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
20:00
EO-Jongerendag
Gelredome, Arnhem
18:00
Emergenza Final
Melkweg, Amsterdam
El Pino & The Volunteers
Artis, Amsterdam
Doe Maar
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
De Dijk
A9 studios, Uitgeest
20:15
Daniel Romano
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniel Lohues
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Clouseau
Ethias Arena, Hasselt
19:00
Clash of the Coverbands - regiofinale Oost
Metropool, Hengelo
21:00
Casa de la Muerte
Taverne, Bergen
Broederliefde
Beachclub Vroeger, Bloemendaal
Broederliefde
Lucky, Rijssen
21:00
Bottles of Love
Winston, Amsterdam
20:15
Bewilder
De Helling, Utrecht
Barracuda
The Jack, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:00
Arthur Beatrice
Paradiso, Amsterdam
22:00
Amken / Procreation
The Bull's Eye, Assen
19:30
Alkmaar Dance Congres
Victorie, Alkmaar
20:30
Album Release Francesca Pichel
Cinetol, Amsterdam
20:00
Admiral Freebee
Grenswerk, Venlo
21:00
Adje / Cho
Bitterzoet, Amsterdam
Adele
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
4Eigner / Another Journey
De Bosuil, Weert
20:30
40UP
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
2MF
De Peppel, Zeist
21:00
15 Jaar Coverage
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
11Eleven
Little Devil, Tilburg
zondag 05 juni 2016
16:00
Vera Zané
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Trijntje Oosterhuis
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Trevor Noah
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
The Toy Dolls
De Pul, Uden
17:00
The Royal Engineers
Taverne, Bergen
15:00
The Friel Sisters
De Kleine Waarheid, Zaandam
20:00
Suck City Rock 'n Roll Bash: Tio Gringo + Big Bat (Batmobile & Bosco)
Mezz, Breda
16:00
Sean Webster & The Dead Lines
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
SBMG
Beachclub Vroeger, Bloemendaal
19:30
Raveyards
Club Solo, Breda
Pierce Brothers
Nieuwe Nor, Heerlen
18:00
Pica Pica Parade: Wouter Mol + Oliver Pesch (Hostel Ani & Haakien)
Hostel Ani & Haakien, Rotterdam
12:00
Open Huis/ Culturele Zondag
Atak, Enschede
14:00
Ocean Alley / The Burning Hell / Wolves Dressed in Sheep
Sonsbeekpark, Arnhem
14:00
Met Trio Castradivi terug naar de tijd van de castraten
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
Marissa Nadler
Paradiso, Amsterdam
Majid Jordan
Tolhuistuin, Amsterdam
Little Big
Melkweg, Amsterdam
15:00
Lemon
Blijburg, Amsterdam
Kenny B, Gerson Main en Luna May
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam