Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:30
De Kloveniersdoelen
Middelburg
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Vera
Groningen
15:30
Simplon
Groningen
20:00
Van Abbemuseum
Eindhoven
19:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
17:00
Altstadt
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Musicon
Den Haag
Magasin 4
Brussel
16:30
Mezz
Breda
16:15
Gigant
Apeldoorn
Vrankrijk
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
De Helling
Utrecht
V11
Rotterdam
20:45
Bibelot
Dordrecht
Botanique
Brussel
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Theater Sneek
Sneek
21:30
Ernesto's
Sittard
20:30
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Sneek
Sneek
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Le Vecteur
Charleroi
20:00
De Weijer
Boxmeer
18:15
Willemeen
Arnhem
18:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
Desmet Studio's Amsterdam
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
Spirit of 66
Verviers
20:30
EKKO
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Sneek
Sneek
21:30
V11
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
20:00
Etten-Leur
Etten-Leur
Wilminktheater
Enschede
Effenaar
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
18:00
Concerto
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Victorie
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
De Peppel
Zeist
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
dB's
Utrecht
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
De Pul
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
zondag 06 september 2015
15:30
Otis Gibbs
De Kloveniersdoelen, Middelburg
Powerwolf - Wolfsnaechte Tour 2015
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Desray
Vorstin, Hilversum
21:00
VERA/LIVE single releaseparty met: Future Punx + Silver Ferns
Vera, Groningen
15:30
Rachel Sermanni
Simplon, Groningen
20:00
Mangalam
Van Abbemuseum, Eindhoven
19:00
Ricardo Ogi
Stage Music Cafe, Eindhoven
17:00
The Blue Cats
Altstadt, Eindhoven
15:00
ROCK 'N' GRILL - Ernix & Zo
PopEi, Eindhoven
20:00
The Theater Equation
Bibelot, Dordrecht
20:00
Lock & Key + Dock 83 + Wreckage
Musicon, Den Haag
Solids
Magasin 4, Brussel
16:30
Bai Kamara Jr.
Mezz, Breda
16:15
The Sensational Second Cousins
Gigant, Apeldoorn
Death Alley
Vrankrijk, Amsterdam
19:30
Guy Sebastian
Melkweg, Amsterdam
19:30
Fashawn
Melkweg, Amsterdam
Con Brio / The Deslondes / Ryley Walker / Frazey Ford
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Kift
P60, Amstelveen
De Kift
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
maandag 07 september 2015
All We Are
De Helling, Utrecht
Death Alley + JOY
V11, Rotterdam
20:45
Slopen is kopen! Vol. 9
Bibelot, Dordrecht
Jim Adkins
Botanique, Brussel
Foals
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Charlatans
Paradiso, Amsterdam
Hinder
Melkweg, Amsterdam
The Slow Show
Het Zonnehuis, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
dinsdag 08 september 2015
20:30
Meschiya Lake & The Little Big Horns (locatie Molen De Ster)
EKKO, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
21:30
Fez and the Furious
Ernesto's, Sittard
20:30
Amber Kamminga / Angelo Boltini / Loose Ends / Mangold / Scare The Bea
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
Torres
Paradiso, Amsterdam
U2
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Otis Gibbs
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 09 september 2015
20:30
Michael Katon & Rob Orlemans
Hedon, Zwolle
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Bram Bakker / Marjolijn van Kooten
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Con Brio
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Janoskians
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
22:00
BIRDsessions - Kris Rietveld
BIRD, Rotterdam
20:00
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Close Up
Burgerweeshuis, Deventer
Solids
Le Vecteur, Charleroi
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
De Weijer, Boxmeer
18:15
The Browning (US) + Silent Screams (UK) + Capture The Crown (AUS) + Wa
Willemeen, Arnhem
18:00
Geldersch Metal Treffen
Willemeen, Arnhem
20:00
Hans Teeuwen en The Painkillers
Trix, Antwerpen
20:30
Kissing Jane / The Soul Travelers
Desmet Studio's Amsterdam, Amsterdam
20:30
Third World
Paradiso, Amsterdam
20:00
GZA Genius
Melkweg, Amsterdam
U2
Ziggo Dome, Amsterdam
Rocky Dawuni
Paradiso, Amsterdam
donderdag 10 september 2015
20:00
Say yes dog
Hedon, Zwolle
China Crisis
Boerderij, Zoetermeer
Delta Saints
Spirit of 66, Verviers
20:30
JEFF the Brotherhood / Solids
EKKO, Utrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Werftheater, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
21:30
The Lumes
V11, Rotterdam
20:30
Con Brio
BIRD, Rotterdam
Triggerfinger
Theater Rotterdam, Rotterdam
Nile / Suffocation
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Orange Skyline / Rondé / Emil Landman
Patronaat, Haarlem
21:00
Nattas + Misanthropia
Vera, Groningen
20:00
Cormac Begley
Etten-Leur, Etten-Leur
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Wilminktheater, Enschede
Seasick Steve
Effenaar, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Alaska Pollock + Matteo
Paard, Den Haag
20:00
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Paard, Den Haag
20:00
Hans Teeuwen en The Painkillers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Wolter Kroes
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
The Crooked Brothers
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
20:00
Herman Brock Jr.
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Godfathers
Luxor Live, Arnhem
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ego Riser / Man as Plague / Meet the Storm
Winston, Amsterdam
20:00
Paul Smith & The Intimations
Paradiso, Amsterdam
20:00
Otis Gibbs
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Shaka Ponk
Melkweg, Amsterdam
My Morning Jacket
Paradiso, Amsterdam
18:00
Beans & Fatback
Concerto, Amsterdam
20:30
Erwin Nyhoff
P60, Amstelveen
20:00
Open Podium
Victorie, Alkmaar
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 11 september 2015
20:00
Martin Smith
Hedon, Zwolle
20:00
Zeno - A tribute to Toto
Hedon, Zwolle
20:30
Amsterdam Klezmer Band
De Peppel, Zeist
21:00
Erwin Nyhoff plays the Boss
De Bosuil, Weert
21:00
Danny Kroha
dB's, Utrecht
Find Us In Slumberland
EKKO, Utrecht
Sun Kil Moon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Otis Gibbs
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Werftheater, Utrecht
20:00
Steen
De Helling, Utrecht
20:00
Welcome To Pul Fiction #4
De Pul, Uden
21:00
Nattan (SWE) + Misanthropia
Little Devil, Tilburg