Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Artis
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
16:00
Splendor
Amsterdam
15:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
13:30
Splendor
Amsterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
Gelredome
Arnhem
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
Azotod
De Meern
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Zuiderparktheater
Den Haag
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Mensenpark
Emmen
23:00
Atak
Enschede
20:30
Simplon
Groningen
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Metropool
Hengelo
Muzykkafee DeVille
Hieslum
21:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Zaal Dijk
Lemele
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Roepaen
Ottersum
18:00
Hostel Room
Rotterdam
22:00
Artishock
Soest
23:00
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
20:00
Club Mystique
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Splendor
Amsterdam
14:00
Paradiso
Amsterdam
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
16:30
Mezz
Breda
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
13:00
Zeeheldentheater
Den Haag
19:30
Iduna
Drachten
Iduna
Drachten
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
20:00
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:00
Grounds
Rotterdam
16:00
Tante Nel
Rotterdam
15:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
De Vijfpoort
West-Terschelling
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
013
Tilburg
20:30
Victorie
Alkmaar
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
Dynamo
Eindhoven
20:30
Vera
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Café Trianon
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Annabel
Rotterdam
20:00
Cul de Sac
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
20:30
OCCII
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
OT301
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
22:00
Vera
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 18 juni 2016
20:30
Dolf Jansen & The LSB Experience / Martijn Kardol
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Adam Fields / Vincent Geers
Comedy Cafe, Amsterdam
Ian Fischer
Artis, Amsterdam
20:00
Crazy Cult Roadshow / Tales That Are Not Supposed To Be Heard By Peopl
Winston, Amsterdam
Doe Maar
Ziggo Dome, Amsterdam
16:00
Daria van den Bercken & Jörgen van Rijen
Splendor, Amsterdam
15:30
Marle Thomson / The Yukon Club
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
13:30
Mathilda & Kleine Vis
Splendor, Amsterdam
20:00
Anthony's Putsch
Nijend 24, Anderen
Gebroeders Ko / Gers Pardoel / Jeroen van der Boom / Mental Theo / Mr.
Gelredome, Arnhem
20:30
3J'S
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
Tribute to Golden Earring
De Weijer, Boxmeer
20:00
Moon Duo
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
Corné Klijn
Azotod, De Meern
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Dr. Justice & The Smooth Operators
Paard, Den Haag
Bløf
Zuiderparktheater, Den Haag
21:00
Expire
Bibelot, Dordrecht
20:00
Maaike Ouboter
Mensenpark, Emmen
23:00
Kortsluiting #5
Atak, Enschede
20:30
Throes + the Shine
Simplon, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Salute
Metropool, Hengelo
Harlequin Hovers
Muzykkafee DeVille, Hieslum
21:00
Salsation White
Vorstin, Hilversum
20:30
Dire Straits Tribute
Vorstin, Hilversum
20:00
THE BACKALLEYS (live & electric)
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Mr. Polska
Zaal Dijk, Lemele
23:00
Acid Junkies
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Dan Wilson / Einfach Kurt
Roepaen, Ottersum
18:00
Pica Pica Parade: FT y sus Chamanes (Hostel Room)
Hostel Room, Rotterdam
22:00
Bruut!
Artishock, Soest
23:00
Aus Berlin Konzert
013, Tilburg
20:00
Spencer-Singer
Little Devil, Tilburg
20:00
Achterhoekse Band Competitie - DRU Cultuurfabriek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
The Analogues
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Steady State - 30th anniversary
De Bosuil, Weert
21:00
Dukdalf presents: SKA met Andere Koek! || Leoparte || Starfish
Dukdalf, Wieringerwerf
zondag 19 juni 2016
20:00
Zosja live Around the Sun
Club Mystique, Amsterdam
The Jig
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
James
Melkweg, Amsterdam
15:00
The Cool Quest / Europe by People on Stage
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:00
Simon van Holen & Members of the RCO
Splendor, Amsterdam
14:00
Het Nederlandse Symfonieorkest
Paradiso, Amsterdam
14:00
Amariszi / Sensi Simon and his Brother / Terra Volta
Sonsbeekpark, Arnhem
17:00
Holographic Human Element
Taverne, Bergen
20:00
Youp van 't Hek
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
16:30
Morrissey & Marshall
Mezz, Breda
15:00
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
13:00
Kizzy
Zeeheldentheater, Den Haag
19:30
The Goddamn Gallows
Iduna, Drachten
Matt Schofield
Iduna, Drachten
14:15
Trio Trianka
D' Engelenburgh, Fijnaart
20:00
Willy Tea Taylor
Simplon, Groningen
Dropkick Murphys
De Oosterpoort, Groningen
Monuments
Patronaat, Haarlem
15:00
Big Band Leeuwarden
Neushoorn, Leeuwarden
16:00
Dee's Honeytones
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:00
Forrolanda
Grounds, Rotterdam
16:00
Pica Pica Parade: Steven Rietveld (Tante Nel, Rue de Crêpes)
Tante Nel, Rotterdam
15:00
Trijntje Oosterhuis
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:15
MainStreet
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Donnerwetter
De Vijfpoort, West-Terschelling
maandag 20 juni 2016
Celine Dion
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Matt Schofield
Luxor Live, Arnhem
20:00
Lucinda Williams
De Oosterpoort, Groningen
Spend the evening with: Alice Cooper
013, Tilburg
dinsdag 21 juni 2016
20:30
Matt Schofield
Victorie, Alkmaar
21:00
The Bonnevilles
Paradiso, Amsterdam
Wild Nothing
Paradiso, Amsterdam
Lianne La Havas
Tolhuistuin, Amsterdam
Celine Dion
Sportpaleis, Antwerpen
19:30
CKB Popschool LIVE
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Alice Cooper
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Cypress Hill
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Alborosie
Paard, Den Haag
Anti-Flag + Support
Dynamo, Eindhoven
20:30
Whitney + Aldous RH
Vera, Groningen
Hans Teeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Lynne Hanson
Café Trianon, Nijmegen
Slayer
Doornroosje, Nijmegen
De La Soul
Annabel, Rotterdam
20:00
Julian Primeaux
Cul de Sac, Tilburg
Lucinda Williams
TivoliVredenburg, Utrecht
woensdag 22 juni 2016
Cypress Hill
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Mike Boddé / Mike Del Ferro
Splendor, Amsterdam
20:30
Cassus / Lentic Waters / Old Soul
OCCII, Amsterdam
Damien Jurado
Tolhuistuin, Amsterdam
Joe Satriani
Paradiso, Amsterdam
Whitney
OT301, Amsterdam
20:00
Don Henley
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:30
Monsieur Periné
Sugar Factory, Amsterdam
Anti-Flag
Melkweg, Amsterdam
Daniel Lohues
Theater De Kolk, Assen
22:00
The Bonnevilles
Vera, Groningen
Hans Teeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Slayer
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Live: Klaas² + Puk van Hout
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Zu
dB's, Utrecht
Cypress Hill
TivoliVredenburg, Utrecht