Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
Victorie
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Splendor
Amsterdam
16:00
Splendor
Amsterdam
13:30
Splendor
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Roepaen
Ottersum
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Nijend 24
Anderen
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Muzykkafee DeVille
Hieslum
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Mensenpark
Emmen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
18:00
Hostel Room
Rotterdam
Gelredome
Arnhem
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Weijer
Boxmeer
16:30
De Meester
Almere
21:00
De Bosuil
Weert
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Azotod
De Meern
23:00
Atak
Enschede
22:00
Artishock
Soest
Artis
Amsterdam
23:00
013
Tilburg
13:00
Zeeheldentheater
Den Haag
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
Taverne
Bergen
16:00
Tante Nel
Rotterdam
Sugar Factory
Amsterdam
14:00
Splendor
Amsterdam
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
20:00
Simplon
Groningen
Patronaat
Haarlem
14:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
15:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
16:30
Mezz
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Iduna
Drachten
Iduna
Drachten
20:00
Grounds
Rotterdam
21:30
De Vijfpoort
West-Terschelling
De Oosterpoort
Groningen
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
20:00
Club Mystique
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
013
Tilburg
20:30
Victorie
Alkmaar
20:30
Vera
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Sportpaleis
Antwerpen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Koninklijk Circus
Brussel
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Dynamo
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Café Trianon
Nijmegen
Annabel
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
Vera
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Kolk
Assen
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
OT301
Amsterdam
20:30
OCCII
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:30
dB's
Utrecht
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:15
Boerderij
Zoetermeer
zaterdag 18 juni 2016
15:30
Marle Thomson / The Yukon Club
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Victorie, Alkmaar
The Analogues
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Nina's Songs for the Brokenhearted
Splendor, Amsterdam
16:00
Daria van den Bercken & Jörgen van Rijen
Splendor, Amsterdam
13:30
Mathilda & Kleine Vis
Splendor, Amsterdam
20:30
Throes + the Shine
Simplon, Groningen
20:30
Dan Wilson / Einfach Kurt
Roepaen, Ottersum
Lloyd Coxsone
Q-Factory, Amsterdam
22:00
Great Gatsby Club
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jeremih
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dr. Justice & The Smooth Operators
Paard, Den Haag
20:00
Matt Schofield
P60, Amstelveen
20:30
3J'S
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Anthony's Putsch
Nijend 24, Anderen
Youp van 't Hek - Licht
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Harlequin Hovers
Muzykkafee DeVille, Hieslum
20:00
Salute
Metropool, Hengelo
20:00
Maaike Ouboter
Mensenpark, Emmen
20:00
Spencer-Singer
Little Devil, Tilburg
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
18:00
Pica Pica Parade: FT y sus Chamanes (Hostel Room)
Hostel Room, Rotterdam
Gebroeders Ko / Gers Pardoel / Jeroen van der Boom / Mental Theo / Mr.
Gelredome, Arnhem
21:00
Dukdalf presents: SKA met Andere Koek! || Leoparte || Starfish
Dukdalf, Wieringerwerf
20:00
Achterhoekse Band Competitie - DRU Cultuurfabriek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Acid Junkies
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Tribute to Golden Earring
De Weijer, Boxmeer
16:30
MEESTERLIJK METAAL XXIV FESTIVAL
De Meester, Almere
21:00
Steady State - 30th anniversary
De Bosuil, Weert
20:30
Adam Fields / Vincent Geers
Comedy Cafe, Amsterdam
17:00
Tex-a-Go
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Moon Duo
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
Expire
Bibelot, Dordrecht
21:00
Corné Klijn
Azotod, De Meern
23:00
Kortsluiting #5
Atak, Enschede
22:00
Bruut!
Artishock, Soest
Ian Fischer
Artis, Amsterdam
23:00
Aus Berlin Konzert
013, Tilburg
zondag 19 juni 2016
13:00
Kizzy
Zeeheldentheater, Den Haag
15:00
The Cool Quest / Europe by People on Stage
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:15
MainStreet
TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
Holographic Human Element
Taverne, Bergen
16:00
Pica Pica Parade: Steven Rietveld (Tante Nel, Rue de Crêpes)
Tante Nel, Rotterdam
The Jig
Sugar Factory, Amsterdam
14:00
Simon van Holen & Members of the RCO
Splendor, Amsterdam
14:00
Amariszi / Sensi Simon and his Brother / Terra Volta
Sonsbeekpark, Arnhem
20:00
Willy Tea Taylor
Simplon, Groningen
Monuments
Patronaat, Haarlem
14:00
Het Nederlandse Symfonieorkest
Paradiso, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
15:00
Trijntje Oosterhuis
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Big Band Leeuwarden
Neushoorn, Leeuwarden
16:30
Morrissey & Marshall
Mezz, Breda
19:30
James
Melkweg, Amsterdam
15:00
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
The Goddamn Gallows
Iduna, Drachten
Matt Schofield
Iduna, Drachten
20:00
Forrolanda
Grounds, Rotterdam
21:30
Donnerwetter
De Vijfpoort, West-Terschelling
Dropkick Murphys
De Oosterpoort, Groningen
14:15
Trio Trianka
D' Engelenburgh, Fijnaart
20:00
Zosja live Around the Sun
Club Mystique, Amsterdam
16:00
Dee's Honeytones
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
maandag 20 juni 2016
Celine Dion
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Matt Schofield
Luxor Live, Arnhem
20:00
Lucinda Williams
De Oosterpoort, Groningen
Spend the evening with: Alice Cooper
013, Tilburg
dinsdag 21 juni 2016
20:30
Matt Schofield
Victorie, Alkmaar
20:30
Whitney + Aldous RH
Vera, Groningen
Lianne La Havas
Tolhuistuin, Amsterdam
Lucinda Williams
TivoliVredenburg, Utrecht
Celine Dion
Sportpaleis, Antwerpen
Hans Teeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
The Bonnevilles
Paradiso, Amsterdam
Wild Nothing
Paradiso, Amsterdam
20:00
Alborosie
Paard, Den Haag
Alice Cooper
Koninklijk Circus, Brussel
19:30
CKB Popschool LIVE
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Anti-Flag + Support
Dynamo, Eindhoven
Slayer
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Julian Primeaux
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Lynne Hanson
Café Trianon, Nijmegen
De La Soul
Annabel, Rotterdam
20:00
Cypress Hill
Ancienne Belgique (AB), Brussel
woensdag 22 juni 2016
22:00
The Bonnevilles
Vera, Groningen
Damien Jurado
Tolhuistuin, Amsterdam
Cypress Hill
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniel Lohues
Theater De Kolk, Assen
19:30
Monsieur Periné
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Mike Boddé / Mike Del Ferro
Splendor, Amsterdam
Hans Teeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Joe Satriani
Paradiso, Amsterdam
Whitney
OT301, Amsterdam
20:30
Cassus / Lentic Waters / Old Soul
OCCII, Amsterdam
Anti-Flag
Melkweg, Amsterdam
20:00
Don Henley
Heineken Music Hall, Amsterdam
Slayer
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Zu
dB's, Utrecht
21:00
Live: Klaas² + Puk van Hout
Cul de Sac, Tilburg
20:15
Matt Schofield
Boerderij, Zoetermeer