PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -969
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 17 jun
19:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
De Flux
Zaandam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
1
1
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
Amsterdam ArenA
Amsterdam
6
2
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:00
Altstadt
Eindhoven
2
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Boothill Saloon
Amersfoort
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Metropool
Hengelo
1
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Ahoy
Rotterdam
2
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Remonstrantse Kerk Alkmaar
Alkmaar
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Metropool
Hengelo
1
20:30
De Vorstin
Hilversum
Burgerweeshuis
Deventer
1
20:30
dB's
Utrecht
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:45
P60
Amstelveen
Rotown
Rotterdam
1
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
22:00
De Vorstin
Hilversum
za 18 jun
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
13:30
Splendor
Amsterdam
15:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
Splendor
Amsterdam
16:30
De Meester
Almere
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
18:00
Hostel Room
Rotterdam
Gelredome
Arnhem
20:00
Zaal Dijk
Lemele
20:00
Winston
Amsterdam
Zuiderparktheater
Den Haag
1
1
20:00
Mensenpark
Emmen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
1
20:00
P60
Amstelveen
Artis
Amsterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Paard
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Vrijplaats Leiden
Leiden
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Muzykkafee DeVille
Hieslum
20:30
Simplon
Groningen
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Roepaen
Ottersum
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Splendor
Amsterdam
21:00
Azotod
De Meern
21:30
Victorie
Alkmaar
22:00
Artishock
Soest
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Atak
Enschede
23:00
013
Tilburg
zo 19 jun
13:00
Zeeheldentheater
Den Haag
14:00
Splendor
Amsterdam
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
14:00
Paradiso
Amsterdam
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Iduna
Drachten
1
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
Tante Nel
Rotterdam
16:30
Mezz
Breda
17:00
Taverne
Bergen
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Iduna
Drachten
Patronaat
Haarlem
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Grounds
Rotterdam

vrijdag 17 juni 2016

19:30
New Harlem Deluxe Duycker, Hoofddorp
20:00
Zaans Gelach - Stand Up Comedy De Flux, Zaandam
Foto The Analogues - Magical Mystery Tour
The Analogues - Magical Mystery Tour Zuiderstrandtheater, Den Haag
1
1
20:00
Klyne / Maribou State / Polynation Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Steve Vai Het Depot, Leuven
Foto Rihanna met special guest The Weeknd
Rihanna met special guest The Weeknd Amsterdam ArenA, Amsterdam
6
2
20:00
Gabbers / Guido Weijers / Jandino Asporaat / Philippe Geubels / Roué V Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
From USA / Stan Smeets Cafe D’n Ingel, Thorn
20:00
Helsinki / Storksky Altstadt, Eindhoven
2
20:00
Daddy Long Legs Paard, Den Haag
20:00
Crazy Cult Roadshow Boothill Saloon, Amersfoort
20:00
Salvatore Adamo Concertgebouw, Brugge
20:00
Lividity Little Devil, Tilburg
20:00
Hans Teeuwen Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Matt Schofield Grenswerk, Venlo
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance Metropool, Hengelo
1
20:00
Neuk! Duycker, Hoofddorp
20:00
Gustavo Corrales Romero / Jorge Andrés Martina Het Veur Theater, Leidschendam
Foto Broederliefde / Mr. Polska / Ronnie Flex
Broederliefde / Mr. Polska / Ronnie Flex Ahoy, Rotterdam
2
20:15
Handsome Poets De Helling, Utrecht
20:15
Intouchables Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Balkenkoor Slavuj / Georgisch koor Tvaltai Remonstrantse Kerk Alkmaar, Alkmaar
20:30
3J'S Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Foto Shantel & Bucovina Club Orkestar
Shantel & Bucovina Club Orkestar Metropool, Hengelo
1
20:30
De Dijk De Vorstin, Hilversum
Foto C.W. Stoneking
C.W. Stoneking Burgerweeshuis, Deventer
1
20:30
Lecherous Gaze dB's, Utrecht
20:30
Adam Fields / Harry Glotzbach Comedy Cafe, Amsterdam
20:45
Martijn Fischer zingt Hazes P60, Amstelveen
Foto Night Beats + The Afterveins
Night Beats + The Afterveins Rotown, Rotterdam
1
21:00
Back On Track / The Bruceband Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Jan Akkerman Bibelot, Dordrecht
21:00
Nicola Conte Combo feat. Zara McFarlane North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Standup '69 Cul de Sac, Tilburg
22:00
Slack Alice De Vorstin, Hilversum

zaterdag 18 juni 2016

Youp van 't Hek - Licht Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
13:30
Mathilda & Kleine Vis Splendor, Amsterdam
15:30
Marle Thomson / The Yukon Club Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
Daria van den Bercken & Jörgen van Rijen Splendor, Amsterdam
16:30
MEESTERLIJK METAAL XXIV FESTIVAL De Meester, Almere
17:00
Tex-a-Go Café de Pilaren, Alkmaar
18:00
Pica Pica Parade: FT y sus Chamanes (Hostel Room) Hostel Room, Rotterdam
Foto Gebroeders Ko / Gers Pardoel / Jeroen van der Boom / Mental Theo / Mr.
Gebroeders Ko / Gers Pardoel / Jeroen van der Boom / Mental Theo / Mr. Gelredome, Arnhem
20:00
Mr. Polska Zaal Dijk, Lemele
20:00
Crazy Cult Roadshow / Tales That Are Not Supposed To Be Heard By Peopl Winston, Amsterdam
Foto Bløf
Bløf Zuiderparktheater, Den Haag
1
1
20:00
Maaike Ouboter Mensenpark, Emmen
Foto The Analogues
The Analogues Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
1
20:00
Matt Schofield P60, Amstelveen
Ian Fischer Artis, Amsterdam
20:00
Anthony's Putsch Nijend 24, Anderen
20:00
Dr. Justice & The Smooth Operators Paard, Den Haag
Foto Doe Maar
Doe Maar Ziggo Dome, Amsterdam
1
20:00
Spencer-Singer Little Devil, Tilburg
20:00
Salute Metropool, Hengelo
20:00
Achterhoekse Band Competitie - DRU Cultuurfabriek DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Moon Duo M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
THE BACKALLEYS (live & electric) Vrijplaats Leiden, Leiden
20:15
Tribute to Golden Earring De Weijer, Boxmeer
20:15
Intouchables Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Jeremih Paradiso, Amsterdam
20:30
Adam Fields / Vincent Geers Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
3J'S Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Dolf Jansen & The LSB Experience / Martijn Kardol Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Harlequin Hovers Muzykkafee DeVille, Hieslum
20:30
Throes + the Shine Simplon, Groningen
20:30
Dire Straits Tribute De Vorstin, Hilversum
20:30
Dan Wilson / Einfach Kurt Roepaen, Ottersum
21:00
Salsation White De Vorstin, Hilversum
21:00
Steady State - 30th anniversary De Bosuil, Weert
21:00
Expire Bibelot, Dordrecht
21:00
Dukdalf presents: SKA met Andere Koek! || Leoparte || Starfish Dukdalf, Wieringerwerf
Lloyd Coxsone Q-Factory, Amsterdam
21:00
Nina's Songs for the Brokenhearted Splendor, Amsterdam
21:00
Corné Klijn Azotod, De Meern
21:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar Victorie, Alkmaar
22:00
Bruut! Artishock, Soest
22:00
Great Gatsby Club Paradiso, Amsterdam
23:00
Acid Junkies Doornroosje, Nijmegen
23:00
Kortsluiting #5 Atak, Enschede
23:00
Aus Berlin Konzert 013, Tilburg

zondag 19 juni 2016

13:00
Kizzy Zeeheldentheater, Den Haag
14:00
Simon van Holen & Members of the RCO Splendor, Amsterdam
14:00
Amariszi / Sensi Simon and his Brother / Terra Volta Sonsbeekpark, Arnhem
14:00
Het Nederlandse Symfonieorkest Paradiso, Amsterdam
14:15
Trio Trianka D' Engelenburgh, Fijnaart
15:00
Intouchables Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
Trijntje Oosterhuis Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Foto Matt Schofield
Matt Schofield Iduna, Drachten
1
15:00
Big Band Leeuwarden Neushoorn, Leeuwarden
15:00
The Cool Quest / Europe by People on Stage Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
Dee's Honeytones Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
Pica Pica Parade: Steven Rietveld (Tante Nel, Rue de Crêpes) Tante Nel, Rotterdam
16:30
Morrissey & Marshall Mezz, Breda
17:00
Holographic Human Element Taverne, Bergen
19:15
MainStreet TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
The Goddamn Gallows Iduna, Drachten
Foto Monuments
Monuments Patronaat, Haarlem
1
19:30
James Melkweg, Amsterdam
20:00
Forrolanda Grounds, Rotterdam
Pagina -969