Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:45
Merleyn
Nijmegen
21:00
Cafe Stiels
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Parktheater
Eindhoven
C.C Warenar
Wassenaar
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Wilminktheater
Enschede
Theater Walhalla
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Minnepoort
Leuven
Scheldetheater
Terneuzen
De Domijnen
Sittard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
't Rozenknopje
Eindhoven
Hoftheater
Raalte
18:30
Trix
Antwerpen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Kavka
Antwerpen
19:30
013
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
013
Tilburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Mezz
Breda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
AINSI
Maastricht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
't Rozenknopje
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
De Kubus
Lelystad
21:30
Vera
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Den heuvel
Alphen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Energiehuis
Dordrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cultura
Ede
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Schaffelaartheater
Barneveld
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Chassé Theater
Breda
00:00
Jan van Besouw
Goirle
dinsdag 04 februari 2020
20:30
The Teskey Brothers
Paradiso, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Vant
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Young M.A.
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Marcus King Band
Metropool Enschede, Enschede
20:45
Gill Landry
Merleyn, Nijmegen
21:00
Sweet Mary Jane
Cafe Stiels, Haarlem
woensdag 05 februari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
C.C Warenar, Wassenaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Wilminktheater, Enschede
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Minnepoort, Leuven
Broeder Dieleman - Theatertour
Scheldetheater, Terneuzen
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
De Domijnen, Sittard
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Gill Landry
't Rozenknopje, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Hoftheater, Raalte
18:30
Hammerfall
Trix, Antwerpen
19:00
The Hu
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Maine presents The Mirror
Kavka, Antwerpen
19:30
ScHoolboy Q + Jay Rock
013, Tilburg
19:30
Kane Brown
Melkweg, Amsterdam
20:00
O'G3NE
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Franck Dubosc
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
The Analogues
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Petra Berger
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nederlands Blazers Ensemble - Beethoven 2
Paradiso, Amsterdam
20:00
Boy & Bear
De Roma, Antwerpen
20:00
Lebbis - De Ervaring - De Bovengrens II
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
DragonForce
013, Tilburg
20:00
Iris Hond
De Oosterpoort, Groningen
The Teskey Brothers
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Supergrass
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Agnietenhof, Tiel
20:00
NITS - Nits 2019-2020
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Opera Melancholica
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Talib Kweli
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Frans Bauer
De Maaspoort, Venlo
Strand Of Oaks
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Enge Buren - BASTA!
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Zaantheater, Zaandam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
The Silent Comedy
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Marley75 door Rootsriders & Friends
Mezz, Breda
20:30
TAGO - Korean Drum
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Martijn Kardol - Welkom
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club
AINSI, Maastricht
20:30
Henk Poort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Gill Landry
't Rozenknopje, Eindhoven
20:30
Martijn Kardol - welkom
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Glennis Grace
De Kubus, Lelystad
21:30
Blurt
Vera, Groningen
donderdag 06 februari 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den heuvel, Alphen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Koornbeurs, Franeker
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Agnietenhof, Tiel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Molenberg, Delfzijl
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Energiehuis, Dordrecht
Raìces Cubanas on tour 2020
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Do - Mijn Kleine Huis
Cultura, Ede
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Percossa - DOUBLE BILL
Schaffelaartheater, Barneveld
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Chassé Theater, Breda
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Jan van Besouw, Goirle