Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Theater De Omval
Diemen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
De Meerpaal
Dronten
22:00
Dynamo
Eindhoven
21:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
ATLAS Theater
Emmen
ATLAS Theater
Emmen
00:00
De Kleine Willem
Enschede
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Jan van Besouw
Goirle
De Reggehof
Goor
00:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:30
Vera
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Manifesto
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
TrompTheater
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Het Depot
Leuven
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Smidse
Nijverdal
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
P3
Purmerend
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
V11
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Het spectrum
Schijndel
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
013
Tilburg
013
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Zwaan
Uitgeest
21:30
Hofman
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
vrijdag 31 januari 2020
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Omval, Diemen
22:00
Dry Riverbed Trio
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Dreadless / E-Mann
Bibelot, Dordrecht
20:00
Genesis Project
Bibelot, Dordrecht
Waylon
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Meerpaal, Dronten
22:00
DJ Thera Solo
Dynamo, Eindhoven
21:00
Rest for the Wicked EP release
The Jack, Eindhoven
20:15
Fuse
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
20:30
Raìces Cubanas on tour 2020
ATLAS Theater, Emmen
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Eric Vloeimans
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Tim Knol
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Frans Bauer
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Jan van Besouw, Goirle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Reggehof, Goor
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Sioen
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:30
Twen
Vera, Groningen
20:00
Yung Internet
Simplon, Groningen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Stakbabber
Patronaat, Haarlem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Juilliard String Quartet (USA) - Mozart, Britten en Brahms
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Hengelo, Hengelo
New Cool Collective
Metropool, Hengelo
20:30
Anuar - EERLIJK
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Peter Koelewijn & The Rockets
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Burning / Sad Iron / Vortex
Manifesto, Hoorn
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Vera Mann - Goesting
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Fleetwood Mac the incredible story - The Cosmic Carnival
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:45
Barrelhouse / Ruben Hoeke Band
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Fokko
TrompTheater, Leeuwarden
Do - Mijn Kleine Huis
De Harmonie, Leeuwarden
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
Corneel, Lelystad
20:00
JB Meijers - Deltaboy
Theater De Tuin, Leusden
Monster Magnet
Het Depot, Leuven
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Lochem, Lochem
The Dirty Daddies
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Dutch Eagles
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Kom, Nieuwegein
23:00
Jeff Mills / Volvox
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
O'G3NE
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
De Smidse, Nijverdal
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Bussel, Oosterhout
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Steal
P3, Purmerend
20:15
Janne Schra / Noordpool Orkest o.l.v. Reinout Douma
Theater De Winsinghhof, Roden
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Het Gezelschap
Rotown, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Sheila & the Kit
V11, Rotterdam
19:00
W:O:A Metal Battle voorronde Zuid-Holland
Baroeg, Rotterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Kantine Walhalla, Rotterdam
Rayen Panday - Trigger
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het spectrum, Schijndel
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Meenthe, Steenwijk
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Agnietenhof, Tiel
21:00
The Hunting Party: A Tribute to Linkin Park
Little Devil, Tilburg
20:30
Fox Stevenson live
013, Tilburg
Floor Jansen
013, Tilburg
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Markant Uden, Uden
20:15
Jan Rot - O Ja!
De Zwaan, Uitgeest
21:30
Burger, Beers & Bands: Mischief
Hofman, Utrecht
21:00
Gill Landry
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Helge
EKKO, Utrecht
20:15
Joshua Radin
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Arne de Wit / Carla Wijnen / Miriam Wijnen
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
The Analogues
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst
van Beresteyn, Veendam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Iris Hond
De Maaspoort, Venlo
20:30
Bizkit Park
Spirit of 66, Verviers
20:30
Smooth Hound Smith
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
C.C Warenar, Wassenaar