Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Winston
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
Victorie
Alkmaar
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De hoogte
Winsum
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
RASA
Utrecht
20:00
Werftheater
Utrecht
14:30
De Pul
Uden
22:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Saturnus Live Music
Scheveningen
Theater 't Onderdak
Sassenheim
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Bar3
Rotterdam
14:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
Sjor
Roggel
21:00
P3
Purmerend
20:30
Groene Engel
Oss
22:00
Stationsplein 2
Oosterwolde
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
19:00
Sojo
Leuven
20:00
Corneel
Lelystad
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
JVC De Schuit
Katwijk
21:00
Manifesto
Hoorn
22:30
Vorstin
Hilversum
Metropool
Hengelo
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Patronaat
Haarlem
16:00
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
23:00
Paard
Den Haag
21:00
Paard
Den Haag
20:15
Paleiskerk
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Kiehool
Burgum
23:00
Mezz
Breda
20:00
Todo
Best
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Taverne
Bergen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Café ‘t Spektakel
Asten
23:00
Willemeen
Arnhem
23:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
23:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
De Brakke Grond
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
Blaauwhooft
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
De Nieuwe Anita
Amsterdam
19:30
De Meester
Almere
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
16:00
Victorie
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
14:30
Boerderij
Zoetermeer
15:30
Cowboy Up
Waardamme
20:30
EKKO
Utrecht
16:00
Grounds
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:00
Roepaen
Ottersum
Doornroosje
Nijmegen
Het Huis Verloren
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Altstadt
Eindhoven
16:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Iduna
Drachten
Musicon
Den Haag
16:30
Mezz
Breda
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
17:00
Taverne
Bergen
15:00
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
vrijdag 11 september 2015
DR MARTENS STAND FOR SOMETHING TOUR with: Turbowolf, The Black Cult, B
Winston, Amsterdam
17:00
Karsu Dönmez
Concerto, Amsterdam
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kenny B
P60, Amstelveen
Delta Saints / My Baby
Victorie, Alkmaar
20:00
Gotcha! + Opie + DJ Sam the Man
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 12 september 2015
20:30
Delta Saints
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Huub Stapel - MV²
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tangerine - In Stereo
De hoogte, Winsum
20:30
Seventh Sin
De Bosuil, Weert
20:30
The Dead Flowers
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
The Maureens
EKKO, Utrecht
20:00
El Cachivache
RASA, Utrecht
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Werftheater, Utrecht
14:30
Dead End / Desolate Fields / Grim Ordeal / Officium Triste / Stormgrey
De Pul, Uden
22:00
Floz
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Unchained Reality
Little Devil, Tilburg
21:30
slash n roses
De Fles, Spijkenisse
21:00
Deep Purple by Purpendicular
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Puur Gelul
Saturnus Live Music, Scheveningen
Tim Knol - Lost & Found
Theater 't Onderdak, Sassenheim
22:00
Johnny Mastro & Mama's Boys
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Subroutien Festival met o.a. The Homesick
Rotown, Rotterdam
20:00
Drunken Dolly / Freeloader / Jordi Abel / Order of the Emperor / Pene
Bar3, Rotterdam
14:00
Spinozapark comité presenteert: High tea
Baroeg, Rotterdam
21:00
de Straets
Sjor, Roggel
21:00
Zeno - A tribute to Toto
P3, Purmerend
20:30
In My Tree releaseshow
Groene Engel, Oss
22:00
Mr. Knowhow
Stationsplein 2, Oosterwolde
23:00
Route 94 / wAFF
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Mindcamp: Delta Tune + Flint Kids
Merleyn, Nijmegen
20:30
Phoenix City Retaliators
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
19:00
Elephant9 / Sardonis
Sojo, Leuven
20:00
LelystART
Corneel, Lelystad
21:00
Dream On Little Dreamer by Lotte Walda & Friends
Oefenbunker, Landgraaf
The Cool Quest
JVC De Schuit, Katwijk
21:00
Engel & Just
Manifesto, Hoorn
22:30
Erwin Nyhoff
Vorstin, Hilversum
Def Americans
Metropool, Hengelo
Mark van de Veerdonk - TOF
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
The Cosmic Carnival
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
The Godfathers
Patronaat, Haarlem
16:00
Take Root
De Oosterpoort, Groningen
22:00
Van Halen Tribute 5150
Stage Music Cafe, Eindhoven
21:00
Royal Madness
Altstadt, Eindhoven
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Parktheater, Eindhoven
23:00
Darkraver
Paard, Den Haag
21:00
Iconoclast
Paard, Den Haag
20:15
Exsultate, Jubilate! / Johanette Zomer & Musica Poetica
Paleiskerk, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
20:00
Icepick
Kiehool, Burgum
23:00
90's Now!
Mezz, Breda
20:00
Aeverium
Todo, Best
19:30
Popmonument: Dans Dans / Jacco Gardner / The Subs en meer
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
The Metallicas
Taverne, Bergen
20:00
Batik
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Lemon (NL)
Café ‘t Spektakel, Asten
23:00
NYMNYR presents: Voodoom + Bong-Ra + Deformer + Not Your Monkey Not Yo
Willemeen, Arnhem
23:00
NYMNYR presents: Voodoom + Bong-Ra + Deformer + Not Your Monkey Not Yo
Willemeen, Arnhem
20:00
Deciliters
Gigant, Apeldoorn
23:00
Robert Henke Lumière
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
21:00
G is for Giraffe / The Refs
Winston, Amsterdam
21:00
ZO! Gospel Choir
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Isbells / Klangstof / Illuminine
De Brakke Grond, Amsterdam
TaxiWars
Bimhuis, Amsterdam
Vinny Fazzari
Blaauwhooft, Amsterdam
20:00
Hand of Dust / Lower
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Daniel Norgren
De Roode Bioscoop, Amsterdam
U2
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Labasheeda
De Nieuwe Anita, Amsterdam
19:30
Hans Dulfer, Route 75 tour
De Meester, Almere
20:00
Lotta Rasva
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Lotta Rasva
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Lotta Rasva
Paco Plumtrek, Almelo
16:00
Impaled Nazarene / Saille / Thulcandra
Victorie, Alkmaar
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 13 september 2015
14:30
Blues op zondag: Sugar Boy & the Sinners
Boerderij, Zoetermeer
15:30
Crooked Brothers
Cowboy Up, Waardamme
20:30
Oddisee
EKKO, Utrecht
16:00
Joe Driscoll & Sekou Kouyate
Grounds, Rotterdam
16:00
Morblus
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:00
Joia en Maurice van Hoek
Roepaen, Ottersum
San Cisco
Doornroosje, Nijmegen
Yorick van Norden
Het Huis Verloren, Hoorn
Dorine Wiersma
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
The LSB Experience
Vorstin, Hilversum
Seasick Steve + support
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Deep Purple Dag met oa Purpendicular
Altstadt, Eindhoven
16:00
Singer-songwriter Linde Staals
PopEi, Eindhoven
15:00
Otis Gibbs
Iduna, Drachten
Bone Man
Musicon, Den Haag
16:30
A Brighter Light
Mezz, Breda
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
17:00
Ruben Hoeke Band
Taverne, Bergen
15:00
Shannon Lyon
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
16:15
Zamora
Gigant, Apeldoorn
20:30
DJ Premier
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jo Sarah
Sugar Factory, Amsterdam
U2
Ziggo Dome, Amsterdam