Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Groene Engel
Oss
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Starsound Studio
Utrecht
Gigant
Apeldoorn
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
De Peppel
Zeist
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
Café de Pilaren
Alkmaar
21:30
Stathe
Utrecht
22:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
23:30
Melkweg
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Ludens
Voorburg
Bimhuis
Amsterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
Theater 't Pand
Gorinchem
Het Perron
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Arto Theater
Schoonhoven
Dok6
Panningen
Little Devil
Tilburg
Theater de Spiegel
Zwolle
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater De Omval
Diemen
12:00
Concerto
Amsterdam
14:00
De Pul
Uden
14:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
15:00
De Flux
Zaandam
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Hall Of Fame
Tilburg
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
EKKO
Utrecht
19:30
Willemeen
Arnhem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
A9 studios
Uitgeest
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Vorstin
Hilversum
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Vrankrijk
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
RASA
Utrecht
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Theater Vleuterweide
Vleuten
20:00
Klooster Graefenthal
Gennep
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
La Zone
Liège
Magasin 4
Brussel
Bon theater
Medemblik
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
O.J.C. Fuse
Bakel
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Popcentrale
Dordrecht
vrijdag 25 september 2015
Robin Borneman
Groene Engel, Oss
20:30
Tribute To Journey & Foreigner
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Crocodiles
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Magnus
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Freek de Jonge & De Nits
De Oosterpoort, Groningen
Bootleg Betty / Herman Brock Jr. / Moonshine Brigade
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Rhodes
EKKO, Utrecht
20:30
L'Chaim
RASA, Utrecht
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Death By Oxygen
Paard, Den Haag
20:30
Pravini
Starsound Studio, Utrecht
Focus
Gigant, Apeldoorn
21:00
Against The Current
Tolhuistuin, Amsterdam
King of the World
De Peppel, Zeist
21:00
Albany Down / Guy Smeets Band
De Bosuil, Weert
21:00
Sabrina Starke - Special Album Release
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
Tons of Blues
Café de Pilaren, Alkmaar
21:30
Pelvic Fins
Stathe, Utrecht
22:00
Rivers
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
23:00
Spektrum XL: 10 Year Anniversary
Patronaat, Haarlem
23:00
Jael / Raywell
Doornroosje, Nijmegen
Popronde + Popronde Afterparty
Effenaar, Eindhoven
23:30
HOAX: Darko / Drippin / Lemontrip
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 26 september 2015
The Dublin Legends
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Schattelijn, Geertruidenberg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Ludens, Voorburg
Kapok
Bimhuis, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater 't Pand, Gorinchem
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Het Perron, Amsterdam
Tangerine - In Stereo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Knol - Lost & Found
van Beresteyn, Veendam
Dorine Wiersma
Arto Theater, Schoonhoven
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Dok6, Panningen
Final Assault II
Little Devil, Tilburg
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Koning van de Lach
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Ton Kas - JABROER
Theater De Omval, Diemen
12:00
The Common Linnets
Concerto, Amsterdam
14:00
Harris / Kiss Lickss / Mpire / The Art of Pantera / The Unforgiven
De Pul, Uden
14:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
15:00
Mr. Polska / Ronnie Flex
De Flux, Zaandam
16:00
Hallo Venray
Concerto, Amsterdam
16:00
Harsh Realms / Irish Handcuffs / Outline / Rivershores / Sweet Empire
Hall Of Fame, Tilburg
17:00
Room Six / Allmen Band
Café de Pilaren, Alkmaar
19:30
Teoman
Melkweg, Amsterdam
19:30
Nordic Delight Norwegian Night
EKKO, Utrecht
19:30
Wederganger (Album Release Seance) + Heimdalls Wacht (DE) + Pox (BE)
Willemeen, Arnhem
20:00
Herman van Veen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Slackers
Patronaat, Haarlem
Edwin Evers Band
A9 studios, Uitgeest
Shakatak
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Black Sun Empire
Hedon, Zwolle
20:00
Hef, Feis en Dret & Krulle
Paard, Den Haag
20:00
Julien Clerc
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Bløf
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Muziekcafé met o.a. Sabrina Starke
Vorstin, Hilversum
As Elephants Are / Close Up
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
The bevis frond
Patronaat, Haarlem
20:00
MC Oxman / Soweto Kinch / The Soul Jazz Records Sound System
Grounds, Rotterdam
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Meervaart, Amsterdam
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Ilen Mer + Saint Charlie
Altstadt, Eindhoven
20:00
Magnus
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lola Colt
Vrankrijk, Amsterdam
20:00
Popronde Deventer
Burgerweeshuis, Deventer
Splendid
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Heat x Timeless
Duycker, Hoofddorp
20:00
Extince / Grandwizard Theodore / Melle Mel / Scorpio
Cacaofabriek, Helmond
20:00
DJ Dano Invites France
Duycker, Hoofddorp
20:00
De Dijk
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
The Riptide Movement
Paradiso, Amsterdam
20:00
Doug MacLeod
NiXenMeer, Enschede
20:00
Danny Vera
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Jóvenes Clásicos del Son
RASA, Utrecht
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Utrecht Gospel Choir
Theater Vleuterweide, Vleuten
20:00
The Metalica's
Klooster Graefenthal, Gennep
20:00
Disquiet / Ill Trusted / Skelletons of Society
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
The Neon Judgement Farewell Tour - Time capsule concerts
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rome
La Zone, Liège
Between The Buried And Me
Magasin 4, Brussel
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Bon theater, Medemblik
20:15
André Manuel
Klein Theater, Dinxperlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Veste, Delft
Fu Manchu
Doornroosje, Nijmegen
20:30
John Mayall
De Oosterpoort, Groningen
Richard Thompson
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Joe Satriani - The Shockwave Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Gotcha!
Podium 't Beest, Goes
20:30
Bon Scotch
O.J.C. Fuse, Bakel
20:30
Clear Soul Forces
Luxor Live, Arnhem
20:30
A Traveller's Tale - Cd-presentatie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Comedy Night - Comedy Parade
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Komatsu / Paramatman
Popcentrale, Dordrecht