Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
dB's
Utrecht
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Zaal 100
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
Café De Speeltuin
Breda
21:00
Q-bus
Leiden
23:00
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Maak
Rotterdam
18:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
Melkweg
Amsterdam
20:00
Capitole
Gent
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Artis
Amsterdam
20:15
Cult Art Shop
Nijverdal
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
dB's
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
16:00
V11
Rotterdam
16:00
dB's
Utrecht
16:30
Mezz
Breda
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Comedy Cafe
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Doelen
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:30
Grote Markt
Tienen
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Kampeerterrein Stortemelk
Vlieland
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Cinetol
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
Grote Markt
Tienen
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Winston
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Roepaen
Ottersum
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
StudioGonz
Gouda
De Kaaij
Nijmegen
22:00
Taverne
Bergen
Maassilo
Rotterdam
Ikon
Kapellen, Antwerpen
12:00
Wattnou
Rotterdam
Strandpaviljoen BUITEN
Den Haag
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
17:00
Melkweg
Amsterdam
17:00
Buitenlust
Landhorst
20:00
Paradiso
Amsterdam
Artis
Amsterdam
20:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
21:00
Taverne
Bergen
22:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
16:00
GYS Rotterdam
Rotterdam
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Mezz
Breda
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Koning Boudewijnstadion
Brussel
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
D' Engelenburgh
Fijnaart
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
22:00
Kampeerterrein Stortemelk
Vlieland
20:00
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
Lucky
Rijssen
vrijdag 22 juli 2016
20:00
Left Lane Cruiser
dB's, Utrecht
20:00
Hypnotic Brass Ensemble
BIRD, Rotterdam
20:00
The Wozznames
PopEi, Eindhoven
Fresku
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Antonio Gramentieri / Dan Stuart
Zaal 100, Amsterdam
21:00
The Mee Kats + Big Rick
Altstadt, Eindhoven
21:00
Last Fear / Mutator / Nafearya
De Bakkerij, Castricum
21:00
BoXruBa
Café De Speeltuin, Breda
21:00
The Bellfuries
Q-bus, Leiden
23:00
Alex Jansen / Comrade Winston / Roel Zweers
Doornroosje, Nijmegen
zaterdag 23 juli 2016
16:00
Pica Pica Parade: Jacob de Berker (MAAK)
Maak, Rotterdam
18:00
Chikatilo / Gunsblaze / Innervate / Speed Queen / Ython
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
Kadavar / The Anomalys / Salem's Pot
Melkweg, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Capitole, Gent
20:00
Inge van Calkar + band
Nijend 24, Anderen
20:00
Too Many Zooz
Sugar Factory, Amsterdam
The Elementary Penguins
Artis, Amsterdam
20:15
Asgrauw / Procreation / The Shiva Hypothesis
Cult Art Shop, Nijverdal
20:30
Nielson
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
The Bellfuries
dB's, Utrecht
21:00
Wisselfust hardrock en metal covers
Little Devil, Tilburg
21:00
Rêverie / Black Wednesdays / Toto Boroto & the Wild Flowers
Winston, Amsterdam
21:00
The Hellhounds
Taverne, Bergen
23:00
Encore
Melkweg, Amsterdam
23:30
Fabio and Grooverider
Paradiso, Amsterdam
zondag 24 juli 2016
14:00
Krankland / The Hubschrauber / Thijs Boontjes
Sonsbeekpark, Arnhem
15:00
Hillfolk Noir
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
15:00
Tom Neven
PopEi, Eindhoven
15:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Niekse & Manana Groove
Hostel Strowis, Utrecht
16:00
Pica Pica Parade: Yokocola Cellarsounds (V11)
V11, Rotterdam
16:00
Metal Mania Matinee met War Master & more
dB's, Utrecht
16:30
A Brighter Light
Mezz, Breda
17:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
18:30
Oene van Geel
Beauforthuis, Austerlitz
19:00
Dead Lord
Little Devil, Tilburg
19:30
Blues Pills
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ben Blom
Comedy Cafe, Amsterdam
21:00
Tuck & Patti - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
maandag 25 juli 2016
19:30
Inner Circle
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Oblivians
Patronaat, Haarlem
20:00
Dandelion / Maurits Westerik / Mister and Mississippi / Yorick van Nor
Concertgebouw, Amsterdam
dinsdag 26 juli 2016
20:00
Tijuana Panthers
Rotown, Rotterdam
woensdag 27 juli 2016
19:30
Alborosie
Melkweg, Amsterdam
20:00
Antiseen + eat the turnbuckle
dB's, Utrecht
20:00
David Murray / Saul Williams
De Doelen, Rotterdam
The Slackers
Rotown, Rotterdam
20:00
Expo Opening van Frederick Calmes
Cinetol, Amsterdam
20:00
Hardcore Woensdag
Neushoorn, Leeuwarden
21:30
David Gilmour
Grote Markt, Tienen
donderdag 28 juli 2016
19:30
Red Bull Sound Select : De Nachtdienst / Gerson Main / Typhoon
Tolhuistuin, Amsterdam
Mark Lanegan
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Gospel Sessions
Kampeerterrein Stortemelk, Vlieland
20:00
Ernest Ranglin
De Doelen, Rotterdam
20:00
George Clinton & Parliament Funkadelic
Annabel, Rotterdam
20:00
Skeletal Remains
Little Devil, Tilburg
20:30
Docupodium #19
Cinetol, Amsterdam
21:00
Bobby Rush
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
David Gilmour
Grote Markt, Tienen
22:00
Zomerconcerten: Roots Rising
Gebouw-T, Bergen op Zoom
vrijdag 29 juli 2016
20:00
Clowns / March / PEARS
Winston, Amsterdam
Mark Lanegan
Melkweg, Amsterdam
20:00
Angstgegner / Lotus / Richie Dagger / Tarantino
The Jack, Eindhoven
20:00
Sabiendas (D) + Incarceration (BRA/D) + Bones
Little Devil, Tilburg
20:00
Euregio studentenmuziekfestival
Roepaen, Ottersum
20:00
Sheverine
PopEi, Eindhoven
20:00
Wildlife
StudioGonz, Gouda
Moonshine Brigade
De Kaaij, Nijmegen
22:00
Aanwijsstokjes
Taverne, Bergen
zaterdag 30 juli 2016
SBMG
Maassilo, Rotterdam
Broederliefde / SBMG
Ikon , Kapellen, Antwerpen
12:00
Pica Pica Parade: Jessy Yasmeen (Wattnou)
Wattnou, Rotterdam
Waxhead
Strandpaviljoen BUITEN, Den Haag
16:30
Ramona
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
17:00
Flag / T.S.O.L. / The Adolescents / The Freeze
Melkweg, Amsterdam
17:00
The Goddamn Gallows
Buitenlust, Landhorst
20:00
Mark Wilkinson
Paradiso, Amsterdam
Rilan & The Bombardiers
Artis, Amsterdam
20:00
Euregio Rijn-Waal Studentenmuziekfestival
Roepaen, Ottersum
20:15
Tabla & Ud
Beauforthuis, Austerlitz
21:00
Uncle Jimmy
Taverne, Bergen
22:00
The Moody Orchestra [DE] (live)
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
23:30
ALARM!
Neushoorn, Leeuwarden
zondag 31 juli 2016
14:00
Altijd Onderweg / De Nachtdienst / Oostcoast
Sonsbeekpark, Arnhem
15:00
Jelske Wilmer
PopEi, Eindhoven
15:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Clasine Haringsma & Maria Josephine
Hostel Strowis, Utrecht
16:00
Pica Pica Parade: Oliver Cried Wolf (GYS Rotterdam)
GYS Rotterdam, Rotterdam
16:00
Metal Mania Matinee met Skeletal Remains e.a.
dB's, Utrecht
16:00
L’Heure du Malheur (BE) + Slomote (BE)
Mezz, Breda
16:00
The Zoomatics
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Beyoncé
Koning Boudewijnstadion, Brussel
20:00
DevilDriver
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Ivan Pavlov / Renán Zelada / Ronald Willemsen
D' Engelenburgh, Fijnaart
maandag 01 augustus 2016
19:00
The Midnight Ghost Train
Little Devil, Tilburg
dinsdag 02 augustus 2016
20:00
Bruce Robison / Kelly Willis
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rome 56
Paradiso, Amsterdam
Eyehategod
Patronaat, Haarlem
22:00
Bewilder / Max Meser
Kampeerterrein Stortemelk, Vlieland
woensdag 03 augustus 2016
20:00
Ricciotti Ensemble
Paradiso, Amsterdam
Eyehategod
013, Tilburg
donderdag 04 augustus 2016
Testament
Lucky, Rijssen