PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -962
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 04 sep
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
20:00
Iduna
Drachten
20:00
't Nonnetje
Amersfoort
20:00
dB's
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
1
21:00
V11
Rotterdam
ma 05 sep
De Muze
Noordwijk
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
5
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
The Waterhole
Amsterdam
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:00
Rotown
Rotterdam
3
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
2
di 06 sep
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Minard Schouwburg
Gent
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:30
Merleyn
Nijmegen
V11
Rotterdam
1
21:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
wo 07 sep
Schouwburg Rex
Mol
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Paradiso
Amsterdam
2
20:00
Billie's Bar
Amsterdam
20:00
Minard Schouwburg
Gent
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De School
Amsterdam
1
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Stathe
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
Vera
Groningen
2
22:00
Paradiso
Amsterdam
1
do 08 sep
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Rex
Mol
18:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
18:45
013
Tilburg
20:00
De Gym
Groningen
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
1
Luxor Live
Arnhem
1
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Q-Factory
Amsterdam
1
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
1
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
OT301
Amsterdam
20:30
ACU
Utrecht
3
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Mezz
Breda
1
21:30
Hofman Café
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
vr 09 sep
Het Klooster
Woerden
00:00
Paradiso
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Hedon
Zwolle
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Theater de Schalm
Veldhoven
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
013
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
1
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Strand Scheveningen
Scheveningen
1
1
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
PopEi
Eindhoven
1
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
1

zondag 04 september 2016

20:00
Storksky Paradiso, Amsterdam
20:00
Bløf Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
20:00
Aborted Iduna, Drachten
20:00
Native People 't Nonnetje, Amersfoort
20:00
Mary Fields dB's, Utrecht
20:15
Golden Dawn Arkestra De Helling, Utrecht
20:30
Uriah Heep Patronaat, Haarlem
Foto Fantastic Negrito
Fantastic Negrito Paradiso, Amsterdam
1
21:00
Mike Krol V11, Rotterdam

maandag 05 september 2016

Ronald Goedemondt - Geen sprake van De Muze, Noordwijk
Foto Frank Turner & The Sleeping Souls
Frank Turner & The Sleeping Souls Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
5
19:00
Katalepsy Little Devil, Tilburg
20:00
Laundry Big Band De Vorstin, Hilversum
20:00
Native People The Waterhole, Amsterdam
Foto Ben Miller Band
Ben Miller Band Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:00
Amanda Bergman Rotown, Rotterdam
3
Foto Youp van 't Hek
Youp van 't Hek Diligentia, Den Haag
1
20:30
Kas Lambers / Marc Jansen Patronaat, Haarlem
Foto LANY
LANY Paradiso, Amsterdam
2

dinsdag 06 september 2016

Youp van 't Hek - Licht Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
19:30
Peter Katz / Royal Wood Paradiso, Amsterdam
20:00
Sharon Robinson Minard Schouwburg, Gent
20:00
Whistlejacket Haags Pop Centrum, Den Haag
20:30
Mike Krol Merleyn, Nijmegen
Foto Dilly Dally
Dilly Dally V11, Rotterdam
1
21:30
Violetta Lazin / Gianmaria Griglio De Roode Bioscoop, Amsterdam

woensdag 07 september 2016

Alex Agnew - Unfinished Business Schouwburg Rex, Mol
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Theater Bouwkunde, Deventer
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Gianmaria Griglio / Violetta Lazin De Roode Bioscoop, Amsterdam
19:45
Peter Katz / Royal Wood TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dopethrone (CA) / Mower Winston, Amsterdam
20:00
Quiet Hollers Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
July Talk Paradiso, Amsterdam
2
20:00
Berend van den Berg / Wilco Koster Billie's Bar, Amsterdam
20:00
Sharon Robinson Minard Schouwburg, Gent
20:15
Amsterdam Sinfonietta TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Rendez-Vous De School, Amsterdam
1
20:30
LOS - VAST Theater het Hof, Arnhem
20:30
Whistlejacket Stathe, Utrecht
20:30
Christopher Paul Stelling + Matthew Logan Vasquez EKKO, Utrecht
Foto Dilly Dally
Dilly Dally Vera, Groningen
2
22:00
Mike Krol Paradiso, Amsterdam
1

donderdag 08 september 2016

Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business Schouwburg Rex, Mol
18:00
Silver Mountain 't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
18:45
Incubate Festival #2 013, Tilburg
20:00
Whistlejacket De Gym, Groningen
20:00
Landmvrks PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
1
Foto Eilen Jewell + Bootleg Betty
Eilen Jewell + Bootleg Betty Luxor Live, Arnhem
1
20:00
Cheyenne Toney P60, Amstelveen
20:00
Dutch Delta Sounds Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Roots Rising EP Release Burgerweeshuis, Deventer
Foto Def Americans
Def Americans Q-Factory, Amsterdam
1
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Herder / Pound Patronaat, Haarlem
20:00
M. Ward Paradiso, Amsterdam
20:15
Cabarestafette De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Marbert Rocel Paard, Den Haag
Foto Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Theater PePijn, Den Haag
1
20:30
LOS - VAST Theater het Hof, Arnhem
20:30
Wolter Kroes Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Voorronde Amsterdamse Popprijs OT301, Amsterdam
20:30
Mike Krol ACU, Utrecht
3
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn MIDI Tilburg, Tilburg
21:00
Christopher Paul Stelling + Frank Rensen V11, Rotterdam
21:00
Elektroniche ft. Dollkraut Luxor Live, Arnhem
21:00
New Cool Collective & Matt Bianco (Mark Reilly) North Sea Jazz Club, Amsterdam
Foto De Dijk
De Dijk Mezz, Breda
1
21:30
Hofman Live: Assorted Travellers + Oliver Dominique Hofman Café, Utrecht
22:00
Whispering Sons Paradiso, Amsterdam
22:00
July Talk Vera, Groningen
22:00
Cian Nugent Merleyn, Nijmegen

vrijdag 09 september 2016

Wilfried de Jong & Bruut! Het Klooster, Woerden
00:00
Zwarte Koffie Paradiso, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Fransche School Culemborg, Culemborg
Magnetic Spacemen Hedon, Zwolle
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Theater de Schalm, Veldhoven
19:00
Incubate: Venom Prison (UK) + Grieved (SWE) + Whispering Sons (B) + Bl Little Devil, Tilburg
19:00
Incubate Festival #2 013, Tilburg
19:30
The Rumjacks Melkweg, Amsterdam
Foto Massada
Massada Paard, Den Haag
1
20:00
Douwe Bob Openluchttheater Eibergen, Eibergen
Foto Golden Earring
Golden Earring Strand Scheveningen, Scheveningen
1
1
20:00
Cheap Thrills / Rectum Raiders / Rene SG Patronaat, Haarlem
André Manuel - De Onzen Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
ROCK 'N GRILL - The Moods PopEi, Eindhoven
1
20:00
Risin' Up Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Drew Holcomb Paradiso, Amsterdam
20:00
Julian Sas P60, Amstelveen
20:00
HardHeaderz Label Night II Grounds, Rotterdam
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
New Cool Collective & Matt Bianco (Mark Reilly) De Vorstin, Hilversum
20:00
J.P. Harris & The Tough Choices Iduna, Drachten
20:00
First Degree Burns + Phoenix City Retaliators Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Diligentia, Den Haag
20:15
Sharon Robinson De Nieuwe Kerk, Den Haag
1
Pagina -962