Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Het Klooster
Woerden
Theater Concordia
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Kolk
Assen
Lindenberg Theater
Nijmegen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Bouwkunde
Deventer
18:00
De verlichte geest
Roeselare
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
OT301
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
MFC De Pluk
Geldermalsen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Mukkes
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Paradiso
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Kolk
Assen
Het Perron
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Molenberg
Delfzijl
Zaantheater
Zaandam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Werftheater
Utrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
17:00
Q-Factory
Amsterdam
18:00
Concerto
Amsterdam
Hedon
Zwolle
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
De Pul
Uden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Trix
Antwerpen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
EKKO
Utrecht
20:00
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Jochumhof
Venlo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Het Depot
Leuven
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Mezz
Breda
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Catharinakapel
Harderwijk
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
C.C. De Grote Post
Oostende
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
Vera
Groningen
21:30
BIRD
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Mezz
Breda
Schouwburg Almere
Almere
dinsdag 29 september 2015
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 30 september 2015
The Dublin Legends
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Klooster, Woerden
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Concordia, Enschede
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Kolk, Assen
Lankmoed - Onvergetelijk
Lindenberg Theater, Nijmegen
Rayen Panday - Vrijspraak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theaterpand Weesp, Weesp
Ton Kas - JABROER
Theater Bouwkunde, Deventer
18:00
Voltumna
De verlichte geest, Roeselare
19:00
Little Boots
Melkweg, Amsterdam
Weird Al Yankovic
Melkweg, Amsterdam
19:30
Lou Barlow
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Reverend Deadeye feat. Brother A!
OT301, Amsterdam
20:00
Chloe Charles
Paradiso, Amsterdam
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Flint, Amersfoort
20:00
Saun and Starr
Patronaat, Haarlem
20:00
The Wands
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Slaughtbbath (CL) + Turbocharged (SWE) + Violentor (IT)
Little Devil, Tilburg
20:00
Rumours
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Doug MacLeod
MFC De Pluk, Geldermalsen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Danny Vera
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Glen Hansard
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Bad Attitude / Doodskop
Mukkes, Leeuwarden
20:00
Doodskop
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Venray, Venray
Spinvis
Theater De Veste, Delft
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Purmaryn, Purmerend
Causes
Paradiso, Amsterdam
Rachael Yamagata
Rotown, Rotterdam
20:30
Tangarine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Pure Irish Drops
De Oosterpoort, Groningen
20:30
The Royal Engineers
EKKO, Utrecht
20:30
Open Podium
Groene Engel, Oss
21:00
Youth Lagoon
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Júníus Meyvant
Paradiso, Amsterdam
22:00
BIRDsessions - De Hobbyisten
BIRD, Rotterdam
donderdag 01 oktober 2015
The Dublin Legends
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Kim Wilde
De Maagd, Bergen op Zoom
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mark van de Veerdonk - TOF
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Kolk, Assen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Perron, Amsterdam
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tangerine - In Stereo
De Molenberg, Delfzijl
Rayen Panday - Vrijspraak
Zaantheater, Zaandam
Kasper van Kooten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater Harderwijk, Harderwijk
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Werftheater, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
17:00
a balladeer
Q-Factory, Amsterdam
18:00
FilosofischeStilte
Concerto, Amsterdam
Trijntje Oosterhuis
Hedon, Zwolle
19:30
Free the Robots / Souls Of Mischief
Melkweg, Amsterdam
Scott Weiland & The Wildabouts
Melkweg, Amsterdam
20:00
3FM Serious Talents on Tour: o.a. Rondé + Emil Landman
Effenaar, Eindhoven
Kovacs - Shades of Black Tour
De Pul, Uden
20:00
Weird Al Yankovic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Saybia
Paradiso, Amsterdam
Piepschuim - Op recept (reprise)
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Asking Alexandria
Trix, Antwerpen
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Oscillations #2: Forever Pavot / Radar Men From the Moon / The Soft Wa
EKKO, Utrecht
20:00
Handsome Family
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
20:00
Ball Park Music
Paradiso, Amsterdam
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Doug MacLeod
Jochumhof, Venlo
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater 't Speelhuis, Helmond
Amazing Stroopwafels - All you can eat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Nudge (NZ) / Dead Cat Stimpy (NL)
Winston, Amsterdam
20:00
B. Dolan
Sugar Factory, Amsterdam
Editors
Het Depot, Leuven
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
The Brew
Hedon, Zwolle
20:30
WanTwoTrash: Reverend Deadeye (US) + Vintage Vince (BE)
Mezz, Breda
20:30
The Wands
Luxor Live, Arnhem
20:30
Dorine Wiersma
Vorstin, Hilversum
20:30
Hans Teeuwen en The Painkillers
Luxor Live, Arnhem
20:30
Diana Jones
Catharinakapel, Harderwijk
20:30
Lou Barlow
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Delta Saints / Scrappy Tapes
C.C. De Grote Post, Oostende
20:30
Henny Vrienten - En toch...
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Afra Mussawisade / George Dumitriu / Steven Kamperman
RASA, Utrecht
20:30
Tim Holehouse
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Katell Chevalier / Pili
Paard, Den Haag
21:00
Mamas Gun
Vorstin, Hilversum
21:00
Harsh Toke
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Old Man Diode + Garden Fest
Vera, Groningen
21:30
BOOK Of ELI / Lulu Doxin
BIRD, Rotterdam
22:00
Beans & Fatback
Paradiso, Amsterdam
23:00
Dance For Culture: Dannic / Kill The Buzz / Suyano
Mezz, Breda
vrijdag 02 oktober 2015
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
Schouwburg Almere, Almere