PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -956
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 22 sep
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Patronaat
Haarlem
Zuiderpershuis
Antwerpen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
De Helling
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
1
1
20:30
Paard
Den Haag
Vera
Groningen
1
20:30
Theater De Omval
Diemen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
TAC
Eindhoven
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:30
Hofman Café
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
2
vr 23 sep
Het Klooster
Woerden
Parktheater
Eindhoven
Theater Walhalla
Rotterdam
Wesopa Weesp
Weesp
Parktheater
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
P60
Amstelveen
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Spiegel
Zwolle
Deventer Schouwburg
Deventer
Chassé Theater
Breda
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
ATLAS Theater
Emmen
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. De Schakel
Waregem
Theater de Beun
Heiloo
Posttheater
Arnhem
Theater Bouwkunde
Deventer
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
18:45
Effenaar
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
PopEi
Eindhoven
19:30
013
Tilburg
7
18
19:30
013
Tilburg
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Paard
Den Haag
1
20:00
Metropool
Hengelo
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
De Meester
Almere
Paradiso
Amsterdam
2
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
N9
Eeklo
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Hedon
Zwolle
Metropool
Hengelo
1
8
RAI Theater
Amsterdam
1
Gebr. De Nobel
Leiden
1
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Muiderslot
Muiden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Victorie
Alkmaar
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Splendor
Amsterdam
20:15
Live Stage Marnix
Ede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Poppodium Volt
Sittard
1
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer

donderdag 22 september 2016

20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct De Vorstin, Hilversum
20:00
Michael de Jong Patronaat, Haarlem
The Kyle Gass Band Zuiderpershuis, Antwerpen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop! Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Tim Knol - Lost & Found De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Purmaryn, Purmerend
Foto Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1
20:15
Rod Picott / Sergio Webb C.C. Breughelzaal, Bree
20:30
Live@Zoom presenteert: Ben Poole Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Ozark Henry Cacaofabriek, Helmond
20:30
Eek-A-Mouse De Helling, Utrecht
Foto Flatbush Zombies
Flatbush Zombies Paradiso, Amsterdam
1
20:30
Greenfields Paard, Den Haag
20:30
Jan Akkerman Q-Factory, Amsterdam
20:30
LOS - VAST Theater het Hof, Arnhem
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Witte Theater, IJmuiden
20:30
Jamie Isaac / JONES (UK) BIRD, Rotterdam
20:30
Oldenosborn - #Life Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Thomas Dybdahl
Thomas Dybdahl Luxor Live, Arnhem
1
1
20:30
De Dijk Paard, Den Haag
Foto Blaudzun + Jeangu Macrooy
Blaudzun + Jeangu Macrooy Vera, Groningen
1
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater De Omval, Diemen
21:00
Strohm Presents: Geysers (live) / Sonurber (live) Hedon, Zwolle
21:00
Hans Vandenburg / Jan van der Meij Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Jazzanova live ft. Paul Randolph North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Big Deal V11, Rotterdam
21:00
uKanDanZ TAC, Eindhoven
21:00
Laurence Jones Luxor Live, Arnhem
21:30
Hofman Live: Merlin John Hofman Café, Utrecht
22:00
Holy Holy Merleyn, Nijmegen
2

vrijdag 23 september 2016

Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Het Klooster, Woerden
Wilfried de Jong & Bruut! Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Ergens Anders Theater Walhalla, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Wesopa Weesp, Weesp
Lenette van Dongen - Tegenwind Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater PePijn, Den Haag
Heavy Metal Maniacs Festival P60, Amstelveen
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop De Maagd, Bergen op Zoom
Maria Mendes Theater de Spiegel, Zwolle
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Deventer Schouwburg, Deventer
Cesar Zuiderwijk - Masterclass Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Youp van 't Hek - Licht ATLAS Theater, Emmen
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo Theater Zuidplein, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. De Schakel, Waregem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater de Beun, Heiloo
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI Posttheater, Arnhem
Minou Bosua - Minoux Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Kennemer Theater, Beverwijk
Ton Kas - JABROER De Kleine Komedie, Amsterdam
18:45
FemME III Effenaar, Eindhoven
19:30
10 Jaar The Partysquad Melkweg, Amsterdam
19:30
Quimby Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Démira / The Yukon Club PopEi, Eindhoven
19:30
John Coffey 013, Tilburg
7
18
19:30
Hind Hakki 013, Tilburg
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Convex / Dizo / Jerretje Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Zak Abel Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Fresku Duycker, Hoofddorp
20:00
Ben Poole / Ingmar Glerum De Flux, Zaandam
20:00
Vreemde Kostgangers Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nina June Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Luther Dickinson Paard, Den Haag
1
20:00
Martin Verdonk Master Sessions Metropool, Hengelo
Cocaine Piss Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Her Majesty De Domijnen, Sittard
20:00
Spin Te Kú De Meester, Almere
Foto Sturgill Simpson
Sturgill Simpson Paradiso, Amsterdam
2
Komatsu Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Rats on Rafts N9, Eeklo
20:00
Ryan McGarvey DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Het Wilde Oosten Hedon, Zwolle
Foto The Kyle Gass Band
The Kyle Gass Band Metropool, Hengelo
1
8
Foto Bill Bailey
Bill Bailey RAI Theater, Amsterdam
1
Foto Laurence Jones
Laurence Jones Gebr. De Nobel, Leiden
1
20:00
Arno Adams Grenswerk, Venlo
20:00
BONKA BONKA - Club Luna Indian Summer Party Patronaat, Haarlem
20:00
Death Machine Little Devil, Tilburg
20:00
Merain Muiderslot, Muiden
20:00
Ruben Hoeke Band Paradiso, Amsterdam
20:00
China Crisis Luxor Live, Arnhem
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Theater RhederArt, Dieren
20:00
An Pierlé Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Tail Dragger Victorie, Alkmaar
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Clouseau Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Mini & Maxi Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Margriet Sjoerdsma C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Rembrandt Frerichs / Ties Mellema Splendor, Amsterdam
20:15
Rod Picott / Sergio Webb Live Stage Marnix, Ede
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Foto STAVAST
STAVAST Poppodium Volt, Sittard
1
20:30
Reinier Baas vs. Princess Discombobulatrix LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Bombita's / Mimile Boerderij, Zoetermeer
Pagina -956