Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Cafe Averechts
Utrecht
21:30
De Bosuil
Weert
De Avenue
Breda
21:30
Café de Pilaren
Alkmaar
22:00
Azart Ship of Fools
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
EKKO
Utrecht
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
P60
Amstelveen
C.C. De Schakel
Waregem
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Idea
Soest
Blues Rock Cafe Midtown
Deventer
Pook
Oostknollendam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Posttheater
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
12:00
Atak
Enschede
13:30
Tapperij het Weeshuis
Schiedam
14:00
Effenaar
Eindhoven
16:00
Baroeg
Rotterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Maaspoort
's-Hertogenbosch
20:00
Paard
Den Haag
Patronaat
Haarlem
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Meester
Almere
Club Cell
Almere
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Hotel Sonnevack
Wijk aan Zee
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
De Schierstins
Feanwâlden
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Hoftheater
Raalte
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Fluxus
Zaandam
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Rosenstock Huessy Huis
Haarlem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Kulturhus Holten
Holten
20:15
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Boerderij
Zoetermeer
013
Tilburg
20:30
Vera
Groningen
EKKO
Utrecht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Paard
Den Haag
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Onderbroek
Nijmegen
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
De Peppel
Zeist
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
The Pit
Nieuwegein
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
'T Uilekot
Herzele
21:00
N9
Eeklo
21:00
Hedon
Zwolle
vrijdag 23 september 2016
21:00
Galleons / Niekse / You Should Get To Know Us / Zonder Grond
Cafe Averechts, Utrecht
21:30
De Dijk
De Bosuil, Weert
Hannah Epperson
De Avenue, Breda
21:30
Alkmaar Blues Weekend: The Sugar Rays
Café de Pilaren, Alkmaar
22:00
Lemon
Azart Ship of Fools, Amsterdam
22:00
Living Room Heroes
Merleyn, Nijmegen
22:00
Wildmen Bluesband
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Stripped
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
23:00
Dj Rafiki / Phalerieau
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Pablo Discobar presents: Marcel Vogel
EKKO, Utrecht
23:00
Nightshift Presents: Dimitri
Neushoorn, Leeuwarden
zaterdag 24 september 2016
Heavy Metal Maniacs Festival
P60, Amstelveen
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
Kasper van Kooten - Bonte avond
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Ludens, Voorburg
Her Majesty
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Idea, Soest
Martha Jane & The Talisman
Blues Rock Cafe Midtown, Deventer
André Manuel - De Onzen
Pook, Oostknollendam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theaterpand Weesp, Weesp
12:00
Rock Alive 2016
Atak, Enschede
13:30
Gentlemen of Rock and Roll
Tapperij het Weeshuis, Schiedam
14:00
FemME III
Effenaar, Eindhoven
16:00
Dutch & European Stoner Rock presenteert: Dopelord + Weedpecker + Cowb
Baroeg, Rotterdam
17:00
Alkmaar Blues Weekend: Double Dutch Blues Project en Bone Machine
Café de Pilaren, Alkmaar
19:30
Plaid
Melkweg, Amsterdam
19:45
Lucy Rose
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jan Smit
Maaspoort, 's-Hertogenbosch
20:00
A Balladeer
Paard, Den Haag
Laurence Jones
Patronaat, Haarlem
20:00
Bob Wayne
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Daredevils
De Meester, Almere
Broederliefde / SBMG
Club Cell, Almere
20:00
Wende Snijders
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
uKanDanZ
Grounds, Rotterdam
20:00
Coldplace
De Pul, Uden
20:00
Black Peaks / Heck
De Flux, Zaandam
20:00
Russkaja
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Lemon (NL)
Hotel Sonnevack, Wijk aan Zee
20:00
Festival De Oversteek @ Merleyn
Merleyn, Nijmegen
20:00
Oddstream @ Doornroosje
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Heroes, a tribute to The Eagles
Vorstin, Hilversum
20:00
Merain
De Schierstins, Feanwâlden
20:00
Lekker Laag Invites Blendits
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Erwin Nyhoff Plays The Boss
Neushoorn, Leeuwarden
Reinier Baas vs. Princess Discombobulatrix
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Brace
Hoftheater, Raalte
20:00
Outlaws & Legends - Americana Festival
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Vreemde Kostgangers
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Mini & Maxi
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Fotheringay
Fluxus, Zaandam
20:15
Jazz Orchestra of the Concertgebouw / Ruben Hein
De Doelen, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Terra Lightfoot
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Zwarte Zee Kwartet
Rosenstock Huessy Huis, Haarlem
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
China Crisis
Boerderij, Zoetermeer
Bill Bailey
013, Tilburg
20:30
Meindert Talma
Vera, Groningen
John Coffey
EKKO, Utrecht
20:30
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Nirvana - 25 years of Nevermind
Metropool, Hengelo
20:30
Kin
Paard, Den Haag
20:30
Dominic J Marshall
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Barrelhouse
Groene Engel, Oss
20:30
Fleddy Melculy
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Kevin / Josylvio / Boef
Dynamo, Eindhoven
20:30
Margriet Sjoerdsma
Werftheater, Utrecht
20:30
Ink Bomb / He Said No / The Biarritz Boys
De Onderbroek, Nijmegen
20:30
A Fugitive / Stahlr/Owlbites
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Oldenosborn - #Life
Het Veur Theater, Leidschendam
Above & Beyond
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Sleepers' Reign
Altstadt, Eindhoven
21:00
Luther Dickinson
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
July Talk
Rotown, Rotterdam
21:00
Spring King
V11, Rotterdam
21:00
Glowsun
Little Devil, Tilburg
Eric Steckel
De Peppel, Zeist
21:00
Laura Fygi meets Trio Malando
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
The Dutch Duke
The Pit, Nieuwegein
21:00
JazzLab Session: Soul! Soul! Soul!!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
David Rovics
'T Uilekot, Herzele
21:00
Moodprint / Up High Collective
N9, Eeklo
21:00
Disquiet / Grim Ordeal / Persistense
Hedon, Zwolle