Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Evertshuis
Bodegraven
Parktheater
Eindhoven
Vestzaktheater
Son
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schuur
Haarlem
De Molenberg
Delfzijl
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Spiegel
Zwolle
S.C.C. De Ruchte
Someren
CulturA & Zo
Nootdorp
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater Ludens
Voorburg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Het Diekhuus
Middelharnis
De Casino
Sint-Niklaas
Flint
Amersfoort
Kantine Walhalla
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
17:00
Concerto
Amsterdam
17:30
WORM
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Jan Hertog
Maasmechelen
013
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Meester
Almere
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
De Pul
Uden
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Zaantheater
Zaandam
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Horst
Venhorst
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Zennegat 13
Mechelen
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Iduna
Drachten
Herberg de Pol
Diepenheim
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Boekhandel Praamstra
Deventer
Muziekgieterij
Maastricht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Schaaf City Theater
Leeuwarden
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Mezz
Breda
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
RASA
Utrecht
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:45
EKKO
Utrecht
21:00
P3
Purmerend
21:00
Vera
Groningen
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Mezz
Breda
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Café de Sluys
Munnekezijl
21:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Roepaen
Ottersum
21:30
V11
Rotterdam
21:30
Vorstin
Hilversum
vrijdag 16 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
Het Evertshuis, Bodegraven
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
Mark van de Veerdonk - TOF
Vestzaktheater, Son
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Molenberg, Delfzijl
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Theater Hofpoort, Coevorden
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Koornbeurs, Franeker
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
De Kattendans, Bergeijk
Sven Ratzke - STARMAN
Theater de Spiegel, Zwolle
Rob en Emiel - Da's sterk
S.C.C. De Ruchte, Someren
Rayen Panday - Vrijspraak
CulturA & Zo, Nootdorp
Niet Schieten! - Kusje erop
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Kasper van Kooten
Theater Ludens, Voorburg
The Simon & Garfunkel Story
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Battle
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Dorine Wiersma
Het Diekhuus, Middelharnis
Dez Mona
De Casino, Sint-Niklaas
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kantine Walhalla, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Kennemer Theater, Beverwijk
Ton Kas - JABROER
Cpunt Theater, Hoofddorp
17:00
Canshaker Pi
Concerto, Amsterdam
17:30
Afrofuturism Now!
WORM, Rotterdam
19:00
Moonshine Madness
Baroeg, Rotterdam
19:00
David August & Ensemble (Amsterdam Dance Event)
Melkweg, Amsterdam
Leprous
Jan Hertog, Maasmechelen
Kamelot
013, Tilburg
19:30
Kid Simius
Melkweg, Amsterdam
19:30
CHURCH OF CASH (U.S.A.) JOHNNY CASH TRIBUTE FROM THE U.S.A.
De Meester, Almere
19:30
Various / Nights by Various Artists
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Jilted Generation
De Pul, Uden
20:00
Y&T
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kovacs
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Piepschuim - Op recept (reprise)
Zaantheater, Zaandam
20:00
Alex Roeka
Podium 't Beest, Goes
20:00
Fresku
Hedon, Zwolle
20:00
Shining (Zweden)
Grenswerk, Venlo
20:00
Gabriel Rios
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Axelle Red
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
My Baby
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Ernst Jansz
Cultuurkapel Deurne, Deurne
Teho Teardo & Blixa Bargeld
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
James Leg
Patronaat, Haarlem
20:00
Raven + support
Musicon, Den Haag
20:00
Hallo Venray
Paard, Den Haag
20:00
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
De Oosterpoort, Groningen
20:00
[SU:M]
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
RAMsterdam
Paradiso, Amsterdam
Deng Boy - Platzak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Amsterdam Dance Event: Colin Benders / Sjamsoedin
Paradiso, Amsterdam
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Horst, Venhorst
20:00
The Kik
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
The Imaginary Suitcase
Zennegat 13, Mechelen
ArVee / FORGETTOFORGIVE / Hunting Robin / Phoenix Ashes / The Quarterm
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Pagan Black Metal Nite feat. Thyrgrim, Nefast & Vorna
dB's, Utrecht
20:00
The Last Resort
Iduna, Drachten
De Partizanen - De Partizanen
Herberg de Pol, Diepenheim
20:00
The New Wave of Dutch Heavy Jazz
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Ilen Mer
Boekhandel Praamstra, Deventer
Rowwen Heze
Muziekgieterij, Maastricht
Snarky Puppy
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Brother & Bones
De Helling, Utrecht
20:15
De Dijk
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
The Bootleg Beatles
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Y&T
Schaaf City Theater, Leeuwarden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Stick Men ft. Tony Levin / Pat Mastelotto / Marcus Reuter
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Mister and Mississippi
Mezz, Breda
Odesza
Paradiso, Amsterdam
20:30
Trijntje Oosterhuis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Orgel Vreten
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Hef + Feis
Luxor Live, Arnhem
20:30
B-Brave
Patronaat, Haarlem
20:30
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Eduardo Guerrero y Company
RASA, Utrecht
20:30
Dr. David Evans
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Gideon Roggeveen / Jaap Montagne / Rik van Boeckel
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Jimmy LaFave
LantarenVenster, Rotterdam
20:45
Elvis Perkins
EKKO, Utrecht
21:00
B3/Henk / Mike & The Musicians
P3, Purmerend
21:00
Bökkers + support
Vera, Groningen
21:00
Sgt. Pepper
De Bosuil, Weert
21:00
Fratsen
Mezz, Breda
21:00
The Ploctones - Light Up
Luxor Live, Arnhem
21:00
The Cool Quest
Altstadt, Eindhoven
21:00
Shawn James & The Shapeshifters
Café de Sluys, Munnekezijl
21:00
Max Cooper
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Led Zeppelin - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:30
Alex G
V11, Rotterdam
21:30
Joris Linssen & caramba
Vorstin, Hilversum