PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -953
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 23 sep
Posttheater
Arnhem
De Maagd
Bergen op Zoom
Deventer Schouwburg
Deventer
Wesopa Weesp
Weesp
Theater de Spiegel
Zwolle
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
18:45
Effenaar
Eindhoven
19:30
013
Tilburg
19:30
013
Tilburg
7
18
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
PopEi
Eindhoven
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
De Flux
Zaandam
Gebr. De Nobel
Leiden
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
RAI Theater
Amsterdam
1
Paradiso
Amsterdam
2
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
De Meester
Almere
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Paard
Den Haag
1
20:00
Muiderslot
Muiden
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
N9
Eeklo
Metropool
Hengelo
1
8
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Splendor
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Live Stage Marnix
Ede
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
De Onderbroek
Nijmegen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Poppodium Volt
Sittard
1
20:30
RASA
Utrecht
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Vorstin
Hilversum
1
1
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Cafe Averechts
Utrecht
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Vera
Groningen
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
TAC
Eindhoven
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
Café de Pilaren
Alkmaar
De Avenue
Breda
1
21:30
De Bosuil
Weert
22:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Azart Ship of Fools
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
EKKO
Utrecht
za 24 sep
De Kleine Komedie
Amsterdam
Pook
Oostknollendam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Ludens
Voorburg
Theaterpand Weesp
Weesp
C.C. De Schakel
Waregem
Blues Rock Cafe Midtown
Deventer
Posttheater
Arnhem
Stadshoftheater Vianen
Vianen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater PePijn
Den Haag
P60
Amstelveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
1
Theater Idea
Soest
Theater de Voorveghter
Hardenberg
12:00
Atak
Enschede
13:30
Tapperij het Weeshuis
Schiedam

vrijdag 23 september 2016

Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI Posttheater, Arnhem
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop De Maagd, Bergen op Zoom
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Deventer Schouwburg, Deventer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Wesopa Weesp, Weesp
Maria Mendes Theater de Spiegel, Zwolle
Youp van 't Hek - Licht ATLAS Theater, Emmen
Lenette van Dongen - Tegenwind Parktheater, Eindhoven
18:45
FemME III Effenaar, Eindhoven
19:30
Hind Hakki 013, Tilburg
19:30
John Coffey 013, Tilburg
7
18
19:30
10 Jaar The Partysquad Melkweg, Amsterdam
19:30
Quimby Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Démira / The Yukon Club PopEi, Eindhoven
20:00
Convex / Dizo / Jerretje Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Tail Dragger Victorie, Alkmaar
20:00
Zak Abel Sugar Factory, Amsterdam
20:00
An Pierlé Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Her Majesty De Domijnen, Sittard
20:00
Nina June Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Komatsu Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Arno Adams Grenswerk, Venlo
20:00
Ben Poole / Ingmar Glerum De Flux, Zaandam
Foto Laurence Jones
Laurence Jones Gebr. De Nobel, Leiden
1
20:00
Ruben Hoeke Band Paradiso, Amsterdam
Foto Bill Bailey
Bill Bailey RAI Theater, Amsterdam
1
Foto Sturgill Simpson
Sturgill Simpson Paradiso, Amsterdam
2
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Spin Te Kú De Meester, Almere
20:00
BONKA BONKA - Club Luna Indian Summer Party Patronaat, Haarlem
20:00
Martin Verdonk Master Sessions Metropool, Hengelo
20:00
Death Machine Little Devil, Tilburg
20:00
Luther Dickinson Paard, Den Haag
1
20:00
Merain Muiderslot, Muiden
20:00
Het Wilde Oosten Hedon, Zwolle
20:00
Ryan McGarvey DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Theater RhederArt, Dieren
Cocaine Piss Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Vreemde Kostgangers Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Fresku Duycker, Hoofddorp
20:00
China Crisis Luxor Live, Arnhem
20:00
Rats on Rafts N9, Eeklo
Foto The Kyle Gass Band
The Kyle Gass Band Metropool, Hengelo
1
8
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Margriet Sjoerdsma C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Rembrandt Frerichs / Ties Mellema Splendor, Amsterdam
20:15
Clouseau Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rod Picott / Sergio Webb Live Stage Marnix, Ede
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Mini & Maxi Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Deluge De Onderbroek, Nijmegen
20:30
DuCroock Paard, Den Haag
20:30
Hard Rock Karaoke band Duycker, Hoofddorp
20:30
Reinier Baas vs. Princess Discombobulatrix LantarenVenster, Rotterdam
Foto STAVAST
STAVAST Poppodium Volt, Sittard
1
20:30
Corona Band - Opwindende kasekomuziek uit Suriname RASA, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus De Maaspoort, Venlo
Foto Bert Heerink / Jan Akkerman
Bert Heerink / Jan Akkerman De Vorstin, Hilversum
1
1
20:30
Bombita's / Mimile Boerderij, Zoetermeer
20:30
LOS - VAST Theater het Hof, Arnhem
20:30
a balladeer + The LVE Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Galleons / Niekse / You Should Get To Know Us / Zonder Grond Cafe Averechts, Utrecht
21:00
The Black Cult + The Super Soakers Luxor Live, Arnhem
21:00
Bob Wayne + Peter Von Toy Vera, Groningen
21:00
Final Stair Winston, Amsterdam
21:00
The Love Albatross Cul de Sac, Tilburg
21:00
Nicoline Soeterwoude TAC, Eindhoven
21:00
Jazzanova live ft. Paul Randolph North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
Alkmaar Blues Weekend: The Sugar Rays Café de Pilaren, Alkmaar
Foto Hannah Epperson
Hannah Epperson De Avenue, Breda
1
21:30
De Dijk De Bosuil, Weert
22:00
Stripped Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
22:00
Wildmen Bluesband Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Lemon Azart Ship of Fools, Amsterdam
22:00
Living Room Heroes Merleyn, Nijmegen
23:00
Nightshift Presents: Dimitri Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Dj Rafiki / Phalerieau Doornroosje, Nijmegen
23:00
Pablo Discobar presents: Marcel Vogel EKKO, Utrecht

zaterdag 24 september 2016

Ton Kas - JABROER De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen Pook, Oostknollendam
Micha Wertheim - Ergens Anders Theater de Spiegel, Zwolle
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater Ludens, Voorburg
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theaterpand Weesp, Weesp
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. De Schakel, Waregem
Martha Jane & The Talisman Blues Rock Cafe Midtown, Deventer
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI Posttheater, Arnhem
Kasper van Kooten - Bonte avond Stadshoftheater Vianen, Vianen
Lenette van Dongen - Tegenwind TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Het Postkantoor, Bovenkarspel
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater PePijn, Den Haag
Heavy Metal Maniacs Festival P60, Amstelveen
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
1
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater Idea, Soest
Her Majesty Theater de Voorveghter, Hardenberg
12:00
Rock Alive 2016 Atak, Enschede
13:30
Gentlemen of Rock and Roll Tapperij het Weeshuis, Schiedam
Pagina -953