Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schuur
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schaaf City Theater
Leeuwarden
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
21:30
De Fles
Spijkenisse
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
14:30
WORM
Rotterdam
Bon theater
Medemblik
20:00
Jeugdhuis Ginsert
Genk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
C.C. Zomerloos
Gistel
19:00
De Oosterpoort
Groningen
18:00
De verlichte geest
Roeselare
C.C. Achterolmen
Maaseik
22:00
Paradiso
Amsterdam
Toestanden op Podium
Bemmel
20:00
De Pul
Uden
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Vera
Groningen
22:00
Hall Of Fame
Tilburg
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Taverne
Bergen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
L'entrepot
Arlon
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Munttheater
Weert
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
20:00
Popcentrale
Dordrecht
21:00
Gigant
Apeldoorn
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Het Bolwerk
Sneek
22:30
Ernesto's
Sittard
20:00
Hedon
Zwolle
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
12:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Botanique
Brussel
21:00
Iduna
Drachten
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Ahoy
Rotterdam
Doopsgezinde kerk, Haarlem
Haarlem
20:00
TLH
Huissen
Corneel
Lelystad
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
14:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Kiehool
Burgum
20:00
EKKO
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Chassé Theater
Breda
21:00
dB's
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Mahogany Hall
Edam
22:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Tuin
Leusden
23:00
Mezz
Breda
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Vorstin
Hilversum
Altstadt
Eindhoven
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
23:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
21:00
StudioGonz
Gouda
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Vorstin
Hilversum
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Boerderij
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
22:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
De Bosuil
Weert
De Bosuil
Weert
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
RASA
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Hedon
Zwolle
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
vrijdag 16 oktober 2015
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Gashouder, Dedemsvaart
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schaffelaartheater, Barneveld
Ton Kas - JABROER
Cpunt Theater, Hoofddorp
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:30
Trijntje Oosterhuis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Van Der Laan & Woe
Theater aan de Schie, Schiedam
19:30
Various / Nights by Various Artists
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Y&T
Schaaf City Theater, Leeuwarden
20:00
Y&T
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
[SU:M]
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
zaterdag 17 oktober 2015
21:30
16 Dollars
De Fles, Spijkenisse
19:00
Aether x Houndstooth
Sugar Factory, Amsterdam
14:30
Afrofuturism Now!
WORM, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
Bon theater, Medemblik
20:00
As Prayers Fail
Jeugdhuis Ginsert, Genk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Axelle Red
C.C. Zomerloos, Gistel
19:00
B-Brave
De Oosterpoort, Groningen
18:00
Bathsheba
De verlichte geest, Roeselare
Battle
C.C. Achterolmen, Maaseik
22:00
BEA1991
Paradiso, Amsterdam
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Toestanden op Podium, Bemmel
20:00
Black Wizard / Fatburger / Helldriver
De Pul, Uden
17:00
BlueSox
Café de Pilaren, Alkmaar
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Breaking Levees / DIEDE / The Homesick
Paard, Den Haag
21:00
Brother & Bones + support
Vera, Groningen
22:00
Chandima / Delucxed / Jack Wax / Rene Reiter / Steve Mills
Hall Of Fame, Tilburg
21:00
Circo Simonelli / DJ DNS / The Cool Quest
Manifesto, Hoorn
21:00
Daimy Lotus
Taverne, Bergen
20:30
Daisy Correia
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dance Laury Dance
L'entrepot, Arlon
20:30
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Danny Vera
Munttheater, Weert
21:30
Dave McGraw & Mandy Fer
Porgy en Bess, Terneuzen
20:00
Daveson Ignitia / Fabian Franciscus / Maarten van Norren / Martijn Oos
Popcentrale, Dordrecht
21:00
De Dijk
Gigant, Apeldoorn
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Douwe Bob
Het Bolwerk, Sneek
22:30
Dubwise
Ernesto's, Sittard
20:00
Elvis Perkins
Hedon, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
12:30
FemME: Therion + Tristania + Xandria
Effenaar, Eindhoven
19:30
Feu! Chatterton
Botanique, Brussel
21:00
Frantic Freak / Painbringer
Iduna, Drachten
20:30
Fresku
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Gabriel Iglesias
Ahoy, Rotterdam
Gabriel Rios
Doopsgezinde kerk, Haarlem, Haarlem
20:00
Gingerpig
TLH, Huissen
Gregory Page
Corneel, Lelystad
Hans Aarsman - Zelf weten
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater 't Speelhuis, Helmond
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Perron-3, Rosmalen
20:30
Incubated: Blixa Bargeld & Teho Teardo - Still Smiling
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Incursion Dementa
Kiehool, Burgum
20:00
Isbells
EKKO, Utrecht
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jacqueline Govaert
Chassé Theater, Breda
21:00
James Leg / Robbing Banks
dB's, Utrecht
20:15
Jimmy LaFave
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
John Coffey
Paradiso, Amsterdam
21:00
John Engels
Mahogany Hall, Edam
22:00
JPK Band
Stage Music Cafe, Eindhoven
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Walhalla, Rotterdam
Kasper van Kooten
Theater Hof 88, Almelo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Tuin, Leusden
23:00
Kei Goed Gratis: DJ EZD / Jayhem / Eb & Vloed / Whistle & Twitch
Mezz, Breda
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
KX Radio samenzwering10 jaar!
Vorstin, Hilversum
Lakshmi
Altstadt, Eindhoven
Lebbis - De Paardenpoetser
De Schattelijn, Geertruidenberg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
23:00
L’Afrique X Liberation ADE special
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Maaike Ouboter
Musis, Arnhem
21:00
mantra machine
StudioGonz, Gouda
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Meta & The Cornerstones
Grounds, Rotterdam
20:00
Mister and Mississippi
Grenswerk, Venlo
15:00
Moonshine Madness
Baroeg, Rotterdam
15:00
Muziekcafé met o.a. Ellen ten Damme
Vorstin, Hilversum
My Baby
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Mystery
Boerderij, Zoetermeer
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
22:00
Noisia Invites (Amsterdam Dance Event)
Melkweg, Amsterdam
20:30
Novastar
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Nu of Nooit - voorronde
De Bosuil, Weert
Nu of Nooit! popwedstrijd
De Bosuil, Weert
21:00
Orange Fox
Hedon, Zwolle
20:00
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
RASA, Utrecht
20:00
Randy Newman
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Rickie Lee Jones
TivoliVredenburg, Utrecht
Riverside
Hedon, Zwolle
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Roos Rebergen
Paco Plumtrek, Almelo