Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Nieuwe Nor
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Podium 't Beest
Goes
21:30
V11
Rotterdam
17:30
WORM
Rotterdam
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
Gebr. De Nobel
Leiden
Paard
Den Haag
00:00
Paradiso
Amsterdam
Cultura
Ede
20:00
Paard
Den Haag
A9 studios
Uitgeest
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
19:30
Metropool
Hengelo
Schuur
Haarlem
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Hof in Salland
Raalte
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Cpunt Theater
Hoofddorp
17:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
De hoogte
Winsum
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Helling
Utrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Mezz
Breda
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Ledeltheater
Oostburg
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
P3
Purmerend
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theatercafe Lexke
Budel
20:00
Muziekodroom
Hasselt
19:30
Magasin 4
Brussel
19:30
Atak
Enschede
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Hedon
Zwolle
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
RASA
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
De Bosuil
Weert
19:30
De Bosuil
Weert
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
22:00
Melkweg
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
Gebouw-T
Bergen op Zoom
15:00
Vorstin
Hilversum
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Grounds
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
21:00
StudioGonz
Gouda
20:00
Musis
Arnhem
23:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater Bouwkunde
Deventer
De Schattelijn
Geertruidenberg
Altstadt
Eindhoven
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
23:00
Mezz
Breda
Theater De Tuin
Leusden
Theater Hof 88
Almelo
Theater Walhalla
Rotterdam
22:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:00
Mahogany Hall
Edam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
21:00
dB's
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Kiehool
Burgum
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
14:30
Perron-3
Rosmalen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Wesopa Weesp
Weesp
Corneel
Lelystad
20:00
TLH
Huissen
Doopsgezinde kerk, Haarlem
Haarlem
Ahoy
Rotterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
vrijdag 16 oktober 2015
20:00
Axelle Red
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:30
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
ArVee / FORGETTOFORGIVE / Hunting Robin / Phoenix Ashes / The Quarterm
Nieuwe Nor, Heerlen
Amsterdam Dance Event: Colin Benders / Sjamsoedin
Paradiso, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Alex Roeka
Podium 't Beest, Goes
21:30
Alex G
V11, Rotterdam
17:30
Afrofuturism Now!
WORM, Rotterdam
22:00
80's Verantwoord / 90's Now!
Doornroosje, Nijmegen
10 Years Boysnoize Records (Amsterdam Dance Event)
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 17 oktober 2015
20:00
[SU:M]
C.C. De Ploter, Ternat
Y&T
Gebr. De Nobel, Leiden
Will And The People
Paard, Den Haag
00:00
Warp x LuckyMe Showcase
Paradiso, Amsterdam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultura, Ede
20:00
Variscythe
Paard, Den Haag
Van Dik Hout
A9 studios, Uitgeest
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Junushoff Theater, Wageningen
19:30
Trijntje Oosterhuis
Metropool, Hengelo
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Ton Kas - JABROER
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Tom Veltien & Friends
Hof in Salland, Raalte
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
22:00
Tim Vantol
Merleyn, Nijmegen
Tim Knol - Lost & Found
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
17:30
Tijd en Ruimte - Concert Dominique Vleeshouwers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Tijd en Ruimte - Concert Dominique Vleeshouwers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De hoogte, Winsum
The Simon & Garfunkel Story
Theater de Voorveghter, Hardenberg
The Kyle Gass Band
De Helling, Utrecht
23:00
The Joint Reunion: DJ TLM + DJ Mass + J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
22:00
The Highway Gang
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
The Hickey Underworld
Mezz, Breda
20:15
The Bootleg Beatles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tangerine - In Stereo
Ledeltheater, Oostburg
19:00
Subbacultcha + Alles Los (Amsterdam Dance Event)
Melkweg, Amsterdam
21:00
Steve'n'Seagulls
P3, Purmerend
20:30
Snarky Puppy
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theatercafe Lexke, Budel
20:00
Shining (Zweden)
Muziekodroom, Hasselt
19:30
Shining
Magasin 4, Brussel
19:30
Shawn James & The Shapeshifters
Atak, Enschede
20:30
Shai Maestro Trio - untold stories
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Salsa Night
Groene Engel, Oss
20:30
Sabrina Starke
Simplon, Groningen
20:00
Ryan Bingham / Sons Of Bill
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Roos Rebergen
Paco Plumtrek, Almelo
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Cpunt Theater, Hoofddorp
Riverside
Hedon, Zwolle
20:15
Rickie Lee Jones
TivoliVredenburg, Utrecht
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Randy Newman
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
RASA, Utrecht
21:00
Orange Fox
Hedon, Zwolle
Nu of Nooit! popwedstrijd
De Bosuil, Weert
19:30
Nu of Nooit - voorronde
De Bosuil, Weert
20:30
Novastar
Schouwburg Het Park, Hoorn
22:00
Noisia Invites (Amsterdam Dance Event)
Melkweg, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
Mystery
Boerderij, Zoetermeer
My Baby
Gebouw-T, Bergen op Zoom
15:00
Muziekcafé met o.a. Ellen ten Damme
Vorstin, Hilversum
15:00
Moonshine Madness
Baroeg, Rotterdam
20:00
Mister and Mississippi
Grenswerk, Venlo
21:00
Meta & The Cornerstones
Grounds, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
21:00
mantra machine
StudioGonz, Gouda
20:00
Maaike Ouboter
Musis, Arnhem
23:00
L’Afrique X Liberation ADE special
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
Lebbis - De Paardenpoetser
De Schattelijn, Geertruidenberg
Lakshmi
Altstadt, Eindhoven
20:00
KX Radio samenzwering10 jaar!
Vorstin, Hilversum
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
23:00
Kei Goed Gratis: DJ EZD / Jayhem / Eb & Vloed / Whistle & Twitch
Mezz, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Tuin, Leusden
Kasper van Kooten
Theater Hof 88, Almelo
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Walhalla, Rotterdam
22:00
JPK Band
Stage Music Cafe, Eindhoven
21:00
John Engels
Mahogany Hall, Edam
John Coffey
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jimmy LaFave
Doornroosje, Nijmegen
21:00
James Leg / Robbing Banks
dB's, Utrecht
20:00
Jacqueline Govaert
Chassé Theater, Breda
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Isbells
EKKO, Utrecht
20:00
Incursion Dementa
Kiehool, Burgum
20:30
Incubated: Blixa Bargeld & Teho Teardo - Still Smiling
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Perron-3, Rosmalen
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater 't Speelhuis, Helmond
Hans Aarsman - Zelf weten
Wesopa Weesp, Weesp
Gregory Page
Corneel, Lelystad
20:00
Gingerpig
TLH, Huissen
Gabriel Rios
Doopsgezinde kerk, Haarlem, Haarlem
Gabriel Iglesias
Ahoy, Rotterdam
20:30
Fresku
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch