PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -952
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 19 sep
Sugar Factory
Amsterdam
3
7
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
di 20 sep
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
18:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
1
20:00
NatLab
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
1
Diligentia
Den Haag
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
1
20:15
Flint
Amersfoort
Doornroosje
Nijmegen
2
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Merleyn
Nijmegen
1
20:30
EKKO
Utrecht
1
wo 21 sep
Spant!
Bussum
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. Breughelzaal
Bree
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
18:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Vk*
Brussel
19:30
Paradiso
Amsterdam
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Kytopia
Utrecht
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
De School
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
Effenaar
Eindhoven
5
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
do 22 sep
Theater de Speeldoos
Baarn
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Walhalla
Rotterdam
Veluvine
Nunspeet
ATLAS Theater
Emmen
Werftheater
Utrecht
De hoogte
Winsum
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:00
Het Witte Kerkje
Baarn
19:15
EKKO
Utrecht
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Altstadt
Eindhoven
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
2
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
19:30
Dokbox
Gent
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Atak
Enschede
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Mezz
Breda
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
P60
Amstelveen
Zuiderpershuis
Antwerpen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
Vera
Groningen
1
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
De Helling
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
1
1
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Theater De Omval
Diemen

maandag 19 september 2016

Foto Wintersleep
Wintersleep Sugar Factory, Amsterdam
3
7
21:00
Rod Picott / Sergio Webb Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1

dinsdag 20 september 2016

Ton Kas - JABROER De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Licht Goudse Schouwburg, Gouda
18:30
Indiestad Paradiso, Amsterdam
19:30
Jez Dior Melkweg, Amsterdam
Foto Trentemoller
Trentemoller Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:00
Steve-O TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dead Meadow dB's, Utrecht
1
20:00
Iris Penning NatLab, Eindhoven
Foto The Kyle Gass Band
The Kyle Gass Band Patronaat, Haarlem
1
Katinka Polderman - Prinsjesdag cabaret Diligentia, Den Haag
Foto Sun Kil Moon
Sun Kil Moon Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
1
20:15
Hemony Ensemble - Beeldenstorm Flint, Amersfoort
Foto Battles
Battles Doornroosje, Nijmegen
2
20:30
Rod Picott / Sergio Webb Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Alba Plano / Forever Amy De Oosterpoort, Groningen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Bob Wayne & The Outlaw Carnies Merleyn, Nijmegen
1
20:30
La Luz EKKO, Utrecht
1

woensdag 21 september 2016

Minou Bosua - Minoux Spant!, Bussum
De Partizanen - Welkom in Partizanië Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Ton Kas - JABROER De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater Bouwkunde, Deventer
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. Breughelzaal, Bree
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Meervaart, Amsterdam
18:30
Indiestad Paradiso, Amsterdam
19:30
Goldlink Vk*, Brussel
19:30
Sleepers' Reign Paradiso, Amsterdam
1
19:30
Puggy Melkweg, Amsterdam
20:00
John Coffey Kytopia, Utrecht
1
20:00
Rod Picott / Sergio Webb TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Thomas Dybdahl LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop! Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
NUHR - Draai het eens om De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Peter Beets and Northern Euoropean Jazz Orchestra De Oosterpoort, Groningen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Het Klooster, Woerden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt De Meerpaal, Dronten
20:15
Mini & Maxi Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Camera De School, Amsterdam
20:30
Latin Quarter P60, Amstelveen
20:30
Cabarestafette Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Remy van Kesteren/Zoumana Diarra Trio - Virtuoze harpklanken RASA, Utrecht
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Theater De Omval, Diemen
Foto The Kyle Gass Band
The Kyle Gass Band Effenaar, Eindhoven
5
21:00
Brace Theater Walhalla, Rotterdam

donderdag 22 september 2016

Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Theater de Speeldoos, Baarn
Minou Bosua - Minoux Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater de Griffioen, Amstelveen
Ton Kas - JABROER De Kleine Komedie, Amsterdam
Wilfried de Jong & Bruut! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Ergens Anders Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Veluvine, Nunspeet
Youp van 't Hek - Licht ATLAS Theater, Emmen
André Manuel - De Onzen Werftheater, Utrecht
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 De hoogte, Winsum
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. Het LOO, Tessenderlo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Fransche School Culemborg, Culemborg
19:00
Cormac Begley / Jack Talty Het Witte Kerkje, Baarn
19:15
Nordic Delight presents.. Albin Lee Mehldau and more EKKO, Utrecht
19:30
The Great Communicators Paradiso, Amsterdam
AOSOON Melkweg, Amsterdam
19:30
45 Acid Babies / Electric Company / PYN / Radio Eliza Altstadt, Eindhoven
19:30
Wiegedood Gebr. De Nobel, Leiden
2
Foto THNX! 2016: De Lach van de Vrijwilliger
THNX! 2016: De Lach van de Vrijwilliger TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
19:30
Bishop Nehru Dokbox, Gent
20:00
Michael de Jong Patronaat, Haarlem
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show Neushoorn, Leeuwarden
20:00
STAVAST Atak, Enschede
20:00
Luther Dickinson De Oosterpoort, Groningen
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater PePijn, Den Haag
20:00
Lisa & The Lumberjacks Patronaat, Haarlem
20:00
Freddy De Vadder Nijdrop, Opwijk
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct De Vorstin, Hilversum
20:00
a balladeer + Tom Neven Mezz, Breda
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Bob Wayne P60, Amstelveen
The Kyle Gass Band Zuiderpershuis, Antwerpen
Foto Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1
20:15
Tim Knol - Lost & Found De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop! Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rod Picott / Sergio Webb C.C. Breughelzaal, Bree
20:30
Oldenosborn - #Life Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Blaudzun + Jeangu Macrooy
Blaudzun + Jeangu Macrooy Vera, Groningen
1
20:30
Jamie Isaac / JONES (UK) BIRD, Rotterdam
20:30
Greenfields Paard, Den Haag
20:30
Live@Zoom presenteert: Ben Poole Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
De Dijk Paard, Den Haag
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Witte Theater, IJmuiden
20:30
Eek-A-Mouse De Helling, Utrecht
Foto Thomas Dybdahl
Thomas Dybdahl Luxor Live, Arnhem
1
1
20:30
Ozark Henry Cacaofabriek, Helmond
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater De Omval, Diemen
Pagina -952