PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -951
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 01 okt
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bouwkunde
Deventer
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Podium Neede
Neede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Bon theater
Medemblik
4AD
Diksmuide
Witte Theater
IJmuiden
Theater Hof 88
Almelo
Fransche School Culemborg
Culemborg
Splendor
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Kursaal Oostende
Oostende
Theater Ludens
Voorburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
12:00
The Stables
Boskoop
14:30
013
Tilburg
3
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
De Perifeer
Deventer
15:00
Concerto
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
17:00
PopEi
Eindhoven
19:00
Baroeg
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
4
19:30
Hedon
Zwolle
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Mezz
Breda
19:30
de Kei
Ede
19:30
Paard
Den Haag
19:30
De Meester
Almere
19:30
Paradiso
Amsterdam
2
TivoliVredenburg
Utrecht
4
1
20:00
Little Devil
Tilburg
1
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
4
2
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
8
1
20:00
Mezz
Breda
20:00
ZIMIHC theater Zuilen
Utrecht
20:00
Victorie
Alkmaar
Theater de Kampanje
Den Helder
Molen De Ster
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
V11
Rotterdam
20:00
Rodahal
Kerkrade
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
St. Catherinakerk
Eindhoven
20:00
J.C. Plaza
Ermelo
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
Doornroosje
Nijmegen
2
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
N9
Eeklo
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Sense
Dokkum
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Grote Kerk
Leeuwarden
Bibelot
Dordrecht
1
20:30
't Zwaantje
Deest
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Jeruzalemkerk
Amsterdam
1
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
21:00
Iduna
Drachten
21:00
The Hub for Expats
Eindhoven
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Billie's Bar
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven

zaterdag 01 oktober 2016

Marc-Marie Huijbregts Lindenberg Theater, Nijmegen
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - JABROER TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater De Lampegiet, Veenendaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater Bouwkunde, Deventer
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna Schiller Theater Place Royal, Utrecht
André Manuel - De Onzen Podium Neede, Neede
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Bon theater, Medemblik
Krankland 4AD, Diksmuide
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI Witte Theater, IJmuiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Hof 88, Almelo
Micha Wertheim - Ergens Anders Fransche School Culemborg, Culemborg
Martha Jane & The Talisman Splendor, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Agnew - Unfinished Business Kursaal Oostende, Oostende
Minou Bosua - Minoux Theater Ludens, Voorburg
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Maaike Ouboter TAQA Theater De Vest, Alkmaar
12:00
Johnny Verger The Stables, Boskoop
14:30
Epic Metal Fest 013, Tilburg
3
15:00
Stars On Trash Vol 1 Neushoorn, Leeuwarden
15:00
DW Robertson De Perifeer, Deventer
15:00
The Great Communicators Concerto, Amsterdam
17:00
The Workmates Café de Pilaren, Alkmaar
17:00
Sonic Boom PopEi, Eindhoven
19:00
The Essence Baroeg, Rotterdam
Foto The Bouncing Souls / The Menzingers
The Bouncing Souls / The Menzingers Melkweg, Amsterdam
4
19:30
LEO / ROO/ BRY Hedon, Zwolle
19:30
My Baby Luxor Live, Arnhem
19:30
De Grote Prijs van Nederland 2016 - Kwartfinale singer-songwriter Mezz, Breda
19:30
Sleeping Romance de Kei, Ede
19:30
World Music Day with Marco Santos & Friends Paard, Den Haag
19:30
Popronde Almere De Meester, Almere
19:30
James Lavelle: Unkle Sounds Paradiso, Amsterdam
2
Foto The Paper Kites
The Paper Kites TivoliVredenburg, Utrecht
4
1
20:00
Heretic Little Devil, Tilburg
1
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Theater de Mythe, Goes
20:00
NUHR Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
The Doors Alive Q-Factory, Amsterdam
Foto Bryan Ferry
Bryan Ferry Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
4
2
20:00
Moderat Heineken Music Hall, Amsterdam
8
1
20:00
Broederliefde – Ik Was Al Binnen clubtour + Jonna Fraser Mezz, Breda
20:00
Iris Penning / Menno Smit / Stoomboot ZIMIHC theater Zuilen, Utrecht
20:00
New Model Army (UK) + Kagoule (UK) Victorie, Alkmaar
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater de Kampanje, Den Helder
Sunday Sun Molen De Ster, Utrecht
20:00
Matt Simons De Oosterpoort, Groningen
20:00
Re:Freshed Orchestra Patronaat, Haarlem
20:00
Order of the Emperor V11, Rotterdam
20:00
Jan Smit Rodahal, Kerkrade
20:00
Diggy Dex Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Border Collective: Ellen Allien Grenswerk, Venlo
20:00
Diverse koren St. Catherinakerk, Eindhoven
20:00
Curse of the Forgotten / Dauthuz / Shoot the Messiah J.C. Plaza, Ermelo
Foto Låpsley
Låpsley Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
20:00
a balladeer / Marble Sounds Corneel, Lelystad
20:00
Vreemde Kostgangers Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Paul de Munnik Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla C.C. Cultura, Nootdorp
Foto Cymbaline / Mountain States / Remove Before Flight / The Hubschrauber
Cymbaline / Mountain States / Remove Before Flight / The Hubschrauber Doornroosje, Nijmegen
2
20:00
Simone Kleinsma Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Her Majesty Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
King Champion Sounds / Mike Watt's Il sogne del Marinaio / Deutsche A N9, Eeklo
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Cesar Zuiderwijk - Masterclass Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Michiel Borstlap / Sherry Dyanne Theater Dakota, Den Haag
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Hoftheater, Raalte
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Rhythm & Gospel Unity Choir Theater De Veste, Delft
20:15
Enge Buren - Ruk! Sense, Dokkum
20:15
Enge Buren - Ruk! Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Theater Sneek, Sneek
20:15
Mini & Maxi Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Nederlands Kamerkoor Grote Kerk, Leeuwarden
Foto Port Noir
Port Noir Bibelot, Dordrecht
1
20:30
Julian Sas Band 't Zwaantje, Deest
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Werftheater, Utrecht
20:30
Rhinorino / Stonerider PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Fraanje Mezzadri Soniano Gouband LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Papenstraattheater, Zwolle
20:30
LOS - VAST Theater het Hof, Arnhem
20:30
Margriet Sjoerdsma Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The T.S. Eliot Appreciation Society (release show) EKKO, Utrecht
20:30
Stars of the Lid Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
The Kik TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Moddi
Moddi Jeruzalemkerk, Amsterdam
1
20:30
Balkan Rock Legends Q-Factory, Amsterdam
20:30
Cabarestafette De Speeldoos, Vught
21:00
Gabber Syndrome Birthday Bash met oa Ruffneck en Dano Iduna, Drachten
21:00
Three Horns and a Bass The Hub for Expats, Eindhoven
21:00
Def P / DJ Daan / DJ Native / Engel & Just Manifesto, Hoorn
21:00
Astrid Akse Billie's Bar, Amsterdam
21:00
Back to Black feat. Kim Hoorweg North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Laced in Lust Altstadt, Eindhoven
Pagina -951