Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Beauforthuis
Austerlitz
13:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
13:00
Dassenakker Live
Houten
Dynamo
Eindhoven
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:00
Concerto
Amsterdam
14:30
Theater de Spiegel
Zwolle
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Korzo
Den Haag
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
15:00
Roepaen
Ottersum
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
Altstadt
Eindhoven
15:00
Paco Plumtrek
Almelo
15:30
Vorstin
Hilversum
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Paard
Den Haag
16:00
dB's
Utrecht
17:00
So What!
Gouda
17:00
Taverne
Bergen
18:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Metropool
Hengelo
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Flux
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Boerderij
Zoetermeer
20:30
013
Tilburg
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Mezz
Breda
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:30
Vera
Groningen
21:30
StudioGonz
Gouda
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Club Ziggo
Amsterdam
Victorie
Alkmaar
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Cultura
Ede
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Patronaat
Haarlem
Theater Peeriscoop
Gorinchem
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Witte Theater
IJmuiden
Schuur
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Effenaar
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Musis
Arnhem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Posttheater
Arnhem
22:00
Paradiso
Amsterdam
TheAtriuM
Mechelen
DeLaMar
Amsterdam
Spant!
Bussum
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Klooster
Woerden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Muze
Noordwijk
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
zondag 02 oktober 2016
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Beauforthuis, Austerlitz
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Stadshoftheater Vianen, Vianen
13:00
Edo Donkers
Dassenakker Live, Houten
Equilibrium / Heidevolk
Dynamo, Eindhoven
14:00
Luiza Borac met romantische pianomuziek op Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:00
The Slow Show
Concerto, Amsterdam
14:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater de Spiegel, Zwolle
15:00
Ryker's / Sheer Terror
Baroeg, Rotterdam
15:00
The Clan
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Rembrandt Frerichs / Tony Overwater / Vinsent Planjer
Korzo, Den Haag
15:00
Izaline Calister - Latin Diva (try-out)
Kantine Walhalla, Rotterdam
15:00
Chris Pureka
Roepaen, Ottersum
15:00
Michiel Stekelenburg Quartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
Stardusters
Altstadt, Eindhoven
15:00
Liedjesmakersfestival
Paco Plumtrek, Almelo
15:30
Desray Presents: Music Legends
Vorstin, Hilversum
15:30
Chris Ronald
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Trouble No More
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
Joachim Eijlander Bach Cello Suites
Roepaen, Ottersum
16:00
Ghostface Killah / Killah Priest
Paard, Den Haag
16:00
Blue Grass Boogiemen
dB's, Utrecht
17:00
Popronde Gouda
So What!, Gouda
17:00
Bag Of Bones
Taverne, Bergen
18:00
Fathoms / Martyr Defiled / Pelgrim / Raven Called Sin
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
19:00
Bry / Roo Panes / Leo Stannard
Melkweg, Amsterdam
19:00
Pera invites Daff: Syrian Underground
Paradiso, Amsterdam
19:30
Luke Christopher
Melkweg, Amsterdam
19:30
Augustana
Paradiso, Amsterdam
19:30
Lesoir / Port Noir
Metropool, Hengelo
20:00
My Baby
Effenaar, Eindhoven
20:00
Lea Kliphuis
De Flux, Zaandam
20:15
Fernando Lameirinhas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kakkmaddafakka
Doornroosje, Nijmegen
Mike & The Mechanics
Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Dublin Legends (The Dubliners)
013, Tilburg
20:30
Her Majesty - Deja Vu - Tribute to CSNY
De Oosterpoort, Groningen
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Jaimi Faulkner (AU)
Mezz, Breda
20:30
Margriet Sjoerdsma
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Nederlands Kamerkoor
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Stephen Steinbrink
V11, Rotterdam
21:00
Holy Holy + Mitch Rivers
Rotown, Rotterdam
21:00
King of the World
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Simon Keats
Cul de Sac, Tilburg
21:30
Black Oak
Vera, Groningen
21:30
The Rising Sun
StudioGonz, Gouda
maandag 03 oktober 2016
19:30
Frankie Ballard
Sugar Factory, Amsterdam
NPO Radio 2 presenteert: Bryan Ferry
Martiniplaza, Groningen
Nickelback
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Bruut! / Wilfried de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Life`s Electric
Club Ziggo, Amsterdam
John Garcia
Victorie, Alkmaar
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Kakkmaddafakka
Rotown, Rotterdam
20:30
Bry / Leo Stannard / Roo Panes
Merleyn, Nijmegen
Her Majesty - Deja Vu - Tribute to CSNY
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Freakwater
Bitterzoet, Amsterdam
dinsdag 04 oktober 2016
Paul de Munnik
Cultura, Ede
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Lesoir / Port Noir
Patronaat, Haarlem
Izaline Calister - Latin Diva (try-out)
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Witte Theater, IJmuiden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schuur, Haarlem
MØ
Paradiso, Amsterdam
19:30
Watsky
Melkweg, Amsterdam
19:30
Moaning Cities / Monkey 3
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jon and Roy
Rotown, Rotterdam
20:00
Kakkmaddafakka
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Self Defense Family / Creative Adult
Winston, Amsterdam
20:00
Bry / Leo Stannard / Roo Panes
TivoliVredenburg, Utrecht
The Boxer Rebellion
013, Tilburg
20:00
Mister and Mississippi
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Wovenhand
Effenaar, Eindhoven
20:15
Bruut! / Wilfried de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Ragazze Quartet - Fellow Travelers
Flint, Amersfoort
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Nederlands Kamerkoor
Musis, Arnhem
20:30
The Dublin Legends
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Freakwater
Merleyn, Nijmegen
20:30
Soweto Soul!
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
22:00
Living Hour
Paradiso, Amsterdam
woensdag 05 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
TheAtriuM, Mechelen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Spant!, Bussum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts
Het Klooster, Woerden
Minou Bosua - Minoux
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ton Kas - JABROER
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Muze, Noordwijk
Jon and Roy
Melkweg, Amsterdam
Wovenhand
Melkweg, Amsterdam
Against The Current
TivoliVredenburg, Utrecht
Bryan Ferry
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam