PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -94
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 06 nov
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schouwburg Venray
Venray
Boerderij
Zoetermeer
Chassé Theater
Breda
Theater De Tuin
Leusden
MECC
Maastricht
BIRD
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
AINSI
Maastricht
De Oosterpoort
Groningen
Gigant
Apeldoorn
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Patronaat
Haarlem
Ampere
Antwerpen
Concertgebouw
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Blauwe Kei
Veghel
De Maaspoort
Venlo
Energiehuis
Dordrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Groene Engel
Oss
Mezz
Breda
Spirit of 66
Verviers
Boerderij
Zoetermeer
Metropool Enschede
Enschede
Boerderij
Zoetermeer
So What!
Gouda
Podium heino
Heino
Theater de Griffioen
Amstelveen
Mimik
Deventer
De Speeldoos
Vught
Theater 't Pand
Gorinchem
Cacaofabriek
Helmond
Metropool
Hengelo
Concertgebouw
Amsterdam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Vestzaktheater
Son
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Patronaat
Haarlem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Orpheus
Apeldoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Het Klooster
Woerden
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Het spectrum
Schijndel
De Meenthe
Steenwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Wesopa Weesp
Weesp
De Eendracht
Gemert
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Zuidplein
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Simplon
Groningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
The Box
Amsterdam
Paard
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
Q-Factory
Amsterdam
013
Tilburg
za 07 nov
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
C.C. Achterolmen
Maaseik
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theaters Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Theater De Leest
Waalwijk
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
AFAS Live
Amsterdam
Mezz
Breda
Luctor et Emergo
Rilland
Theater aan het Spui
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Bon theater
Medemblik
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agnietenhof
Tiel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater PePijn
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam

vrijdag 06 november 2020

Ian Siegal DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Elstak & Elstak - Overlieven Schouwburg Venray, Venray
Sacksioni & Reekers Boerderij, Zoetermeer
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Chassé Theater, Breda
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen Theater De Tuin, Leusden
Pink Floyd The Best of - Pink Project the band MECC, Maastricht
Luka BIRD, Rotterdam
Typhoon AFAS Live, Amsterdam
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen AINSI, Maastricht
Lavinia Meijer De Oosterpoort, Groningen
Eric Clayton & The Nine / Scarlet Stories Gigant, Apeldoorn
ABnormal Ancienne Belgique (AB), Brussel
Stage 1,5: Irrational Library - Labasheeda + Bjahan Boy Patronaat, Haarlem
Denis Sulta / DJ Boring Ampere, Antwerpen
Foto Brussels Jazz Orchestra & Erik Kriek
Brussels Jazz Orchestra & Erik Kriek Concertgebouw, Amsterdam
Boban Markovic Orkestar - Balkan gipsy orkest Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Carolina Dijkhuizen / Laise Sanchez / Shirma Rouse - The Soul Diva’s Zaantheater, Zaandam
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond) Junushoff Theater, Wageningen
Tim Fransen - De Mens en Ik C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lebbis - De Ervaring Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan als Theater de Blauwe Kei, Veghel
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat? De Maaspoort, Venlo
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris Energiehuis, Dordrecht
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lavalu Groene Engel, Oss
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute Mezz, Breda
Layla Zoe Spirit of 66, Verviers
Pink Project Boerderij, Zoetermeer
Miss Montreal Metropool Enschede, Enschede
Ronnie James Dio - The Memorial Concert Boerderij, Zoetermeer
Pocket Knife Army + LIJO So What!, Gouda
Leonie Meijer - Perfect Solitude Podium heino, Heino
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater de Griffioen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen Mimik, Deventer
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Speeldoos, Vught
Nesim - TaBoe! Theater 't Pand, Gorinchem
Nits Cacaofabriek, Helmond
Ryan McGarvey Metropool, Hengelo
Chick Corea / Christian McBride / Brian Blade Concertgebouw, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Vestzaktheater, Son
Dennis van Aarssen - That's life Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Theater Bellevue, Amsterdam
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Luka Patronaat, Haarlem
Typhoon Schouwburg Odeon, Zwolle
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Orpheus, Apeldoorn
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour Theater Aan de Slinger, Houten
Sanne Wallis de Vries - Heel Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bloemen - solovoorstelling Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van Kooten - Speeltijd Het Klooster, Woerden
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Hoftheater, Raalte
Jandino - Opgefokt Schouwburg Amphion, Doetinchem
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Goudse Schouwburg, Gouda
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Het spectrum, Schijndel
Charly Luske - The story of George Michael De Meenthe, Steenwijk
The Best of Simon & Garfunkel Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Georges Lotze - The Neil Diamond Project Theater Harderwijk, Harderwijk
Marijn Brouwers - Soloquartet Wesopa Weesp, Weesp
Vera Mann - Goesting De Eendracht, Gemert
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Theater Zuidplein, Rotterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Shirma Rouse - Acoustic Sessions KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Steffen Morrison Simplon, Groningen
Michael Pilarczyk Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Judy Blank TivoliVredenburg, Utrecht
De Kift TivoliVredenburg, Utrecht
112 / Jagged Edge The Box, Amsterdam
DeWolff Paard, Den Haag
Michelle David & The Gospel Sessions Doornroosje, Nijmegen
Wild Romance Q-Factory, Amsterdam
Amelie Lens 013, Tilburg

zaterdag 07 november 2020

Man, man, man, de Podcast Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième C.C. Achterolmen, Maaseik
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg De Kring, Roosendaal
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Theaters Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lucas Hamming - Haast Philharmonie Haarlem, Haarlem
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater De Leest, Waalwijk
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars Cultura, Ede
Karin Bruers - Love is Wonderful! Parktheater, Eindhoven
Warface AFAS Live, Amsterdam
Ik Zie U Graag ... Mezz, Breda
De eeuw van Harry Belafonte Luctor et Emergo, Rilland
Crossing Border Den Haag Theater aan het Spui, Den Haag
TakeRoot De Oosterpoort, Groningen
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan? De Molenberg, Delfzijl
Martijn Kardol - Welkom Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence Bon theater, Medemblik
Ruud Hermans Theater 't Speelhuis, Helmond
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Judy Blank / Yorick van Norden - Bob Dylan de songs, de mythe Agnietenhof, Tiel
Iris Hond C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ronald Snijders - Een avond met mij Theater de Stoep, Spijkenisse
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time Lindenberg Theater, Nijmegen
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk Theater PePijn, Den Haag
K3 - Dromentour Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pagina -94