Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Concerto
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
17:30
Cultuurkapel Deurne
Deurne
Vorst Nationaal
Brussel
19:00
Vorstin
Hilversum
19:00
Bibelot
Dordrecht
19:00
BIRD
Rotterdam
19:00
De Bosuil
Weert
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Manifesto
Hoorn
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Van Zantenhal
Nieuw Vennep
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Capitole
Gent
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Botanique
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Hip
Deventer
20:00
Westerunie
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater PePijn
Den Haag
20:00
The Livingroom
Zwolle
Duycker
Hoofddorp
20:00
De Schuur
Hoogmade
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
20:00
Bleyemakerij BOEMEL 76
Tilburg
20:00
Plato Zwolle
Zwolle
Koornbeurs
Delft
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bibelot
Dordrecht
Paradiso
Amsterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
People's Place
Amsterdam
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Mezz
Breda
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Nederland Drie
Wateringen
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
De Groene Zwaan
De Rijp
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:30
Taverne
Bergen
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
22:30
Grandcafe Seventies Eighties
Almere
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
P3
Purmerend
C.C. Den Herd
Bladel
Theater 't Onderdak
Sassenheim
zaterdag 24 oktober 2015
16:00
Eilen Jewell / Pokey Lafarge / Albert Castiglia / Joe Louis Walker / J
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Clean Pete
Concerto, Amsterdam
17:00
BluesFellas
Café de Pilaren, Alkmaar
17:30
Dez Mona / King Diamond / Sean Taylor / The Anaesthetics / the Bullfig
Cultuurkapel Deurne, Deurne
Imagine Dragons
Vorst Nationaal, Brussel
19:00
Barracuda / Blow Out! / G.E.A.R / Mach5 / Mucho Ruido / ROX Classics /
Vorstin, Hilversum
19:00
Popronde Dordrecht
Bibelot, Dordrecht
19:00
Mocky
BIRD, Rotterdam
19:00
Weert Hard Volume II
De Bosuil, Weert
19:30
Zappa Plays Zappa
Melkweg, Amsterdam
19:30
Barrelhouse / Mojoman
Manifesto, Hoorn
Symphonica in Rosso met Marco Borsato
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Douwe Bob + support
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jacqueline Govaert
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Slagerij van Kampen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Maarten Heijmans
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sabrina Starke
Corneel, Lelystad
20:00
La Luz
Paradiso, Amsterdam
Maaike Ouboter
Theater de Spiegel, Zwolle
Golden Earring
Van Zantenhal, Nieuw Vennep
20:00
Mothers Finest Tribute
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Axelle Red
Capitole, Gent
20:00
The Van Jets
Patronaat, Haarlem
20:00
Gengahr
Botanique, Brussel
Apocalyptica
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Barrence Whitfield and the Savages
De Hip, Deventer
20:00
XTRM SKEER vs Therapy Sessions
Westerunie, Amsterdam
20:00
[SU:M]
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Ignition / Southern Rumble / The Rumble Rousers
De Pul, Uden
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
De Kift
Schouwburg de Lawei, Drachten
Danny Vera
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Huub Stapel - MV²
Goudse Schouwburg, Gouda
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Dear Ellinor
The Livingroom, Zwolle
Rootsriders
Duycker, Hoofddorp
20:00
Queen
De Schuur, Hoogmade
20:00
Counter Jib invites Captain Casanova
dB's, Utrecht
20:00
Maceo Parker
Het Depot, Leuven
20:00
Nu of Nooit voorronde #4
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Luka Bloom
De Spil, Roeselare
20:00
JP Soars and the Red Hots
NiXenMeer, Enschede
20:00
The Tips
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
G#DSGESKANK met Mr. Wallace + Boss Capone + 10toGO
Het Bolwerk, Sneek
20:00
The Steve'n Seagulls
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Experimental Tropic Blues Band
Pacific Parc, Amsterdam
20:00
Bertolf
Bleyemakerij BOEMEL 76, Tilburg
20:00
Canshaker Pi
Plato Zwolle, Zwolle
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Koornbeurs, Delft
20:15
Robb Murphy
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Digitzz / Maydien
De Helling, Utrecht
Patti Smith
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
André Manuel
Diligentia, Den Haag
20:15
Appels met Peren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
The Kik
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Children of the Light Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
The Ploctones
De Dillewijn, Ankeveen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Antimatter
Boerderij, Zoetermeer
20:30
My Baby
Bibelot, Dordrecht
Yo La Tengo
Paradiso, Amsterdam
20:30
Daniël Arends
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Natacha Atlas
People's Place, Amsterdam
20:30
Orgel Vreten
Fluor, Amersfoort
20:30
A Traitor Like Judas
Podium 't Beest, Goes
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
CCC Inc
Roepaen, Ottersum
20:30
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Between the Jars
EKKO, Utrecht
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Baloney Celtic Music
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:30
Lee Konitz & Jeff Denson Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Omval, Diemen
21:00
Destine
Bibelot, Dordrecht
21:00
Eric Bibb
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Trijntje Oosterhuis
Mezz, Breda
21:00
Eye Of Solitude
Little Devil, Tilburg
21:00
Marc O’Reilly / Michael Prins
Groene Engel, Oss
21:00
Avery Plains / Homemade Empire
Winston, Amsterdam
21:00
Kareem Raïhani
Grounds, Rotterdam
21:00
Bounds of Modesty / The Doots
Altstadt, Eindhoven
21:00
J.C. de Dukdalf presenteert SKA met Andere Koek! & Starfish
Dukdalf, Wieringerwerf
21:00
Soul Live: Diverse artiesten, zie extra info
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
B Sharp
Nederland Drie, Wateringen
21:00
Hollis Brown
De Zwerver, Oostende
21:00
Anne Groen en band
De Groene Zwaan, De Rijp
21:30
Crazy Daisy
De Fles, Spijkenisse
21:30
Mimile
Taverne, Bergen
22:00
The Rude Move
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
De Sluwe Vos
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Grasjas
Stage Music Cafe, Eindhoven
22:30
Partyshift
Grandcafe Seventies Eighties, Almere
23:00
Gorgon Sound / J-Kenzo / Sukh Knight
Doornroosje, Nijmegen
23:00
90's Reloaded
P3, Purmerend
zondag 25 oktober 2015
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
Theater 't Onderdak, Sassenheim