Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De hoogte
Winsum
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Mahogany Hall
Edam
21:00
StudioGonz
Gouda
21:00
Vera
Groningen
21:00
P3
Purmerend
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
Altstadt
Eindhoven
21:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
dB's
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Iduna
Drachten
21:00
Taverne
Bergen
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
21:30
De Fles
Spijkenisse
22:00
Merleyn
Nijmegen
Corneel
Lelystad
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Hall Of Fame
Tilburg
22:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
22:30
Ernesto's
Sittard
23:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Mezz
Breda
Trix
Antwerpen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
LantarenVenster
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Hulst Cultureel
Hulst
14:00
Baroeg
Rotterdam
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
14:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
14:00
Vorstin
Hilversum
14:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
14:30
WORM
Rotterdam
15:00
Hofsteenge
Grolloo
15:00
Boerderij Kamps
Rolde
15:00
Poppodium Volt
Sittard
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
Extase
Tilburg
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
De Harmonie
Edam
16:30
Mezz
Breda
17:00
Taverne
Bergen
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Paard
Den Haag
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Vera
Groningen
20:00
Mezz
Breda
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
NAXT Stage
Almelo
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stuk
Leuven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Helling
Utrecht
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
De Oosterpoort
Groningen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:00
Hedon
Zwolle
22:00
Paradiso
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De verlichte geest
Roeselare
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Trix
Antwerpen
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
zaterdag 17 oktober 2015
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De hoogte, Winsum
20:30
Roos Rebergen
Paco Plumtrek, Almelo
20:30
Shai Maestro Trio - untold stories
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
John Engels
Mahogany Hall, Edam
21:00
mantra machine
StudioGonz, Gouda
21:00
Brother & Bones + support
Vera, Groningen
21:00
Steve'n'Seagulls
P3, Purmerend
21:00
Meta & The Cornerstones
Grounds, Rotterdam
21:00
Circo Simonelli / DJ DNS / The Cool Quest
Manifesto, Hoorn
Lakshmi
Altstadt, Eindhoven
21:00
De Dijk
Gigant, Apeldoorn
21:00
James Leg / Robbing Banks
dB's, Utrecht
21:00
Orange Fox
Hedon, Zwolle
21:00
Frantic Freak / Painbringer
Iduna, Drachten
21:00
Daimy Lotus
Taverne, Bergen
21:30
Dave McGraw & Mandy Fer
Porgy en Bess, Terneuzen
21:30
16 Dollars
De Fles, Spijkenisse
22:00
Tim Vantol
Merleyn, Nijmegen
Gregory Page
Corneel, Lelystad
22:00
The Highway Gang
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
BEA1991
Paradiso, Amsterdam
22:00
Chandima / Delucxed / Jack Wax / Rene Reiter / Steve Mills
Hall Of Fame, Tilburg
22:00
Noisia Invites (Amsterdam Dance Event)
Melkweg, Amsterdam
22:00
JPK Band
Stage Music Cafe, Eindhoven
22:30
Dubwise
Ernesto's, Sittard
23:00
L’Afrique X Liberation ADE special
North Sea Jazz Club, Amsterdam
23:00
The Joint Reunion: DJ TLM + DJ Mass + J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Kei Goed Gratis: DJ EZD / Jayhem / Eb & Vloed / Whistle & Twitch
Mezz, Breda
zondag 18 oktober 2015
Public Image Ltd.
Trix, Antwerpen
Kapok
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tangerine - In Stereo
LantarenVenster, Rotterdam
The Simon & Garfunkel Story
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jacquelien de Savornin Lohman
Hulst Cultureel, Hulst
14:00
Moonshine Madness
Baroeg, Rotterdam
14:00
The Ploctones
PlusEtage, Baarle-Nassau
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
14:00
Krachtstroom Festival
Vorstin, Hilversum
14:00
Popkoor You Name It
Gebouw-T, Bergen op Zoom
14:30
Afrofuturism Now!
WORM, Rotterdam
15:00
Jimmy LaFave
Hofsteenge, Grolloo
15:00
Zigeunerorkest Frysk Csardas
Boerderij Kamps, Rolde
15:00
Leonard Cohen geit plat
Poppodium Volt, Sittard
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
Tony Spinner
Extase, Tilburg
16:00
'De boM!' Doe Maar Revisited
De Bosuil, Weert
16:00
Dave McGraw & Mandy Fer
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
16:00
Karel Boehlee, Tom Beek, Marc Schenk en Frans van Geest
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
16:00
Trouble No More
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:15
Avery Plains
Gigant, Apeldoorn
16:30
Lemon
De Harmonie, Edam
16:30
Rhinos Are People Too (BE) - Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
17:00
St. Louis Slim
Taverne, Bergen
Riverside: Love, Fear And The Time Machine Tour
013, Tilburg
19:00
Hanzel und Gretyl
Little Devil, Tilburg
20:00
Anuar - Integer
Perron-3, Rosmalen
20:00
Pink Project
Paard, Den Haag
Ben van den Dungen Kwartet
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Y&T
Nieuwe Nor, Heerlen
DOUWE BOB - speciaal intiem akoestisch concert @ Noorderkerk (40 jaar
Het Bolwerk, Sneek
20:00
MainStreet
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Liesbeth List
Paradiso, Amsterdam
20:00
Steve 'n' Seagulls - Bluegrass Rock/Metal covers
Boerderij, Zoetermeer
Suuns & Jerusalem In My Heart
Vera, Groningen
20:00
Gregory Page (UK)
Mezz, Breda
20:00
Axelle Red
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
B-Brave
Metropool, Hengelo
20:00
[SU:M]
C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
C.C. 't Gasthoes, Horst
Angelus Apatrida
NAXT Stage, Almelo
20:00
Modalities: An Exploration Of Theatre and Electronic Music
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Alasdair Roberts
Stuk, Leuven
Jett Rebel Solo
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Will And The People
De Helling, Utrecht
20:30
Stick Men ft. Tony Levin, Pat Mastelotto & Markus Reuter
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Snarky Puppy
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Ron Carter’s Foursight - 'Dear Miles'
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
The Junction
Paradiso, Amsterdam
21:00
Jazzal
Stage Music Cafe, Eindhoven
21:00
Siena Root / The Good Hand
Hedon, Zwolle
22:00
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
Paradiso, Amsterdam
maandag 19 oktober 2015
Son Lux
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Angelus Apatrida
De verlichte geest, Roeselare
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Hollis Brown
Concerto, Amsterdam
18:00
B-Brave
Melkweg, Amsterdam
19:00
A Forest of Stars
Little Devil, Tilburg
19:30
Brother & Bones
Melkweg, Amsterdam
Randy Newman
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek - Licht! (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Tim Vantol
Sugar Factory, Amsterdam
The Sisters of Mercy
Trix, Antwerpen
Novastar
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Rich Robinson
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Popa Chubby
Spirit of 66, Verviers
20:00
50 jaar 3FM
Paradiso, Amsterdam
20:00
Zebra Zulu
Grounds, Rotterdam
Ryan Bingham
Tolhuistuin, Amsterdam