PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -946
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 07 okt
21:30
Electron
Breda
21:30
Cafe Daniels
Wageningen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Volta
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Café De Speeltuin
Breda
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
za 08 okt
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Harmonie
Leeuwarden
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Zaantheater
Zaandam
Eden
Charleroi
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wilminktheater
Enschede
1
1
Singer Theater
Laren
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
Spant!
Bussum
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Gryphus
Vierlingsbeek
Arto Theater
Schoonhoven
Theater De Omval
Diemen
C.C. De Kei
Reusel
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
J.C. Elektra
Sliedrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Grenslandhallen
Hasselt
Meervaart
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Lucky
Rijssen
2
Concerto
Amsterdam
1
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
G.C. Den Dries
Retie
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Atak
Enschede
20:00
De Flux
Zaandam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
Gelredome
Arnhem
6
1
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
013
Tilburg
2
16
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Cultura
Ede
20:00
O.C. De Kleine Beer
Beernem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Meester
Almere
20:00
RASA
Utrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
3
20:00
Americahal
Apeldoorn
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
BIRD
Rotterdam
1
1
Paard
Den Haag
1
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Doornroosje
Nijmegen
1
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
De School
Amsterdam
EKKO
Utrecht
1
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem

vrijdag 07 oktober 2016

21:30
Future Old People Are Wizards Electron, Breda
21:30
Gangabella Cafe Daniels, Wageningen
22:00
Living Room Heroes Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Taxidermist Merleyn, Nijmegen
22:00
TRDGR8 presents: A’dam Underdogs Vol. I: IKS & Semey Group Volta, Amsterdam
22:00
Kelvin Jones Paradiso, Amsterdam
22:00
Archont / Mikeylow Café De Speeltuin, Breda
23:00
DJ Rush Doornroosje, Nijmegen
23:30
Balkanbeats Neushoorn, Leeuwarden

zaterdag 08 oktober 2016

Joep Onderdelinden - Taart! Theater 't Onderdak, Sassenheim
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Posttheater, Arnhem
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Izaline Calister - Latin Diva (try-out) De Harmonie, Leeuwarden
Nynke Laverman - Wachter Zeeuwse Concertzaal, Middelburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Het Park, Hoorn
Matroesjka - Eeuwig Vlees Zaantheater, Zaandam
Wovenhand Eden, Charleroi
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Schattelijn, Geertruidenberg
Roos Blufpand - Hoe Dan Theater de Stoep, Spijkenisse
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Wilminktheater, Enschede
1
1
De Partizanen - Welkom in Partizanië Singer Theater, Laren
Foto Bazart
Bazart Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Spant!, Bussum
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater de Hofnar, Valkenswaard
André Manuel - De Onzen Gryphus, Vierlingsbeek
Henry van Loon - Sleutelmoment Arto Theater, Schoonhoven
Micha Wertheim - Ergens Anders Theater De Omval, Diemen
Jochen Otten C.C. De Kei, Reusel
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden Theater Bouwkunde, Deventer
Marc-Marie Huijbregts Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Monomyth J.C. Elektra, Sliedrecht
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Schouwburg Het Park, Hoorn
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Alex Agnew - Unfinished Business Grenslandhallen, Hasselt
Lenette van Dongen - Tegenwind Meervaart, Amsterdam
Ton Kas - JABROER Theater de Purmaryn, Purmerend
Foto Destruction
Destruction Lucky, Rijssen
2
Foto The Fire Harvest
The Fire Harvest Concerto, Amsterdam
1
17:00
The Spectators Café de Pilaren, Alkmaar
19:00
257ers - Helemaal Melkweg Melkweg, Amsterdam
Foto Eek-A-Mouse
Eek-A-Mouse Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Arbeid Adelt! / Aroma Di Amore / CJ Bolland G.C. Den Dries, Retie
20:00
Beaty Heart Paradiso, Amsterdam
20:00
The Kik Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Bastian Baker Magdalenazaal (MaZ), Brugge
20:00
NUHR De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Faintest Idea + The Sketchers Het Bolwerk, Sneek
20:00
Rodderfest met o.a. Basement Saints / Dany Lademacher's Wild Romance De Bosuil, Weert
20:00
Gemma Ray Atak, Enschede
20:00
De Kraaien De Flux, Zaandam
Dorona Alberti - Käsebrot Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Crazy Cult Roadshow / Junkfood Lunchbox The Jack, Eindhoven
20:00
Guitar Wolf dB's, Utrecht
Foto Justin Bieber
Justin Bieber Gelredome, Arnhem
6
1
20:00
Hans Dekker / Mo el Khamssi / Roland van Hek PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
My Baby Victorie, Alkmaar
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Birdy 013, Tilburg
2
16
20:00
Snowapple en Gayle Skidmore Molen De Ster, Utrecht
20:00
Dutch Swing College Band Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Stevie Ann Cultura, Ede
20:00
Jasper Huysentruyt Trio O.C. De Kleine Beer, Beernem
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Broederliefde Patronaat, Haarlem
20:00
Andy Frasco De Meester, Almere
20:00
Hailu Mergia, Tony Buck & Mike Majkowski - Hypnotiserende ethiojazz RASA, Utrecht
20:00
The Beards Bitterzoet, Amsterdam
3
20:00
Jan Smit Americahal, Apeldoorn
20:00
Sabrina Starke TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Lucifer Little Devil, Tilburg
Foto Dazzled Sticks
Dazzled Sticks BIRD, Rotterdam
1
1
Foto Diggy Dex
Diggy Dex Paard, Den Haag
1
20:15
Margriet Sjoerdsma Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Cesar Zuiderwijk - Masterclass Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Theater de Stoep, Spijkenisse
Foto Tangerine
Tangerine TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater De Veste, Delft
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Cabarestafette Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Nederlands Kamerkoor De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
JJ Grey & Mofro Doornroosje, Nijmegen
1
20:15
Kelly God / Rene van Kooten / Rotterdams Philharmonisch Orkest De Doelen, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Ruk! Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater Ludens, Voorburg
20:15
Her Majesty Zaantheater, Zaandam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Hovius plays Radiohead Metropool, Hengelo
20:30
Pink Project Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Princess Nokia De School, Amsterdam
Foto Mozes and the Firstborn
Mozes and the Firstborn EKKO, Utrecht
1
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop! Het Trefpunt, Warmond
20:30
Vreemde Kostgangers De Oosterpoort, Groningen
20:30
Kiki Schippers Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
LOS - VAST Theater het Hof, Arnhem
20:30
Junior Kenna & Fiyah Nation Band Luxor Live, Arnhem
Pagina -946