PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -941
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 09 okt
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
14:00
Van Abbemuseum
Eindhoven
14:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Paradiso
Amsterdam
1
14:30
Muziekcentrum Enschede
Enschede
14:30
Theater Dakota
Den Haag
14:30
Boerderij
Zoetermeer
15:00
De Perifeer
Deventer
15:00
Iduna
Drachten
15:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
15:00
De Bosuil
Weert
15:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Altstadt
Eindhoven
15:30
De Kleine Waarheid
Zaandam
16:00
Westerkerk
Amsterdam
16:00
Paard
Den Haag
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
17:00
Taverne
Bergen
18:00
Little Devil
Tilburg
18:00
De Pul
Uden
19:00
PopEi
Eindhoven
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
1
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Gelredome
Arnhem
3
20:00
Luxor Live
Arnhem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
CCXL Theater
Vlissingen
1
20:00
D' Engelenburgh
Fijnaart
De Amer
Amen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Metropool
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Vorstin
Hilversum
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
1
20:00
Jazzpodium Waterweg
Schiedam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
21:00
Mezz
Breda
21:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
2
21:30
Hedon
Zwolle
22:00
Paradiso
Amsterdam
ma 10 okt
16:00
Concerto
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
3
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Paradiso
Amsterdam
2
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
di 11 okt
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Theaters Tilburg
Tilburg
Toneelschuur
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Witte Theater
IJmuiden
Café le Coq
Brussel
Theaters Tilburg
Tilburg
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Paradiso
Amsterdam
1
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
1
Paradiso
Amsterdam
4
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
1
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
wo 12 okt
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Fulcotheater
IJsselstein

zondag 09 oktober 2016

De Grote Prijs van Nederland Kwartfinale Singer-Songwriter Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
14:00
Duo Isphording - Frackiwicz Van Abbemuseum, Eindhoven
14:00
Daniel Cane & The Rebellion Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Foto Steve Forbert
Steve Forbert Paradiso, Amsterdam
1
14:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach Muziekcentrum Enschede, Enschede
14:30
Cesar Zuiderwijk - Masterclass Theater Dakota, Den Haag
14:30
My Breath My Music - In Concert with o.a. Candy Dulfer Boerderij, Zoetermeer
15:00
Radboud Mens De Perifeer, Deventer
15:00
Destruction Iduna, Drachten
15:00
8e Bergs Blues Festival Gebouw T, Bergen op Zoom
15:00
Al McKay's Earth , Wind & Fire experience De Bosuil, Weert
15:00
Nederlands Kamerkoor Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
15:00
Singer-Songwriter Bram van Langen PopEi, Eindhoven
15:00
Afterbeat Altstadt, Eindhoven
15:30
Vicki Swan & Jonny Dyer De Kleine Waarheid, Zaandam
16:00
The Bartholomew Consort Westerkerk, Amsterdam
16:00
Konono No.1 Paard, Den Haag
16:00
Dynamite Blues Band Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
17:00
Route 77 Taverne, Bergen
18:00
Entrapment Little Devil, Tilburg
18:00
Londense singer/songwriters Gecko + Lewis Bootle De Pul, Uden
19:00
Cowboys from Hell PopEi, Eindhoven
19:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Aterciopelados Melkweg, Amsterdam
19:30
Hypno5e Patronaat, Haarlem
1
19:45
Matt Simons TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Soweto Soul! TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Justin Bieber
Justin Bieber Gelredome, Arnhem
3
20:00
Lene Lovich Band Luxor Live, Arnhem
Foto Jimmy Carr
Jimmy Carr Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Her Majesty Schouwburg Hengelo, Hengelo
Foto Kim Wilde
Kim Wilde CCXL Theater, Vlissingen
1
20:00
Cleem Determeijer / Ellen Deelen / Ger Venneker / mascha van de kuit D' Engelenburgh, Fijnaart
Bewilder De Amer, Amen
20:00
Bryan Ferry Kursaal Oostende, Oostende
Foto The Australian Pink Floyd Show
The Australian Pink Floyd Show De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
Blackbriar / End of the Dream / Scarlett Stories / Rosewood Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
The Dublin Legends Metropool, Hengelo
Bart Wirtz Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Duo Verzaro Flint, Amersfoort
20:00
Clean Bandit Paradiso, Amsterdam
20:00
Plug 'n Play - Out Of The Way De Vorstin, Hilversum
Foto Bayonne
Bayonne Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Andy Frasco Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Jodie Abacus Paradiso, Amsterdam
20:00
Blues aan de Zaan: Jaimi Faulkner De Flux, Zaandam
20:00
Canvas PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
1
20:00
Yuri Honing Acoustic Quartet Jazzpodium Waterweg, Schiedam
20:15
Sanne Wallis de Vries De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Ledeltheater, Oostburg
20:30
Guitar Wolf Patronaat, Haarlem
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees C.C. Den Herd, Bladel
21:00
Gemma Ray (UK) Mezz, Breda
21:00
Eek-A-Mouse Doornroosje, Nijmegen
21:00
Oscar Bitterzoet, Amsterdam
2
21:30
Magnetic Spacemen Hedon, Zwolle
22:00
Matt Woods Paradiso, Amsterdam

maandag 10 oktober 2016

16:00
Ultimate Painting Concerto, Amsterdam
Foto The Rifles
The Rifles Melkweg, Amsterdam
3
19:30
Halve finales Amsterdamse Popprijs Paradiso, Amsterdam
20:00
Amanda Pearcy Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Emil Landman Burgerweeshuis, Deventer
Foto Holy Fuck
Holy Fuck Paradiso, Amsterdam
2
20:15
John 5 De Helling, Utrecht
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Ultimate Painting Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
The Australian Pink Floyd Show 013, Tilburg
Foto Eek-A-Mouse
Eek-A-Mouse TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:30
Virgil Donati Boerderij, Zoetermeer
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Jamie Saft New Zion Trio Café Wilhelmina, Eindhoven

dinsdag 11 oktober 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater Het Heerenlogement, Beusichem
André Manuel - De Onzen De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Zaantheater, Zaandam
Joep Onderdelinden - Taart! Theaters Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de Lach Toneelschuur, Haarlem
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Witte Theater, IJmuiden
Krankland Café le Coq, Brussel
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love Theaters Tilburg, Tilburg
19:30
Leeuwarder Improvisatie Poel Neushoorn, Leeuwarden
Foto Steve Forbert
Steve Forbert TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
The Kik Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Foto Douglas Dare
Douglas Dare Paradiso, Amsterdam
1
Foto Bryan Ferry
Bryan Ferry Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
1
Foto Seasick Steve
Seasick Steve Paradiso, Amsterdam
4
20:00
An Pierlé Vondelkerk, Amsterdam
1
20:00
Kim Wilde Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Marianas Trench Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Peter Murphy Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
Giant Tiger Hooch Paradiso, Amsterdam

woensdag 12 oktober 2016

Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Fulcotheater, IJsselstein
Pagina -941