Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Bibelot
Dordrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Cul de Sac
Tilburg
20:30
De Pul
Uden
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
BREStheater
Brielle
20:45
Extase
Tilburg
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Vera
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Amstelkerk
Amsterdam
21:00
Gigant
Apeldoorn
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
Stathe
Utrecht
Duycker
Hoofddorp
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Hedon
Zwolle
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:30
Melkweg
Amsterdam
Warehouse 22
Amsterdam
Ledeltheater
Oostburg
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg de Lawei
Drachten
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Theater 't Pand
Gorinchem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Flint
Amersfoort
Theater Bouwkunde
Deventer
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. De Steenoven
Herzele
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Heyhoef-Backstage
Tilburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
JVC De Schuit
Katwijk
Theater Ludens
Voorburg
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Luctor et Emergo
Rilland
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
C.C. Hasselt
Hasselt
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:15
Extase
Tilburg
16:00
Concerto
Amsterdam
17:00
Melkweg
Amsterdam
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Poppodium Volt
Sittard
19:30
Laurenskerk
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Koorenhuis
Den Haag
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Martiniplaza
Groningen
Vorst Nationaal
Brussel
De Pul
Uden
20:00
Music Club Kampen
Kampen
La Madeleine
Brussel
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
BIRD
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Muziekgieterij
Maastricht
Paard
Den Haag
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Little Devil
Tilburg
Paradox
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
20:00
013
Tilburg
20:00
Flint
Amersfoort
vrijdag 14 oktober 2016
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Bussel, Oosterhout
St. Tropez
Bibelot, Dordrecht
20:30
Broederliefde – Ik Was Al Binnen Clubtour
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
De Meerpaal, Dronten
20:30
Sam Outlaw
Metropool, Hengelo
20:30
Backgammon / Belle of Louisville / Rilan & The Bombardiers
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Ann May
De Pul, Uden
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Enge Buren - Ruk!
BREStheater, Brielle
20:45
The Elementary Penguins in Extase
Extase, Tilburg
Sabrina Starke
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Bewilder + support
Vera, Groningen
21:00
Terzij De Horde + GGU:II
Luxor Live, Arnhem
21:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
SplotsZ, Roelofarendsveen
21:00
Emancipator Ensemble
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Crystal Dream - a U2 tribute
De Bosuil, Weert
21:00
Nouveau Vélo
Altstadt, Eindhoven
21:00
Tribute to Michael Jackson (Uitverkocht)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Dune Rats / DZ Deathrays
Rotown, Rotterdam
21:00
Drive Like Maria
Fluor, Amersfoort
21:00
Kid Harlequin / HØUND
Winston, Amsterdam
21:00
Rob van Bavel / Sebastiaan van Bavel
Amstelkerk, Amsterdam
21:00
SPUUGZAT
Gigant, Apeldoorn
Bökkers
Burgerweeshuis, Deventer
21:30
Lemon (NL)
Stathe, Utrecht
Eek-A-Mouse
Duycker, Hoofddorp
22:00
Donnie
Paradiso, Amsterdam
22:00
The New Habit
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Hovius Plays Radiohead
Hedon, Zwolle
23:00
Palmbomen II
Merleyn, Nijmegen
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 15 oktober 2016
O.W.A.P. ADE Special
Warehouse 22, Amsterdam
Paul de Munnik
Ledeltheater, Oostburg
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Micha Wertheim - Ergens Anders
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Schouwburg de Lawei, Drachten
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater 't Pand, Gorinchem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Lindenberg Theater, Nijmegen
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Storm, Winterswijk
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Flint, Amersfoort
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bouwkunde, Deventer
Warhaus
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Brace
Deventer Schouwburg, Deventer
Fairport Convention
C.C. De Steenoven, Herzele
Ian Siegal
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Dynamite Blues Band
Heyhoef-Backstage, Tilburg
Marc-Marie Huijbregts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Life`s Electric
JVC De Schuit, Katwijk
André Manuel - De Onzen
Theater Ludens, Voorburg
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Meervaart, Amsterdam
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
Lenette van Dongen - Tegenwind
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ton Kas - JABROER
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Wilfried de Jong & Bruut!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Hasselt, Hasselt
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:15
The Rising Sun / Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Extase, Tilburg
16:00
Bauer
Concerto, Amsterdam
17:00
Amsterdam Metalfest
Melkweg, Amsterdam
17:00
Matt Harlan / Rachel Jones
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
17:00
Gadja
Café de Pilaren, Alkmaar
19:00
The Janoskians
Melkweg, Amsterdam
19:00
ipsYlon festival
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
19:15
Daughter
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Weerstand
Poppodium Volt, Sittard
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Laurenskerk, Rotterdam
19:30
The Black Heart Rebellion
Melkweg, Amsterdam
19:30
Sunday Sun
Koorenhuis, Den Haag
19:45
Felabration
Doornroosje, Nijmegen
Jan Smit
Martiniplaza, Groningen
Zucchero
Vorst Nationaal, Brussel
Y&T
De Pul, Uden
20:00
Kim Wilde
Music Club Kampen, Kampen
Ross / Skye
La Madeleine, Brussel
20:00
Lemon (NL)
Café Wilhelmina, Eindhoven
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
Ed Struijlaart
Paradiso, Amsterdam
Sabrina Starke
BIRD, Rotterdam
Yann Tiersen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Indian Askin
C.C. Cayen, Enkhuizen
Dua Lipa
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Agnietenhof, Tiel
Mozes and the Firstborn
Muziekgieterij, Maastricht
The Unthanks
Paard, Den Haag
20:00
Virus Syndicate + Chevalien
De Flux, Zaandam
20:00
Castle
Little Devil, Tilburg
Teus Nobel - Social Music
Paradox, Tilburg
20:00
The Accelerators / The Real Danger (NL)
dB's, Utrecht
20:00
Kringili & Alex Megas - Juice EP release party
013, Tilburg
20:00
NUHR - Draai eens om
Flint, Amersfoort