Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Diligentia
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
20:45
EKKO
Utrecht
20:00
Flint
Amersfoort
Fluor
Amersfoort
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
Iduna
Drachten
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
17:00
Metropool
Hengelo
23:00
Mezz
Breda
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Papenstraattheater
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Poppodium Volt
Sittard
17:00
Q-Factory
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Venray
Venray
21:00
Simplon
Groningen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:00
STECK
Delft
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:00
Taverne
Bergen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Idea
Soest
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
22:00
Vera
Groningen
Victorie
Alkmaar
Werftheater
Utrecht
19:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Winston
Amsterdam
20:30
WORM
Rotterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
Atak
Enschede
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
Biebob
Vosselaar
20:00
Boekhandel Praamstra
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Stroud
Putten
20:30
Cafe de Ruimte
Amsterdam
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Corneel
Lelystad
20:00
Cul de Sac
Tilburg
Cultura
Ede
donderdag 29 oktober 2015
20:15
The Kik
Diligentia, Den Haag
Graveyard
Doornroosje, Nijmegen
Circa Waves
Effenaar, Eindhoven
20:45
Holy Holy
EKKO, Utrecht
20:00
Herman Finkers
Flint, Amersfoort
Bo Saris
Fluor, Amersfoort
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Canshaker Pi / Sheik Anorak
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Canshaker Pi
Hall Of Fame, Tilburg
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
André Manuel
Het Klooster, Woerden
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
Bob Wayne & The Outlaw Carnies
Iduna, Drachten
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Daniël Arends
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
the obsCURE
Luxor Live, Arnhem
21:00
Trijntje Oosterhuis
Luxor Live, Arnhem
20:00
Rooie Waas
Melkweg, Amsterdam
Steve Earle and the Dukes / The Mastersons
Melkweg, Amsterdam
22:00
Collin Hoeve
Merleyn, Nijmegen
17:00
Rich Wyman
Metropool, Hengelo
23:00
Klub Bulk: Kijk Een Ster + Oby Nine + Coco Bryce
Mezz, Breda
20:00
An evening with Terry Bozzio
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Henny Vrienten - Alles Is Anders
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
HAEVN / Sofie Letitre
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Dana Fuchs
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Joris Linssen & caramba
P60, Amstelveen
Causes
Paard, Den Haag
Matt Simons
Paard, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Bewilder
Paradiso, Amsterdam
Low
Paradiso, Amsterdam
Chantal Acda / Peter Broderick
Paradiso, Amsterdam
20:30
Patrick Nederkoorn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Jeugd Van Tegenwoordig
Patronaat, Haarlem
20:00
Beatrice van der Poel
Podium 't Beest, Goes
20:00
The Last Baron Album release party
Poppodium Volt, Sittard
17:00
Pique!: Josephine + Amado
Q-Factory, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Jacqueline Govaert
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Remy van Kesteren & Eric Vloeimans - Muziek van de stilte
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Gerard van Maasakkers & Frank Cools - Maar liefje, nu heb je geen voet
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Venray, Venray
21:00
Russkaja
Simplon, Groningen
20:00
Danny Vera
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Walk the Vehicle
Stage Music Cafe, Eindhoven
21:00
STECK STAGE met La Blusa
STECK, Delft
Lebbis - De Paardenpoetser
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
The Simon & Garfunkel Story
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Theater aan de Schie, Schiedam
Astrid Seriese / Erwin van Ligten - Blues & Poetry
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Krystl
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tim Knol - Lost & Found
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Miles Davis
Theater de Schalm, Veldhoven
Novastar
Theater de Spiegel, Zwolle
Ton Kas - JABROER
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kasper van Kooten
Theater Idea, Soest
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Curtis Harding
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Broederliefde / D-Double / SBMG
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Cradle Of Filth
Trix, Antwerpen
22:00
Chastity Belt + Out of Order
Vera, Groningen
Popa Chubby
Victorie, Alkmaar
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Werftheater, Utrecht
19:30
Grote Prijs van Nederland – Kwartfinale Hiphop
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Jo Goes Hunting (NL)
Winston, Amsterdam
20:30
Zaïmph (US) & Manuel Mota + Margarida Garcia (PT)
WORM, Rotterdam
20:30
The Fureys
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
20:00
Humberto Tan
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 30 oktober 2015
Mojo & 3voor12 presenteren: Balthazar
013, Tilburg
20:00
Daniël Arends
Agnietenhof, Tiel
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Brutal Sessions #2
Altstadt, Eindhoven
20:00
Tourist LeMC
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Boogarins
Area 51 Skatepark, Eindhoven
Rowwen Heze
Atak, Enschede
21:00
Popa Chubby
Bibelot, Dordrecht
20:30
The Cool Quest
Bibelot, Dordrecht
Delain
Biebob, Vosselaar
20:00
Nairobi Golf Kid
Boekhandel Praamstra, Deventer
20:30
Michael Schenker’s Temple of Rock
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Burgerpop
Burgerweeshuis, Deventer
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Stroud, Putten
20:30
G.W. Sok / Nicolas Lafourest / Plan Kruutntoone
Cafe de Ruimte, Amsterdam
20:00
Jon Tarifa
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Fresku + Support
Corneel, Lelystad
20:00
Close Up
Cul de Sac, Tilburg
De Partizanen - De Partizanen
Cultura, Ede