Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paard
Den Haag
Club Vie
Rotterdam
Paard
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:15
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
ACU
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Spant!
Bussum
Vorst Nationaal
Brussel
15:00
Theater Dakota
Den Haag
18:00
Decadance
Gent
Trix
Antwerpen
19:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Mezz
Breda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Café de Brasserie
Emmen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Het Depot
Leuven
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Posttheater
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
19:00
Kasteel Maurick
Vught
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
013
Tilburg
19:30
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Hedon
Zwolle
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Winston
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater PePijn
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Cerck
Beilen
Spirit of 66
Verviers
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Bouwkunde
Deventer
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Trix
Antwerpen
Vorst Nationaal
Brussel
zondag 16 oktober 2016
Birth of Joy
Paard, Den Haag
Broederliefde
Club Vie, Rotterdam
Seasick Steve
Paard, Den Haag
20:00
The Unthanks
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Low Anthem
Tolhuistuin, Amsterdam
PJ Harvey
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Janis Joplin's Original Band Big Brother & The Holding Company
Luxor Live, Arnhem
20:00
Skye / Ross
Muziekgieterij, Maastricht
Kim Wilde
TivoliVredenburg, Utrecht
White Denim
De Helling, Utrecht
20:15
Felabration
Paradiso, Amsterdam
Parquet Courts
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Minou Bosua
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Cheetah Chrome & The Knobs
Patronaat, Haarlem
Yak
ACU, Utrecht
20:30
The Computers + The Road Home
Vera, Groningen
21:00
Summer Cannibals
V11, Rotterdam
21:00
Ian Siegal Band - 25th Anniversary Tour
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Mozes and the Firstborn
Bitterzoet, Amsterdam
maandag 17 oktober 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Spant!, Bussum
Mary J. Blige / Maxwell - The King and Queen of Hearts World Tour
Vorst Nationaal, Brussel
15:00
Karsu
Theater Dakota, Den Haag
18:00
Negura Bunget
Decadance, Gent
Architects
Trix, Antwerpen
19:00
Ragnarok (NOR) + Cvinger (SLO) + Mecalimb (NOR)
Little Devil, Tilburg
Status Quo
013, Tilburg
19:30
Jacob Whitesides
Melkweg, Amsterdam
19:30
Skye / Ross
Tolhuistuin, Amsterdam
Marco Borsato / Zucchero
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Scott Matthews
Paradiso, Amsterdam
Dead Kennedys
Melkweg, Amsterdam
65DaysofStatic
013, Tilburg
20:00
Otis Gibbs
De Spieghel, Groningen
20:00
Smack!
Patronaat, Haarlem
20:00
Seasick Steve
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Quiz'M
Mezz, Breda
20:30
Trio Da Kali
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Yellow Grass
Café de Brasserie, Emmen
22:00
Crocodiles
Paradiso, Amsterdam
Haley Bonar
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 18 oktober 2016
Fleddy Melculy
Het Depot, Leuven
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Posttheater, Arnhem
Architects
Melkweg, Amsterdam
19:00
Alice Chan / Aron Tringali
Kasteel Maurick, Vught
19:30
Sarah Ferri
Paradiso, Amsterdam
19:30
Jimmy LaFave
013, Tilburg
19:30
Henk & Melle
Paard, Den Haag
Token
Melkweg, Amsterdam
19:45
Jamie Lidell
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Ben Harper & The Innocent Criminals
Vorst Nationaal, Brussel
The Robert Cray Band
Hedon, Zwolle
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Simone Kleinsma
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Raging Fyah
De Oosterpoort, Groningen
Turnover (USA) / Sorority Noise (USA)
Winston, Amsterdam
20:00
White Lies
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Otis Gibbs
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Emancipator Ensemble
Paard, Den Haag
20:00
Lianne La Havas
Paradiso, Amsterdam
Fairport Convention
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Selena Gomez
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
The Triffids
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Mild High Club
Paradiso, Amsterdam
woensdag 19 oktober 2016
Paul de Munnik
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Teus Nobel - Social Music
BIRD, Rotterdam
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Debby Petter - Bed & Breakfast
De Cerck, Beilen
Fairport Convention
Spirit of 66, Verviers
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
Minou Bosua - Minoux
Parktheater, Eindhoven
Ton Kas - JABROER
Kennemer Theater, Beverwijk
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Bouwkunde, Deventer
19:30
Henrik Schwarz / Metropole Orkest
Melkweg, Amsterdam
Digitalism
Melkweg, Amsterdam
19:30
OIJ / Pablo Nouvelle / Superpoze
Sugar Factory, Amsterdam
Eek-A-Mouse
Gebr. De Nobel, Leiden
19:45
James Vincent McMorrow
TivoliVredenburg, Utrecht
Aurora
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Louise Korthals / Mathilde Santing - Fiere Vrouwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Craig David’s Ts5
Paradiso, Amsterdam
20:00
Matt Andersen & The Bona Fide
Paard, Den Haag
20:00
Donnie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nicky Romero and Friends
Melkweg, Amsterdam
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Daughter
Trix, Antwerpen
PJ Harvey
Vorst Nationaal, Brussel