PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -938
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 18 okt
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
1
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
De Kleine Willem
Enschede
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Hedon
Zwolle
1
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Winston
Amsterdam
1
1
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
wo 19 okt
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Cerck
Beilen
BIRD
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Spirit of 66
Verviers
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
1
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
3
TivoliVredenburg
Utrecht
9
4
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
1
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Paradiso
Amsterdam
Charlatan
Gent
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
2
1
Korzo
Den Haag
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Orangerie
's-Hertogenbosch
1
20:00
Trix
Antwerpen
1
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Hofman Café
Utrecht
21:30
Vera
Groningen
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
22:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
23:00
Paradiso
Amsterdam
do 20 okt
Zaantheater
Zaandam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Jochumhof
Venlo
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Parktheater
Eindhoven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Kattendans
Bergeijk
De Maaspoort
Venlo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Bodega Manolitos
Assen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Witte Theater
IJmuiden
Paradox
Tilburg
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
17:00
Concerto
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
1
Melkweg
Amsterdam
1
1
TivoliVredenburg
Utrecht
1
1
Paradiso
Amsterdam
2
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Het Huis Verloren
Hoorn
De School
Amsterdam

dinsdag 18 oktober 2016

20:00
Ben Harper & The Innocent Criminals Vorst Nationaal, Brussel
1
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater De Tuin, Leusden
20:00
Simone Kleinsma De Kleine Willem, Enschede
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Lianne La Havas Paradiso, Amsterdam
Foto The Robert Cray Band
The Robert Cray Band Hedon, Zwolle
1
Pieter Derks - Spot Theater PePijn, Den Haag
20:00
White Lies Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Raging Fyah De Oosterpoort, Groningen
Foto Turnover (USA) / Sorority Noise (USA)
Turnover (USA) / Sorority Noise (USA) Winston, Amsterdam
1
1
Selena Gomez Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Otis Gibbs Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Fairport Convention Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Emancipator Ensemble Paard, Den Haag
20:30
The Triffids Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
22:00
Mild High Club Paradiso, Amsterdam

woensdag 19 oktober 2016

Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater de Griffioen, Amstelveen
Paul de Munnik Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Tegenwind Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Derks - Spot Theater PePijn, Den Haag
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Debby Petter - Bed & Breakfast De Cerck, Beilen
Teus Nobel - Social Music BIRD, Rotterdam
Minou Bosua - Minoux Parktheater, Eindhoven
Wilfried de Jong & Bruut! Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ton Kas - JABROER Kennemer Theater, Beverwijk
Fairport Convention Spirit of 66, Verviers
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty Theater Walhalla, Rotterdam
19:30
Henrik Schwarz / Metropole Orkest Melkweg, Amsterdam
Foto Eek-A-Mouse
Eek-A-Mouse Gebr. De Nobel, Leiden
1
19:30
OIJ / Pablo Nouvelle / Superpoze Sugar Factory, Amsterdam
Foto Digitalism
Digitalism Melkweg, Amsterdam
1
19:45
James Vincent McMorrow TivoliVredenburg, Utrecht
3
Foto Aurora
Aurora TivoliVredenburg, Utrecht
9
4
20:00
White Lies Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Craig David’s Ts5 Paradiso, Amsterdam
20:00
Nicky Romero and Friends Melkweg, Amsterdam
20:00
The Great Communicators + Radio Eliza Rotown, Rotterdam
20:00
Matt Andersen & The Bona Fide Paard, Den Haag
1
20:00
Louise Korthals / Mathilde Santing - Fiere Vrouwen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Donnie Paradiso, Amsterdam
Pink Oculus Charlatan, Gent
20:00
PJ Harvey Vorst Nationaal, Brussel
2
1
Matangi Kwartet Korzo, Den Haag
20:00
Albert Lee Neushoorn, Leeuwarden
Foto The Robert Cray Band
The Robert Cray Band Orangerie, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Daughter Trix, Antwerpen
1
20:00
NUHR Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Victor Griffin's In~graved Little Devil, Tilburg
20:15
Raging Fyah / Stick Figures De Helling, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer De Oosterpoort, Groningen
20:30
Causes Doornroosje, Nijmegen
20:30
STUFF. Hedon, Zwolle
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Eva Crutzen - Spiritus ATLAS Theater, Emmen
20:30
Jimmy LaFave Luxor Live, Arnhem
20:30
Hollis Brown Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
And Friends Concerts: Sväva, A Mangle Man, Jo Marches Hofman Café, Utrecht
21:30
Konono No.1 Vera, Groningen
22:00
OH! Calcutta! BIRD, Rotterdam
22:00
Tsar B Paradiso, Amsterdam
22:00
Bingo Players Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
22:15
Margriet Sjoerdsma De Kleine Komedie, Amsterdam
23:00
Boss Paradiso, Amsterdam

donderdag 20 oktober 2016

Ton Kas - JABROER Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Margriet Sjoerdsma Jochumhof, Venlo
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater de Purmaryn, Purmerend
Wilfried de Jong & Bruut! Theater De Leest, Waalwijk
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Parktheater, Eindhoven
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 ECI Cultuurfabriek, Roermond
Van Dik Hout - Het Best Van De Kattendans, Bergeijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles De Maaspoort, Venlo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater de Griffioen, Amstelveen
Martha Jane & The Talisman Bodega Manolitos, Assen
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna Theater de Schalm, Veldhoven
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Tegenwind Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Minou Bosua - Minoux Witte Theater, IJmuiden
Fairport Convention Paradox, Tilburg
Paul de Munnik Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
17:00
Krankland Concerto, Amsterdam
18:30
Rufus Melkweg, Amsterdam
1
Foto Skepta
Skepta Melkweg, Amsterdam
1
1
Foto Causes
Causes TivoliVredenburg, Utrecht
1
1
Foto The Robert Cray Band
The Robert Cray Band Paradiso, Amsterdam
2
20:00
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:00
Matt Andersen Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Popschool jam olv Jeroen Booy / Ruben Hoeke De Flux, Zaandam
20:00
Cali P P60, Amstelveen
20:00
Helen Botman Het Huis Verloren, Hoorn
Cocaine Piss De School, Amsterdam
Pagina -938