Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Biebob
Vosselaar
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paradox
Tilburg
Dynamo
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
P3
Purmerend
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Oosterpoort
Groningen
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
De Piek
Vlissingen
20:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Popcentrale
Dordrecht
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
C.C. De Steenoven
Herzele
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Pul
Uden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
013
Tilburg
Boerderij
Zoetermeer
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Simplon
Groningen
In The Woods
Lage Vuursche
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
De Oosterpoort
Groningen
P60
Amstelveen
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:30
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur
Zeist
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
BREStheater
Brielle
21:00
De Bosuil
Weert
Gigant
Apeldoorn
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Metropool
Hengelo
21:00
Hot House
Leiden
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Spirit of 66
Verviers
Café d'Ontmoeting
De Goorn
21:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
dB's
Utrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Taverne
Bergen
21:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Zuiderhof
Zuidwolde
21:30
Rotown
Rotterdam
21:30
De Fles
Spijkenisse
22:00
De Helling
Utrecht
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Effenaar
Eindhoven
22:00
Nijdrop
Opwijk
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Het Hijgend Hert
Breda
22:00
Artishock
Soest
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Social Underground Rotterdam
Rotterdam
23:00
Mezz
Breda
Fluor
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Den heuvel
Alphen
14:00
Baroeg
Rotterdam
14:00
De Munnikhof- Piramide aan de Waal
Gendt
14:00
Concerto
Amsterdam
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:30
Iduna
Drachten
14:30
Patronaat
Haarlem
15:00
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
NiXenMeer
Enschede
15:45
De Bosuil
Weert
De Pul
Uden
16:00
Concerto
Amsterdam
zaterdag 31 oktober 2015
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Witchsmeller Pursuivant
Biebob, Vosselaar
20:00
Danny Vera
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
No Blues
Paradox, Tilburg
Zebrahead
Dynamo, Eindhoven
20:00
The Kik
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Niki Jacobs / Pieter Jan Cramer van den Bogaart
Boerderij Kamps, Rolde
20:00
LD 12 jaar live: Little Devil Allstars
Little Devil, Tilburg
20:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Queenmania + De Clip Club
P3, Purmerend
20:00
NU OF NOOIT 2015 - VOORRONDE 6
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Calexico
De Oosterpoort, Groningen
20:00
4 Loud Men
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
Hallo Venray
De Piek, Vlissingen
20:00
Bag Of Bones
Café de Gouden Leeuw, Nispen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Barbara Breedijk / Isabel Nolte / Merel Moistra
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Benjamin Ten Hove / CC Grand / Rick Linzel
Popcentrale, Dordrecht
20:00
Roadhouse + Just no Knock
Het Bolwerk, Sneek
20:00
The Experimental Tropic Blues Band
Patronaat, Haarlem
20:00
Canshaker Pi
Altstadt, Eindhoven
20:00
Grote Prijs van Nederland - Kwartfinale Hiphop
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Stan Lee Cole
C.C. De Steenoven, Herzele
Gabriel Rios
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
The Fureys
Cultura, Ede
20:15
Steve Rothery
De Pul, Uden
20:15
Henny Vrienten - Alles Is Anders
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
666 The Nightmare
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
De Dijk
013, Tilburg
Gazpacho / Iamthemorning
Boerderij, Zoetermeer
Jim Breuer
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Stanley Clarke / The Stanley Clarke Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Kift
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Mark Foggo
Podium 't Beest, Goes
20:30
Liturgy
EKKO, Utrecht
20:30
Fresku
Simplon, Groningen
Over The Rhine
In The Woods, Lage Vuursche
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Raam, Hillegom
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
godspeed you! black emperor
De Oosterpoort, Groningen
Pain Of Salvation
P60, Amstelveen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Stephen Simmons
Paard, Den Haag
20:30
KAPITEIN ZEPPOS & THE WEMBLEYS
Roepaen, Ottersum
20:30
Jeffrey Spalburg
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:30
André Mehmari / Martin Fondse
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur, Zeist
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
BREStheater, Brielle
21:00
AC in DC (Big show)
De Bosuil, Weert
Kenny B
Gigant, Apeldoorn
21:00
Niet Voor De Poes
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Russkaja
Metropool, Hengelo
21:00
Spinifex
Hot House, Leiden
21:00
Sunday Kids
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Chris Watson
Spirit of 66, Verviers
The Doors in Concert
Café d'Ontmoeting, De Goorn
21:00
40UP
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Feather & the White / Einfach Kurt
Winston, Amsterdam
21:00
Damn Right!
dB's, Utrecht
21:00
Canshaker Pi / Mountain States
Altstadt, Eindhoven
21:00
Alaskans + New Art Scene
Luxor Live, Arnhem
21:00
Run Bowie Run
Taverne, Bergen
21:00
Luminize
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
21:00
The Heat / The Tambles
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Feverdog
Zuiderhof, Zuidwolde
21:30
Josef Salvat
Rotown, Rotterdam
21:30
Rob Orlemans & Half Past Midnight
De Fles, Spijkenisse
22:00
International Burlesque Circus
De Helling, Utrecht
22:00
Southside Blues Revue
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Black Sun Empire / The Upbeats
Effenaar, Eindhoven
22:00
Tourist
Nijdrop, Opwijk
22:00
Act of Rage / Chain Reaction / Da Pauli / Decane / Tommyknocker / Warf
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Rogier van Hout / Vincent den Hengst
Het Hijgend Hert, Breda
22:00
This Apple Blues
Artishock, Soest
23:00
Olivier Weiter / Stephan Bodzin
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Korsakov: June Miller, Optiv & Pythius
Social Underground Rotterdam, Rotterdam
23:00
Rauw & Lauw: Vic Crezée + David Ghetto + Siroj + Rave van Fortuin + T
Mezz, Breda
zondag 01 november 2015
Heymoonshaker
Fluor, Amersfoort
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Wilminktheater, Enschede
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Den heuvel, Alphen
14:00
Dutch Doom Days XIV
Baroeg, Rotterdam
14:00
Hein Braat
De Munnikhof- Piramide aan de Waal, Gendt
14:00
JW Roy
Concerto, Amsterdam
14:00
Cadencia geeft gloedvol concert op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:00
Cadencia geeft gloedvol concert op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:30
Steeleye Span
Iduna, Drachten
14:30
Derroll Adams Live in Haarlem 1977 CD release
Patronaat, Haarlem
15:00
The Fureys
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
15:30
Jellyman's Daughter en Quad
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
Lurrie Bell & Band featuring Copenhagen Slim (USA/DK)
NiXenMeer, Enschede
15:45
Loes Swinkels & Band / Rich Wyman / The GRiT (NL)
De Bosuil, Weert
Singer Songwriter Sunday #4
De Pul, Uden
16:00
Dick Pels
Concerto, Amsterdam