Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
JKC Nirwana
Dronten
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
De Spieghel
Groningen
20:30
Vera
Groningen
Martiniplaza
Groningen
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
C.C. Hasselt
Hasselt
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Steenoven
Herzele
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Music Club Kampen
Kampen
JVC De Schuit
Katwijk
Oefenbunker
Landgraaf
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
19:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
Corneel
Lelystad
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Muziekgieterij
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Luctor et Emergo
Rilland
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
V11
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
19:30
Laurenskerk
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
The 101 Guitar Bar
Sint-Job-in-'t-Goor
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
19:30
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Artishock
Soest
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Extase
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
Paradox
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
00:15
Extase
Tilburg
Heyhoef-Backstage
Tilburg
De Pul
Uden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
De Flux
Zaandam
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Paradiso
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
15:00
Concerto
Amsterdam
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
14:00
Paradiso
Amsterdam
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Het Pompstation
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
zaterdag 15 oktober 2016
20:00
Sin7sinS
Bibelot, Dordrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Bon Scotch
JKC Nirwana, Dronten
21:00
Dead Ghosts
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Black Bone
Altstadt, Eindhoven
Turin Brakes
Effenaar, Eindhoven
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
20:00
Lemon (NL)
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Indian Askin
C.C. Cayen, Enkhuizen
20:00
Black Pearl / The DC/Denims
J.C. De Bunker, Gemert
Daniël Arends - De Afterparty
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Sam Outlaw
De Spieghel, Groningen
20:30
Parquet Courts + support
Vera, Groningen
Jan Smit
Martiniplaza, Groningen
17:00
Matt Harlan / Rachel Jones
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Hasselt, Hasselt
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Wilfried de Jong & Bruut!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
'Kloostersessie' ft. Black Oak
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Fairport Convention
C.C. De Steenoven, Herzele
20:00
Tim Knol
Vorstin, Hilversum
20:00
Pete Lincoln (The Sweet)
Vorstin, Hilversum
21:00
Purgatory
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Kim Wilde
Music Club Kampen, Kampen
Life`s Electric
JVC De Schuit, Katwijk
Bettie Serveert
Oefenbunker, Landgraaf
22:00
Xplode Meets Cirque Du Freakz
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Brassband De Bazuin / Dekoor / Ellen ten Damme
De Harmonie, Leeuwarden
19:00
ipsYlon festival
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Enge Buren - Ruk!
Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
Birth of Joy
Corneel, Lelystad
20:30
Flip Noorman - Make-up
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Mozes and the Firstborn
Muziekgieterij, Maastricht
Marc-Marie Huijbregts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
Fistula / Grime
Merleyn, Nijmegen
White Denim
Doornroosje, Nijmegen
19:45
Felabration
Doornroosje, Nijmegen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Lindenberg Theater, Nijmegen
Paul de Munnik
Ledeltheater, Oostburg
20:30
Rockabilly Night The Vibro Kings + The Lost Boys + Rockabilly Three
Groene Engel, Oss
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Jan Rot
Roepaen, Ottersum
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
22:00
Bloezz
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Yak
V11, Rotterdam
21:00
Trio Da Kali
Grounds, Rotterdam
20:30
Ben Wendel Group
LantarenVenster, Rotterdam
Sabrina Starke
BIRD, Rotterdam
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Laurenskerk, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Woesten!?
The 101 Guitar Bar, Sint-Job-in-'t-Goor
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
19:30
Weerstand
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Het Trio van Lemm
Artishock, Soest
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Agnietenhof, Tiel
20:30
The Computers
Extase, Tilburg
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Kringili & Alex Megas - Juice EP release party
013, Tilburg
Teus Nobel - Social Music
Paradox, Tilburg
20:00
Castle
Little Devil, Tilburg
00:15
The Rising Sun / Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Extase, Tilburg
Dynamite Blues Band
Heyhoef-Backstage, Tilburg
Y&T
De Pul, Uden
20:00
Vipers: Queen tribute
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Tante Joke Karaoke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
20:15
Sofie Letitre
De Helling, Utrecht
20:00
The Accelerators / The Real Danger (NL)
dB's, Utrecht
19:15
Daughter
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ton Kas - JABROER
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Drive Like Maria
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
André Manuel - De Onzen
Theater Ludens, Voorburg
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Virus Syndicate + Chevalien
De Flux, Zaandam
21:00
Johnny Dowd
De Peppel, Zeist
20:30
Saybia
Boerderij, Zoetermeer
zondag 16 oktober 2016
21:00
Mozes and the Firstborn
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Ian Siegal Band - 25th Anniversary Tour
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
Minou Bosua
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Felabration
Paradiso, Amsterdam
PJ Harvey
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
The Low Anthem
Tolhuistuin, Amsterdam
Sam Outlaw
Tolhuistuin, Amsterdam
Less Than Jake
Melkweg, Amsterdam
15:00
Tessa Belinfante
Concerto, Amsterdam
15:00
Clifton Braam - De Eerste Keer
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
14:15
Pieter Jan Leusink
Concertgebouw, Amsterdam
14:00
Halve finales Amsterdamse Popprijs
Paradiso, Amsterdam
13:30
Peter Beets meets Mathilde Santing - Een ode aan Sarah Vaughan
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Toomler Theater, Amsterdam
Tessa Belinfante
Het Pompstation, Amsterdam
20:00
Janis Joplin's Original Band Big Brother & The Holding Company
Luxor Live, Arnhem