Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Vorstin
Hilversum
14:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
14:00
De Munnikhof- Piramide aan de Waal
Gendt
15:30
NiXenMeer
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Effenaar
Eindhoven
17:00
Altstadt
Eindhoven
14:30
Iduna
Drachten
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Musicon
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
16:30
Mezz
Breda
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Luxor Live
Arnhem
16:30
Mansion24
Apeldoorn
16:15
Gigant
Apeldoorn
Trix
Antwerpen
Trix
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Winston
Amsterdam
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
14:00
Concerto
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Fluor
Amersfoort
Den heuvel
Alphen
19:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
De Krocht
Zandvoort
20:00
Spirit of 66
Verviers
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Boekhandel Praamstra
Deventer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Bibliotheek Werkendam
Werkendam
20:15
De Witte Hoeve
Venray
Annabel
Rotterdam
C.C. De Steiger
Menen
AINSI
Maastricht
Het Depot
Leuven
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Muziekodroom
Hasselt
Goudse Schouwburg
Gouda
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Botanique
Brussel
Mezz
Breda
Trix
Antwerpen
21:30
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Maaspoort
Venlo
21:00
Hofman
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Warande
Turnhout
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
zondag 01 november 2015
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
Desray
Vorstin, Hilversum
14:30
Derroll Adams Live in Haarlem 1977 CD release
Patronaat, Haarlem
20:30
DMA's
Vera, Groningen
Luka Bloom + support
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
14:00
Hein Braat
De Munnikhof- Piramide aan de Waal, Gendt
15:30
Lurrie Bell & Band featuring Copenhagen Slim (USA/DK)
NiXenMeer, Enschede
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Wilminktheater, Enschede
20:15
Marianne Faithfull
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
B-Brave
Effenaar, Eindhoven
17:00
R.O.T.S.
Altstadt, Eindhoven
14:30
Steeleye Span
Iduna, Drachten
20:00
Coldplace
Bibelot, Dordrecht
20:00
Absolva
Musicon, Den Haag
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Bob Dylan
Vorst Nationaal, Brussel
18:00
Salvatore Adamo
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Matthew E. White
Cactus Muziekcentrum, Brugge
16:30
Yorick van Norden
Mezz, Breda
17:00
Tony Spinner Band
Taverne, Bergen
20:00
MainStreet
Luxor Live, Arnhem
16:30
Pondertone
Mansion24, Apeldoorn
16:15
Riverdistrict
Gigant, Apeldoorn
Purity Ring
Trix, Antwerpen
Powerwolf
Trix, Antwerpen
Blackberry Smoke
Paradiso, Amsterdam
20:00
Smif-N-Wessun & Buckshot - Sean Price Tribute
Q-Factory, Amsterdam
Symphonica in Rosso met Marco Borsato
Ziggo Dome, Amsterdam
Graveyard
Melkweg, Amsterdam
19:30
Jim Breuer
Melkweg, Amsterdam
19:00
BOO SEEKA (AUS) / Jack and the Weatherman (NL)
Winston, Amsterdam
16:00
Barns Courtney / Beach Baby / Bill Ryder-Jones / Farao / Lawrence Tayl
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Dick Pels
Concerto, Amsterdam
14:00
JW Roy
Concerto, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Heymoonshaker
Fluor, Amersfoort
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Den heuvel, Alphen
19:30
Grote Prijs van Nederland – Kwartfinale Bands
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
maandag 02 november 2015
20:15
The Fureys
De Krocht, Zandvoort
20:00
Tony Spinner
Spirit of 66, Verviers
19:00
Forgotten Tomb
Little Devil, Tilburg
20:00
Jorn Ten Hoopen
Grounds, Rotterdam
20:00
The laundry big band met o.a. Bert Boeren
Vorstin, Hilversum
20:30
Toumani & Sidiki Diabate
De Oosterpoort, Groningen
Bob Dylan
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Spinifex
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Mister and Mississippi
Boekhandel Praamstra, Deventer
20:00
Unknown Mortal Orchestra
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:00
USA Out Of Vietnam
Paradiso, Amsterdam
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Steve Wynn
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Arkells
Sugar Factory, Amsterdam
Beach House
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dave Matthews Band
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:30
Morgan Heritage
Melkweg, Amsterdam
Battles
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 03 november 2015
Fish
Boerderij, Zoetermeer
Ali B - Je Suis Ali
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Gadget (NL)
Bibliotheek Werkendam, Werkendam
20:15
The Fureys
De Witte Hoeve, Venray
Balthazar
Annabel, Rotterdam
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Steiger, Menen
Rob en Emiel - Da's sterk
AINSI, Maastricht
Gavin James
Het Depot, Leuven
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Steeleye Span
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Staat
Muziekodroom, Hasselt
Sven Ratzke - STARMAN
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Beach House
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Battles
Botanique, Brussel
CCC Inc
Mezz, Breda
Jon Spencer Blues Explosion
Trix, Antwerpen
21:30
Dutch Uncles
Paradiso, Amsterdam
Boy and Bear
Tolhuistuin, Amsterdam
Of Monsters and Men
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jon Richardson
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Eros Ramazzotti
Ziggo Dome, Amsterdam
Jaga Jazzist
Melkweg, Amsterdam
20:30
André Manuel
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Over The Rhine
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 04 november 2015
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Spiegel, Zwolle
Fish
Boerderij, Zoetermeer
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
The Fureys
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Piepschuim - Op recept (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Marco Roelofs - Ramkoers
De Maaspoort, Venlo
21:00
Janneke Jager, Mary Pepper, Pieter Jouke, Jasper van Kuijk
Hofman, Utrecht
Spinifex
TivoliVredenburg, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Warande, Turnhout
20:30
Orgel Vreten - En de ander
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Nine Treasures: Mongolian folk metal
Little Devil, Tilburg
Annihilator
013, Tilburg
Garbage - 20 Years Queer
013, Tilburg
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Agnietenhof, Tiel
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard