Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Concerto
Amsterdam
15:30
Vorstin
Hilversum
15:30
BIRD
Rotterdam
16:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Rotown
Rotterdam
Roepaen
Ottersum
16:00
Mezz
Breda
16:00
dB's
Utrecht
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
17:00
Taverne
Bergen
18:00
Little Devil
Tilburg
18:00
Effenaar
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
19:30
Iduna
Drachten
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
De Pul
Uden
Tolhuistuin
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Paard
Den Haag
Club Vie
Rotterdam
Paard
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:15
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
ACU
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Spant!
Bussum
Vorst Nationaal
Brussel
15:00
Theater Dakota
Den Haag
18:00
Decadance
Gent
Trix
Antwerpen
19:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Mezz
Breda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Café de Brasserie
Emmen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Het Depot
Leuven
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Posttheater
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
19:00
Kasteel Maurick
Vught
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
013
Tilburg
19:30
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Hedon
Zwolle
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Winston
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater PePijn
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Cerck
Beilen
zondag 16 oktober 2016
15:00
Singer-Songwriter Max Schellekens
PopEi, Eindhoven
15:00
Tessa Belinfante
Concerto, Amsterdam
15:30
Blues café presents Mojo Man
Vorstin, Hilversum
15:30
Ntjam Rosie
BIRD, Rotterdam
16:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Hollandse Kost met o.a. Maaike Ouboter, Eefje De Visser & Lucky Fonz I
Rotown, Rotterdam
Scott Matthews
Roepaen, Ottersum
16:00
Taxidermist
Mezz, Breda
16:00
The Long Tall Texans
dB's, Utrecht
16:00
Saybia
De Bosuil, Weert
16:00
Bacon Fat Louis
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
17:00
Yellow Grass
Taverne, Bergen
18:00
Tokyo Blade
Little Devil, Tilburg
18:00
Hollandse Kost Festival Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
Less Than Jake
Melkweg, Amsterdam
19:30
Monkey3
Iduna, Drachten
19:30
Apologies, I Have None + Blackout Problems
Dynamo, Eindhoven
19:30
Rigna Folk
De Pul, Uden
Sam Outlaw
Tolhuistuin, Amsterdam
Y&T
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Stéphanie Struijk
Theater Walhalla, Rotterdam
Birth of Joy
Paard, Den Haag
Broederliefde
Club Vie, Rotterdam
Seasick Steve
Paard, Den Haag
20:00
The Unthanks
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Low Anthem
Tolhuistuin, Amsterdam
PJ Harvey
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Janis Joplin's Original Band Big Brother & The Holding Company
Luxor Live, Arnhem
20:00
Skye / Ross
Muziekgieterij, Maastricht
Kim Wilde
TivoliVredenburg, Utrecht
White Denim
De Helling, Utrecht
20:15
Felabration
Paradiso, Amsterdam
Parquet Courts
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Minou Bosua
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Cheetah Chrome & The Knobs
Patronaat, Haarlem
Yak
ACU, Utrecht
20:30
The Computers + The Road Home
Vera, Groningen
21:00
Summer Cannibals
V11, Rotterdam
21:00
Ian Siegal Band - 25th Anniversary Tour
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Mozes and the Firstborn
Bitterzoet, Amsterdam
maandag 17 oktober 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Spant!, Bussum
Mary J. Blige / Maxwell - The King and Queen of Hearts World Tour
Vorst Nationaal, Brussel
15:00
Karsu
Theater Dakota, Den Haag
18:00
Negura Bunget
Decadance, Gent
Architects
Trix, Antwerpen
19:00
Ragnarok (NOR) + Cvinger (SLO) + Mecalimb (NOR)
Little Devil, Tilburg
Status Quo
013, Tilburg
19:30
Jacob Whitesides
Melkweg, Amsterdam
19:30
Skye / Ross
Tolhuistuin, Amsterdam
Marco Borsato / Zucchero
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Scott Matthews
Paradiso, Amsterdam
Dead Kennedys
Melkweg, Amsterdam
65DaysofStatic
013, Tilburg
20:00
Otis Gibbs
De Spieghel, Groningen
20:00
Smack!
Patronaat, Haarlem
20:00
Seasick Steve
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Quiz'M
Mezz, Breda
20:30
Trio Da Kali
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Yellow Grass
Café de Brasserie, Emmen
22:00
Crocodiles
Paradiso, Amsterdam
Haley Bonar
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 18 oktober 2016
Fleddy Melculy
Het Depot, Leuven
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Posttheater, Arnhem
Architects
Melkweg, Amsterdam
19:00
Alice Chan / Aron Tringali
Kasteel Maurick, Vught
19:30
Sarah Ferri
Paradiso, Amsterdam
19:30
Jimmy LaFave
013, Tilburg
19:30
Henk & Melle
Paard, Den Haag
Token
Melkweg, Amsterdam
19:45
Jamie Lidell
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Ben Harper & The Innocent Criminals
Vorst Nationaal, Brussel
The Robert Cray Band
Hedon, Zwolle
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Simone Kleinsma
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Raging Fyah
De Oosterpoort, Groningen
Turnover (USA) / Sorority Noise (USA)
Winston, Amsterdam
20:00
White Lies
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Otis Gibbs
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Emancipator Ensemble
Paard, Den Haag
20:00
Lianne La Havas
Paradiso, Amsterdam
Fairport Convention
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Selena Gomez
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
The Triffids
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Mild High Club
Paradiso, Amsterdam
woensdag 19 oktober 2016
Paul de Munnik
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Teus Nobel - Social Music
BIRD, Rotterdam
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Debby Petter - Bed & Breakfast
De Cerck, Beilen