PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -936
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 20 okt
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
ACU
Utrecht
1
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Victorie
Alkmaar
1
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Statenzaal
Zwolle
21:00
Statenzaal
Zwolle
21:00
De Spieghel
Groningen
21:00
De Bosuil
Weert
1
21:00
V11
Rotterdam
21:30
Hofman Café
Utrecht
22:00
Het Sieraad
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:45
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
vr 21 okt
Meervaart
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Spil
Roeselare
Theater de Stoep
Spijkenisse
Orpheus
Apeldoorn
Neushoorn
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Flux
Zaandam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Junushoff Theater
Wageningen
Schaffelaartheater
Barneveld
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Evenementenhal Gorinchem
Gorinchem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Stroud
Putten
00:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Idea
Soest
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theaterpand Weesp
Weesp
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
13:30
Schouwburg Lochem
Lochem
17:00
Concerto
Amsterdam
19:15
Dynamo
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Martinikerk
Groningen
Patronaat
Haarlem
3
19:30
Paradiso
Amsterdam
2
2
Sugar Factory
Amsterdam
1
TivoliVredenburg
Utrecht
2
20:00
De Meester
Almere
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Hedon
Zwolle
4
20:00
Atak
Enschede
20:00
Mezz
Breda
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Pul
Uden
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Oedipus
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Piek
Vlissingen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
1
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Mezz
Breda
20:00
dB's
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:00
De Vorstin
Hilversum
1
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
P60
Amstelveen
1
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
van Beresteyn
Veendam
Hoftheater
Raalte
1

donderdag 20 oktober 2016

20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Chassé Theater, Breda
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Emil Landman EKKO, Utrecht
20:30
Dope D.O.D. Luxor Live, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Het Veur Theater, Leidschendam
Foto Eerie Wanda
Eerie Wanda ACU, Utrecht
1
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Foto Douwe Bob
Douwe Bob Victorie, Alkmaar
1
21:00
The Mahones Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Sam & Julia Taverne, Bergen
21:00
Birth of Joy Cul de Sac, Tilburg
21:00
Lance Canales Statenzaal, Zwolle
21:00
Lance Canales Statenzaal, Zwolle
21:00
TakeRoot presents: Amanda Pearcy De Spieghel, Groningen
21:00
Banned From Utopia (plays Zappa) De Bosuil, Weert
1
21:00
It It Anita / The K. V11, Rotterdam
21:30
Hofman Live: Sailing to Suez + She Makes War (UK) Hofman Café, Utrecht
22:00
Fedde le Grand - Darklight Sessions @ ADE Het Sieraad, Amsterdam
22:00
Slim Cessna's Auto Club Vera, Groningen
22:00
Teebs Paradiso, Amsterdam
22:00
Nicky Romero Melkweg, Amsterdam
22:00
Ed Struijlaart Merleyn, Nijmegen
23:00
SONIC BOOM x THE ENDS Melkweg, Amsterdam
23:00
Sander van Doorn ADE Special Melkweg, Amsterdam
23:45
Fat Kids Cake Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam

vrijdag 21 oktober 2016

Clifton Braam - De Eerste Keer Meervaart, Amsterdam
André Manuel - De Onzen Fransche School Culemborg, Culemborg
Alex Agnew - Unfinished Business De Spil, Roeselare
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater de Stoep, Spijkenisse
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Orpheus, Apeldoorn
Into The Void Neushoorn, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Fleddy Melculy / Flip en de Noormannen De Flux, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Wilfried de Jong & Bruut! Junushoff Theater, Wageningen
Jochen Otten Schaffelaartheater, Barneveld
Maaike Ouboter Philharmonie Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Paul de Munnik Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Stackhouse Evenementenhal Gorinchem, Gorinchem
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Speelman & Speelman - Het moet eruit C.C. Stroud, Putten
00:00
Amsterdam Dance Event Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Minou Bosua - Minoux Theaters Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Spot Theater Idea, Soest
De Partizanen - Welkom in Partizanië De Schattelijn, Geertruidenberg
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren Theaterpand Weesp, Weesp
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden Posttheater, Arnhem
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Ton Kas - JABROER Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater de Griffioen, Amstelveen
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow Schouwburg Lochem, Lochem
17:00
Sofie Letitre Concerto, Amsterdam
19:15
Monolord + Limb + Bark + Zaum + Earthship Dynamo, Eindhoven
Foto Noisia
Noisia Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion Martinikerk, Groningen
Foto Symphonic Metal Nights Part II ft. Tarja Turunen
Symphonic Metal Nights Part II ft. Tarja Turunen Patronaat, Haarlem
3
19:30
The Kills Paradiso, Amsterdam
2
2
Foto Gallowstreet
Gallowstreet Sugar Factory, Amsterdam
1
Foto Fun Lovin' Criminals
Fun Lovin' Criminals TivoliVredenburg, Utrecht
2
20:00
Rootbag / TBA De Meester, Almere
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Saybia Hedon, Zwolle
4
20:00
Jimmy LaFave Atak, Enschede
20:00
Diggy Dex Mezz, Breda
20:00
Jan Akkerman Duycker, Hoofddorp
20:00
NUHR Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
All Points North / Heavy Hoempa / Wolfpack De Pul, Uden
20:00
Ed Struijlaart Paard, Den Haag
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Famiri (Amsterdam Dance Event) Oedipus, Amsterdam
20:00
Dance Classic XXL DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Bettie Serveert De Piek, Vlissingen
20:00
STUFF. BIRD, Rotterdam
20:00
Lyenn M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Ian Siegal Iduna, Drachten
20:00
T-Monium met o.a. MagnaCult Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
The Mulligan Brothers 't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Model Depose Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Jessy Lanza / Polynation / River Tiber / Salute / Sofie Winterson / Vu Paradiso, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels Agnietenhof, Tiel
1
Sophia Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Zuco 103 Effenaar, Eindhoven
20:00
St. Tropez Patronaat, Haarlem
20:00
Grimmsons / Partisan / Tangled Horns Mezz, Breda
20:00
Negura Bunget dB's, Utrecht
Stuart McCallum Boerderij, Zoetermeer
20:00
Indian Askin Muziekcoöperatie, Meppel
20:00
Lenette van Dongen Schouwburg de Lawei, Drachten
Foto The Chainsmokers
The Chainsmokers Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:00
Cheap Thrills / Rectum Raiders / Shagging Ponies De Vorstin, Hilversum
1
20:00
Joep Onderdelinden - Taart! Theater Mozaïek, Zuidlaren
Foto Legion of the Damned
Legion of the Damned P60, Amstelveen
1
20:15
Enge Buren - Ruk! Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 van Beresteyn, Veendam
Foto Welkom bij de Fresku show
Welkom bij de Fresku show Hoftheater, Raalte
1
Pagina -936