Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
V11
Rotterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
Hedon
Zwolle
C-Mine
Genk
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Kolk
Assen
Singer Theater
Laren
20:30
CHV Noordkade
Veghel
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Groene Engel
Oss
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Amer
Amen
Grenswerk
Venlo
19:30
Paard
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
Effenaar
Eindhoven
19:30
Botanique
Brussel
De Helling
Utrecht
Simplon
Groningen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
21:00
De Bosuil
Weert
20:15
Diligentia
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
De Maaspoort
Venlo
Luxor Live
Arnhem
22:15
Paradiso
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Zalencentrum Meursinge
Westerbork
21:30
M.C. Kinky Star
Gent
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Spirit of 66
Verviers
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Corneel
Lelystad
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
22:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Azotod
De Meern
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cultura
Ede
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Botanique
Brussel
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
De Witte Bal
Assen
20:00
WORM
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Luxor Live
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Bon theater
Medemblik
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
StudioGonz
Gouda
Café de Boemel
Delden
23:00
Grounds
Rotterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Tolhuistuin
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater `t Spieker
Eibergen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
vrijdag 06 november 2015
21:00
Mannheim / MXRCXL
V11, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kunstgreep, Oostzaan
Matt Simons
Hedon, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C-Mine, Genk
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Bussel, Oosterhout
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Kolk, Assen
Nathalie Baartman - Louter
Singer Theater, Laren
20:30
New Dutch Generation
CHV Noordkade, Veghel
19:00
New Order
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Nitrogods + Helldriver + Velcro Fly
Groene Engel, Oss
Of Monsters and Men
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Other Lives
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Over The Rhine
De Amer, Amen
Pauw
Grenswerk, Venlo
19:30
Piñata
Paard, Den Haag
20:00
Queen Ifrica / Tony Rebel
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ralph de Jongh Solo
Luxor Live, Arnhem
20:30
Rich Wyman
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Rob Acda Award voorronde 1
Patronaat, Haarlem
Ronnie Flex & Lil' Kleine
Effenaar, Eindhoven
19:30
Salut c'est cool
Botanique, Brussel
Satellite Stories
De Helling, Utrecht
Sef
Simplon, Groningen
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Concordia, Haastrecht
21:00
Smalltown Nobodies / Vandale
De Bosuil, Weert
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Diligentia, Den Haag
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
Junushoff Theater, Wageningen
Steeleye Span
De Maaspoort, Venlo
Strangelove (USA) - The Ultimate Depeche Mode Tribute
Luxor Live, Arnhem
22:15
Swooping Duck
Paradiso, Amsterdam
Tangerine - In Stereo
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
Ten Years Today
Taverne, Bergen
21:00
The Delta Saints + Sean Taylor
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
The Fureys
Zalencentrum Meursinge, Westerbork
21:30
The Jagged Frequency
M.C. Kinky Star, Gent
20:00
The Next Generation
C.C. Belgica, Dendermonde
19:30
The Phoenix Foundation
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Ploctones
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
The S.O.S. Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
The Watch
Spirit of 66, Verviers
The Wombats
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Leest, Waalwijk
21:00
UNDERCOVERSESSIE THE POLICE/STING
Roepaen, Ottersum
20:00
Ute Lemper
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Virgil and the Accelerators
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Voorronde Flavourland
Corneel, Lelystad
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
22:00
ZooN: ex- The Devil's Blood, Astrosoniq & The Gathering
Little Devil, Tilburg
zaterdag 07 november 2015
20:00
'Inpoet Reünie VIII' ft. She Past Away (live, TUR)
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
21Boeket Blues Band / The Delta Saints
De Bosuil, Weert
20:00
45 Acid Babies / HØUND / Silent War
Winston, Amsterdam
20:00
Accidental Gap / Allez Mama / Crimson Inc. / Kalio Gayo / The Scraphea
Azotod, De Meern
Alabama Shakes
Paradiso, Amsterdam
20:00
Alamo Race Track
Paard, Den Haag
20:15
Albert Hammond
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ali B - Je Suis Ali
Cultura, Ede
20:00
Andre Zwart / Martin Harder / Ricardo Silvio
Neushoorn, Leeuwarden
Ane Brun
Botanique, Brussel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Ba Cisokko / De Brassers
Magasin 4, Brussel
20:00
Balthazar
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Bart van Loo / Eddy et les Vedettes - Chanson. Une Belle Histoire
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Beans & Fatback
Cultuurkapel Deurne, Deurne
17:00
Ben Reel
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Black Bottle Riot
De Witte Bal, Assen
20:00
Blue Crime / Boner Petit / Kin
WORM, Rotterdam
20:00
Bob Dylan
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Kom, Nieuwegein
Causes + Phos
Luxor Live, Arnhem
20:30
Chris Hinze
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
17:00
Christophe Willem
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Chrome Brulée
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Cold Fuse / Shiverburn
Altstadt, Eindhoven
20:00
Danny Vera
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
De Kast
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Partizanen - De Partizanen
Bon theater, Medemblik
20:00
De Sluwe Vos Presents Kontra Live
Bibelot, Dordrecht
20:00
Demimonde
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
DieselBurner / MXRCXL
StudioGonz, Gouda
Dilana Smith
Café de Boemel, Delden
23:00
DJ Jarzino / DJ Latin Mania / DJ Rojo
Grounds, Rotterdam
23:00
DJ Rush
Doornroosje, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Dope Boy Fresh Tour
Patronaat, Haarlem
Douwe Bob
Patronaat, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Ewan Dobson
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Fresku
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Half Moon Run
Tolhuistuin, Amsterdam
Hallo Venray
Sugar Factory, Amsterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
Schouwburg de Lawei, Drachten
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater `t Spieker, Eibergen
Henny Vrienten - Alles Is Anders
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel